Kingsley Coman

Kingsley Coman

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2015.09.02. 13:27

Szerintem kapjon Ő is egy topic-ot. Coman kölcsönbe érkezik egyelőre és a 29-es mezt kapta. Reméljük jól beilleszkedik és sokat fejlődik, hogy aztán Torinóban fogják a fejüket, hogy csak 23 milliót írtak a szerződésbe opciós vásárlási jogként. ;)

http://fcbayernmunchen.hu/index.php/tar ... -kolcsonbe

http://www.transfermarkt.de/kingsley-co ... ler/243714
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

Re: Kingsley Coman

HozzászólásSzerző: PetoPisti » 2015.09.03. 10:50

Örülök az érkezésének 7 millió kockázatot megér mert ha beválik akkor ez a 28 milliós vételár aprópénz lenne egy olyan játékosért aki 10 évig megoldaná a posztot. Más kérdés hogy megoldaná-e 10 évig?? Egy egyszerű zsoldosnak tűnik az ürge. Még a Juventusba se fér be aztán egyből lelép Münchenbe. Nem egy tudatos karrier felépítés. Simán kinézem belőle hogy amikor már klasszissá válik elkezd nyafogni hogy a Barcaba vagy a Realba akar menni. Na de ez még a jövő zenéje. Az aktuálisabb kérdés hogy miért ment bele a Juve egy ilyen üzletbe, elvégre ezen csak bukhatnak a Torinóiak.

Comantól sokat nem várok (igaz így indult Costaval is :D ) de arra jó lehet hogy kisebb Bundesliga meccseken tehermentesítse a nagyokat.

Aztán remélem rám cáfol és az év üzletét kötjük majd vele. Mindenesetre kíváncsian várom már a bemutatkozását, az látszik a videókból hogy piszok gyors és jól cselez.
PetoPisti

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2015.09.03. 11:07

a juve azért megy bele, mert reálisan felmérte, hogy a bayern fényévekkel komolyabb szinten van, mint ők és ha mi nem gondolunk egy játékossal hosszú ideig, még akkor is nekik bőven jólehet az itt való szociálizálódás és tapasztalat miatt.

arról lehetne vitázni h mennyivel ér többet pep-et hallgatni, pepet-nézni és ülni a padon, mint mondjuk egy kisebb scapatban folyamatosn játszani...elvileg egyértelmű a válasz hisz mi is azért adjuk kölcsönbe a reménységeinket.

a másik, h azt is lehet feltételezni h a bayern mivel top3 csapat, folyton aktualizálja a keretét és ebbe belefog tartaozni olyan kihulló spíler is aki megállná a helyét még akár nálunk is de mégis megválunk tőle mert kell a folyamatos tűz, az akarás, a marketing aminden...ez is lehet igazság, de a reálra jobban jellmező h csiszolatlan gyémántokat szór el, már ha lehet ilyet mondani róluk.

én azt mondom ez a juvénak vállalható üzlet.

én inkább úgy tenném fel a kérdést h minek ennyi fiatal, mindenkire ész nélkül lecsapunk, és ha meg tudjuk h kéne egy támadó ribéry miat vagy robben miatt de inkább lewa miatt, akkor miért egy 19 éves csávót hozunk ide, aki aztán minden lehet csak nem a jelen embere.
roly makaay

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2015.09.03. 11:43

A Coman-féle üzlet szerintem nem rossz lépés, se a Juvénak, se nekünk. Nekünk van időnk felmérni, hogy beválik-e, ha igen akkor 28 milla nem volt sok érte, tekintve, hogy Martial, aki vele egyidős, 50 millióért ment a MU-ba.. A Juve meg kap pénzt, hisz ingyen szerezték meg és valószínűleg pótolni is tudják, vagy nem feltétlen tart rá igényt az edző.

Bár annyi biztos, nem fog nálunk minden meccsen játszani szóval kérdéses, mennyire tudjuk kielemezni a képességeit, bár 2 év elég idő lesz rá minden bizonnyal.

Comanhoz még annyit, hogy ha ő esetleg beválik már 1 év alatt, az elég nagy pofon lesz Götze számára...
Thommeyy

HozzászólásSzerző: argo001 » 2015.09.03. 15:35

Én csak azt remélem, hogy ez a Coman nem allergiás a pékekre!
argo001

HozzászólásSzerző: akos89 » 2015.09.04. 09:47

Semmit nem tudok róla, nem is nagyon ismertem eddig, így nem is tudom mire számíthatok tőle.
Mindenesetre ahhoz, hogy lássuk mire képes, játékpercekre van szüksége. Ezt pedig javarészt akkor fogja megkapni, ha elől kidől valaki. Most ez pont egy ilyen lehetőség, mivel Ribery nincs és most lehet Robben is kidőlt, így egy Coman bal, Costa jobb szélt el tudok képzelni.
akos89

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2015.09.04. 10:07

Nem tudom, ő jelenleg válogatott túrán van-e, remélem nem. Ameddig ez a szünet tart, addig beilleszkedhetne és így a következő meccsen pályára is küldhetné Pep.

Egyébként, ha Coman és Costa lesznek a szélsőink, mi legyen a becenevük? Comsta? Vagy esetleg a lengedás CoCo-duo? :D
Thommeyy

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2015.09.04. 16:24

Thommeyy írta:Nem tudom, ő jelenleg válogatott túrán van-e, remélem nem. Ameddig ez a szünet tart, addig beilleszkedhetne és így a következő meccsen pályára is küldhetné Pep.

Egyébként, ha Coman és Costa lesznek a szélsőink, mi legyen a becenevük? Comsta? Vagy esetleg a lengedás CoCo-duo? :D

Ha lesznek olyan jók, mint a Robbéry, én vevő vagyok a CoCo-duóra. :lol:

Kérdés, hogy mennyi játékperc jut neki. Szerintem a vezetőség valamit tud Ribéry-vel kapcsolatban, amit mi még nem, mert csatár után eddig sem kapkodtunk és nekünk is vannak fiataljaink balszélső/támadó posztra. Én jobban örültem volna egy belső védőnek, de remélem Coman is legalább Costa szinten lep meg minket.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: jani23 » 2015.09.04. 18:55

Thommeyy írta:Nem tudom, ő jelenleg válogatott túrán van-e, remélem nem. Ameddig ez a szünet tart, addig beilleszkedhetne és így a következő meccsen pályára is küldhetné Pep.

COSTMAN ??????????? :?: :?: :?: :?:
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2015.09.04. 20:23

jani23 írta:

COSTMAN ??????????? :?: :?: :?: :?:

:lol: :lol:
Thommeyy

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők