Kingsley Coman

Re: Kingsley Coman

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.03.20. 12:44

Az a legszebb a játékában, hogy mindig ugyan arra tolja a labdát, de kegyetlen gyors a kezdő sebessége és ver mindenkit, és még csak 19 éves, csak jobb lehet! Egy kontracsapatban ász lenne! Ilyen Walcottoknál nagyobb karriert várok tőle!
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: lahm » 2016.07.31. 23:25

Comanról mit lehet tudni?Nem emlékszem,hogy őt végül megtartottuk,megvettük vagy pontosan hogy is?
MAN!That ain't you!You Better than that.
lahm

HozzászólásSzerző: misafeco » 2016.08.01. 00:20

lahm írta:Comanról mit lehet tudni?Nem emlékszem,hogy őt végül megtartottuk,megvettük vagy pontosan hogy is?

Két évre van kölcsönben, jövőre megvehetjük 20M-ért.
misafeco

HozzászólásSzerző: csuri04 » 2016.08.17. 19:25

Ujabb sérülés...kezdem ugyérezni magam mint egy Arsenal drukker...
csuri04

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2016.10.15. 18:34

Én olyan szempontból nem írnám még le, hogy egyrészt nagyon fiatal, másrészt pedig nem feltétlenül kell Robbéry utódját keresni benne. Olyan szempontból kényelmesek lehetünk, hogy ha megugorja a szintet, akkor oké, ha meg nem, akkor vehetünk egy kész klasszist a szélre, Coman pedig marad kiegészítőnek.

20 millióba fájna max., de ezen tudtommal akár faraghatunk is, mondjuk Benatia bevételével a buliba. Na most értem én, hogy nem egy nagy spíler, de ennyiért manapság nemigen lehet még stabil csereembert se venni.
Szóba került itt pl. Depay, aki egyelőre semmivel nem mutatott többet, de tuti nem adnák ide 20 körül. Jött Sánches rengeteg extra opcióval egy vagyonért és eddig semmi értékelhetőt nem mutatott. Ma már 30 milla körüli összegeket lazán elkérnek egy-egy tehetségesebb fiatalért.

Szóval én azt mondom, hogy inkább vegyük meg Comant 20-ért, akár csak cserének és áldozzunk 70-80 körül mondjuk egy Hazardra, Griezmannra vagy Alexisre, minthogy eldobjuk a franciát, aztán hozzunk 30-40-ért egy nem sokkal jobbat, aki mellett aztán már nem jut annyi az igazi klasszisra.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: jasw » 2016.10.15. 22:11

Én lehívnám az opciót, sokat szerintem pénzügyileg nem bukunk rajta. Mik a lehetőségek?

A) Nem hívjuk le az opciót 20-23 millióért. Ebben az esetben valószínűleg a Juve sem marasztalja Benatia barátunkat 18-ért. Tehát, ahelyett, hogy megvennénk a 20 éves, jobbszélső Comant nettó 5-ért, marad nekünk a sérülékeny, 30-as belsővédő Benatia, akiért kapunk a piacon kb. 10 milliót. Amivel pont nem vagyunk semmivel előrébb, mivel a középszerű szélsők ára manapság 25-30 millánál kezdődik. És nem biztos, hogy jobbak Comannál.

B) Lehívjuk az opciót, és a Juve nem. Lásd fent, ebben az esetben nettó 10 millióért jön.

C) Lehívjuk, és nem válik be. Még mindig nagyon fiatal, bármi lehet belőle, az is lehet, hogy semmi. Ez a legrosszabb eshetőség, de ha 2 év múlva már látjuk, hogy az út nem vezet sehova, Coman még akkor is csak 22 éves lesz, és valami pénzes csapat a múltja miatt tuti ad érte minimum 15 milliót. Olyan nagy kockázat ebben szerintem nincs.

D) Lehívjuk, és hasznos rotációs ember lesz. Ez már egy jobbik eset, mert hasznos nekünk, ha meg el akar menni kezdeni valahova, akkor lehet érte kérni 35-40 milliót mai piaci viszonyok között.

E) Telitalálat. Robbery szintű pótlék 20 millióért. Ebben az esetben a miénk az évszázad üzlete.

A mai piaci viszonyok mellett én meglépném.
jasw

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.10.15. 22:19

Na jó, de mindenképp kell valaki, egy nagy durranás Ribéry helyére. Nem Costával fogjuk pótolni, szerintem, bár ha visszatalálna a tavaly őszi formájához, akkor egy Costa-Lewa-Müller hármas elől járható út lenne.

Csak akkor megint ott vagyunk, hogy fizetünk Comanért, rendben van, DE! Ribéryt pótolni kell, Lahmot pótolni kell, és ki tudja, hogy tervezünk Robben oldalán? Elköltünk 140 milliót jövőre?
argo001

HozzászólásSzerző: jasw » 2016.10.15. 22:25

argo001 írta:Na jó, de mindenképp kell valaki, egy nagy durranás Ribéry helyére. Nem Costával fogjuk pótolni, szerintem, bár ha visszatalálna a tavaly őszi formájához, akkor egy Costa-Lewa-Müller hármas elől járható út lenne.

Csak akkor megint ott vagyunk, hogy fizetünk Comanért, rendben van, DE! Ribéryt pótolni kell, Lahmot pótolni kell, és ki tudja, hogy tervezünk Robben oldalán? Elköltünk 140 milliót jövőre?

Ha nem tudjuk kinevelni (már pedig jelenleg nem látszik, hogy ki tudnánk), akkor muszáj lesz. Rafinhanak lejár a szerződése, és inkább most hoznék helyette Lahm utódot, mint jövőre Lahm helyett. Szélső szintúgy kéne. Emellett én el tudnék viselni még egy belsővédőt, és Lewy mögé egy cserecsatárt is. És akkor még nem említettem a középpálya és a csatársor közötti kapcsolatot megteremtő középpályást...

Ez az átka, ha van a csapatnak egy nagy generációja, akik egy korosztályból kerülnek ki...

Szerk.: Ezért lett volna jó pl. ma (meg ezért lenne jó még a szezon során) látni Geenből valamicskét. Kiderülne, hogy lehet vele számolni, vagy inkább forrásként kell bevonni az újjáépítésbe.
jasw

HozzászólásSzerző: Waldner » 2016.10.16. 01:48

argo001 írta:Na jó, de mindenképp kell valaki, egy nagy durranás Ribéry helyére. Nem Costával fogjuk pótolni, szerintem, bár ha visszatalálna a tavaly őszi formájához, akkor egy Costa-Lewa-Müller hármas elől járható út lenne.

De nem csak kezdőből áll egy csapat. Jövőre neki mernél menni a szezonnak egy "nagy durranás"-Costa-Robben-Ribéry négyesrotációval? Ugyanúgy kéne egy csereember a sztárigazolásunk mögé is, mert Robbenre és Ribéryre már NEM SZABAD ÉPÍTENÜNK kis túlzással csereként sem.:(

Többet sérültek már mint egészségesek, a franciának ráadásul már több durvasága van lassan mint jó megoldása, Ő már játékban sem lendít, bármennyire is szar ezt kimondani. És Robbentől se várhatunk már csodát.

Kell két cserejátékos a szélsőink mögé, erre Coman simán jó lehet, kvázi bagóért. Pont akkor kéne 140-150 milliókat eltapsolni a nyáron, ha Őt nem tartjuk meg, hiszen manapság már egy csereszélső is 30-tól kezdődik (Costát hoztuk el fű alatt 35-ért).

Én mindenképpen tartanám a franciát, pussybuvar és jasw tökéletesen leírták a miérteket.
Waldner

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.10.16. 09:55

Jó, akkor tartsuk meg.

Én amondó vagyok, ha Shaqirit, meg Götzét el tudtuk küldeni azért, amiért, akkor ennyi erővel Comant is el tudjuk/el fogjuk küldeni.

Nagyon remélem, hogy összekapja magát a gyerek, mert amit idén eddig mutat, az egy kövér nulla.
argo001

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők