Claudio Pizarro

Re: Claudio Pizarro

HozzászólásSzerző: Mandzukic86 » 2013.09.25. 00:47

Pizarro ma ismét bizonyíthatsz Pepnek hogy jövőre is itt a helyed a Bayernbe!
Mandzukic86

HozzászólásSzerző: jani23 » 2013.10.24. 16:28

MEGSÉRÜLT !!!

4-6 HÉT PIHI !!! :cry:
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Mandzukic86 » 2013.12.21. 21:14

Pep látványosan mellőzi Pizarro-t a( Bayern legendáját) csak nem értem miért. Mandzukic nak is jót tenne a pihenő ,Pizarro nak meg jót tenne hogy formába lendüljön az h több játék percet kap Pep től mint 15 percek. Pep ezzel eléri azt h Pizarro meg sértődik és elmenjen.
Mandzukic86

HozzászólásSzerző: gabe18 » 2013.12.21. 21:19

Mandzukic86 írta:Pep látványosan mellőzi Pizarro-t a( Bayern legendáját) csak nem értem miért. Mandzukic nak is jót tenne a pihenő ,Pizarro nak meg jót tenne hogy formába lendüljön az h több játék percet kap Pep től mint 15 percek. Pep ezzel eléri azt h Pizarro meg sértődik és elmenjen.

35 évesen, egy rendre jól szereplő, gólokat lövő Mandzukic ellen mégis mire számítana?
Mondjuk ő nyilván sokkal reálisabban látja a helyzetét mint te, és tudja hogy neki itt már valóban a 15 percek jutnak, ha jutnak. Mert ha csatár nélkül kezdünk akkor az a 15 perc is már Mandzukicé.
gabe18

HozzászólásSzerző: Mandzukic86 » 2013.12.21. 21:21

gabe18 írta:
Mandzukic86 írta:Pep látványosan mellőzi Pizarro-t a( Bayern legendáját) csak nem értem miért. Mandzukic nak is jót tenne a pihenő ,Pizarro nak meg jót tenne hogy formába lendüljön az h több játék percet kap Pep től mint 15 percek. Pep ezzel eléri azt h Pizarro meg sértődik és elmenjen.

35 évesen, egy rendre jól szereplő, gólokat lövő Mandzukic ellen mégis mire számítana?
Mondjuk ő nyilván sokkal reálisabban látja a helyzetét mint te, és tudja hogy neki itt már valóban a 15 percek jutnak, ha jutnak. Mert ha csatár nélkül kezdünk akkor az a 15 perc is már Mandzukicé.

Ha jön Lewanowski akkor Pizarro szerinted marad 3.számú csatárnak ?
Mandzukic86

HozzászólásSzerző: gabe18 » 2013.12.21. 21:26

Mandzukic86 írta:
gabe18 írta:

Ha jön Lewanowski akkor Pizarro szerinted marad 3.számú csatárnak ?

Hát kb. annyi szerepe lenne mint jelenleg Starke-nak. Ülne a padon, menne a bankszámlára a pénz, meg év végén átvenné a serlegeket amit a csapat megnyer. Ha ez neki jó marad.
Vagy max elmegy levezetni valami arab csapatba még egyszer szakítani extra nagy pénzt.
De szerintem maradna, ha menni akart volna, akkor már múlt évben is elmehetett volna.
gabe18

HozzászólásSzerző: Mandzukic86 » 2013.12.21. 21:29

Vagy elmegy a Weder be vissza játszani , de szerintem a nyáron leülnek vele tárgyalni hogy mit szeretne csak úgy mint Buyten el. Azért Német,kupa Bundesliga,BL , kell a 3 csatár mert jöhet sérülés eltilás,
Mandzukic86

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2013.12.22. 09:40

Mandzukic86 írta:Vagy elmegy a Weder be vissza játszani , de szerintem a nyáron leülnek vele tárgyalni hogy mit szeretne csak úgy mint Buyten el. Azért Német,kupa Bundesliga,BL , kell a 3 csatár mert jöhet sérülés eltilás,

Szerintem neki is és van Buyten-nek is ez az utolsó éve a Bayern-nél és visszavonulnak majd (legalábbis a csúcson szép abbahagyni ahogy Jupp is tette ;) )
Steve75

HozzászólásSzerző: pizarro » 2013.12.23. 15:57

Mandzukic86 írta: Pep ezzel eléri azt h Pizarro meg sértődik és elmenjen.

Egy olyan játékos, aki bevallottan, nyíltan azért jött vissza Münchenbe, hogy trófeákat nyerjen, megsértődne? :D

Az ősz nagyobbik felében eleve sérült volt. ;)
pizarro

HozzászólásSzerző: kodela93 » 2014.02.02. 13:31

Scottboat írta:Renaissance der Bayern-Stürmer
Pep: "Szuper 30 percet játszott. Mindig veszélyes a 16-oson belül ..."
Pizza még Katarban nyilatkozta, hogy szeretne a következő szezonban is
itt játszani.
Pep:"Szerepe fontos a csapat számára és ha megérti, nem játszhat mindig
90 percet, az oké."
... és egy cikkhez szóló német HSZ(von Rainer):
"További egy évet Pizzanak. A következő szezonban Lewa és Green, mint igazi
kilencesek. Mandzut-t a legtöbbet ajánlónak eladni aztán csönd legyen!"
http://www.sport1.de/de/fussball/fussba ... 39040.html

Nehéz ezzel vitatkozni ha kellene kora ellenére inkább őt tartanám meg mind Mandzut.....Mandzukicról nem érzem azt annyira ragaszkodna a Bayernhez és jelentene is neki valamit. (Emlékszem mikor elgyalulta durván Augsburgi kapus Robbent ő meg aztán nevetgélt vele fél percre rá). Plussz szerintem Lewandowski melett nem is enne sok sót Mandzu. Amíg Pizarro tudja hozni a formát 30 percekre bőven elég. És ha Lewa megsérül? Hát ott van egy Müller is vagy Götze. Bár Lewa sem a sérüléseiről híres.....
kodela93

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők