Claudio Pizarro

Re: Claudio Pizarro

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2014.05.10. 17:54

Komolyan mondom, hogy nem ember ez a figura, zseniális. :)

Anno nagyon sajnáltam (Lúcio, Ballack és Zé Roberto távozásához hasonló mértékben), amikor elment és örültem a visszatérésének. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy egy ilyen erős Bayern-hez ilyen korban bármit is hozzá tud majd tenni, de rám cáfolt.

Az pedig külön kiemelendő ahogy küzdött egy olyan szezon végén, amikor már csak nagyon kevesek... maximális respekt. A kupadöntőben én simán betenném a már meccsek óta semmit nem csináló Mandzukic helyére.

Azt hiszem a visszavonulásával nemcsak a Bayern, de az egész Bundesliga rengeteget veszít majd.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2014.05.10. 18:09

pussybuvar írta:Komolyan mondom, hogy nem ember ez a figura, zseniális. :)

Anno nagyon sajnáltam (Lúcio, Ballack és Zé Roberto távozásához hasonló mértékben), amikor elment és örültem a visszatérésének. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy egy ilyen erős Bayern-hez ilyen korban bármit is hozzá tud majd tenni, de rám cáfolt.

Az pedig külön kiemelendő ahogy küzdött egy olyan szezon végén, amikor már csak nagyon kevesek... maximális respekt. A kupadöntőben én simán betenném a már meccsek óta semmit nem csináló Mandzukic helyére.

Azt hiszem a visszavonulásával nemcsak a Bayern, de az egész Bundesliga rengeteget veszít majd.

Egyébként már csak azért is őt játszatnám jövő héten, mert félek hogy Mandzukic-Lewandowski egy pályán és.... félek hogy a mérleg Lewa javára fog dőlni, Mandzukic frusztrált lesz, ideges, és szerintem nem fog neki menni a játék. Pizarro képes különleges dolgokra, főleg ha legalább kap egy félidőt... nagy mágus ez az ember :D én is még elé tennék egy éves szerződést, simán... veszteni valónk nincs! Szerintem örömmel fogadná!
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2014.05.10. 20:32

Jó az öreg a háznál!

Már csak azért is játszhatna simán a döntőben, mert ha valaki akkor ő nem fog azon idegeskedni, hogy mindenképpen be kéne húzni a győzelmet vagy jobbnak kell lennem, mint a jövőbeli vetéjtárs. Ravasz, rutinos vén róka (persze pozitív értelemben :) ) és megbízható, ami nagyon fontos lehet.
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: Wolf » 2014.05.11. 10:55

35 évesen is igen jó formát mutat. Még jövőre is szívesen látnám a keretben.
Wolf

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2014.05.18. 21:12

Ha minden igaz, még egy évre hosszabbít. Lewa mögé jó is lesz így. Írj alá barátom!
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2014.05.18. 21:27

Hát ha talál még valaki egy ilyen mutatót mint neki van, annak becsókolok! Magáért beszél, felkínálnám neki a lehetőséget minden gondolkodás nélkül!

Kép

Mindezek mellett abszolút szimpatikus játékos volt mindig is, a gólörömei meg mindig mosolyt csalnak az arcomra!! Ha egyszerűen csak boxol egyet a levegőbe akkor is olyan fejet vág hozzá hogy -> :lol:
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: gabe18 » 2014.05.19. 19:25

Beugró cserének optimális. Láthatóan nincs gondja a kispaddal ha a favorit csatár kezd meccseken át. Úgyhogy én is támogatom.
gabe18

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2014.05.19. 22:02

gabe18 írta:Beugró cserének optimális. Láthatóan nincs gondja a kispaddal ha a favorit csatár kezd meccseken át. Úgyhogy én is támogatom.

Ráadásul nem is rosszul száll be a padról. :)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2014.05.27. 09:59

Meg is történt a várva várt hosszabbítás. Miért nem lehet mondjuk egy tízessel fiatalabb ez az ember...
pussybuvar

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2014.05.27. 19:53

Nagy örömmel tölt el hogy még egy évre aláírt :D Pótolhatatlan figura lesz az tuti ha egyszer úgy dönt, nem hosszabbít tovább, de tényleg veszettül örülök hogy még egy évre a miénk. Szerintem Ő müncheniként fog visszavonulni, és így még egy okot ad rá hogy még jobban tiszteljük!
Egyébként van egy olyan érzésem, hogy lesz olyan amikor Lewandowskival mind2 pályán lesznek, és akkor számíthatunk parádéra, Robberyvel/Götze-Thiagoval megspékelve... :)
Köszönjük Piza!
Kép
bayerntoni

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők