Franck Ribery

Re: Franck Ribery

HozzászólásSzerző: stevee » 2015.05.08. 16:31

Nem hiszem, hogy a sérüléseinek bármi köze lenne az aranylabda miatti csalódáshoz. Egy boka nem azért sérül meg, mert fáj a lelke valakinek. Amúgy szerintem is 2014 januárban valami megtört Ribérynél, azóta nem az, aki korábban volt nálunk. Akkor neki kellett volna megkapni az aranylabdát.

A szerdai meccset látva viszont szerintem reálisan gondolkodó ember nem vitathatja, hogy jelenleg Messi egészen más kaliber, mint a világ bármely más játékosa. Olyan durván kilóg a Barcából is, hogy az egészen ritkaság, kár, hogy most ennek mi ittuk meg a levét.
stevee

HozzászólásSzerző: philipp lahm bayern » 2015.05.12. 23:15

stevee írta:Nem hiszem, hogy a sérüléseinek bármi köze lenne az aranylabda miatti csalódáshoz. Egy boka nem azért sérül meg, mert fáj a lelke valakinek. Amúgy szerintem is 2014 januárban valami megtört Ribérynél, azóta nem az, aki korábban volt nálunk. Akkor neki kellett volna megkapni az aranylabdát.

A szerdai meccset látva viszont szerintem reálisan gondolkodó ember nem vitathatja, hogy jelenleg Messi egészen más kaliber, mint a világ bármely más játékosa. Olyan durván kilóg a Barcából is, hogy az egészen ritkaság, kár, hogy most ennek mi ittuk meg a levét.

Mas kaliber az bisztos de csak a posztjan es peldaul Neuer-is mas kaliber de o nem csak a posztjan ezt mar tobbszor is bizonyitotta.Messit meg nem lattam jol vedekezni es lehetne meg ragozni...arra akarok kijukadni, hogy nem csak a sok golos jatekosoknak jar az aranylabda.Messi es Ronaldo szinte tiz eve a vilag legjobbjai a posztjukon Neuer is evek ota a legjobb vagy Lahm mar vagy 10 eve vagy Bastian-nak is volt jopar kemeny eve vagy ottvolt Snejder 2010-ben de akkor is a sok gol gyozott (Messi) vagy Iniesta is megerdemelt volna 1-et Riberyvel eggyut.
philipp lahm bayern

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2015.05.12. 23:52

philipp lahm bayern:
Még ha telóról is írsz, de máskor légyszi kicsit ügyelj jobban a helyesírásra, mert szinte értelmezhetetlen és olvashatatlan, amit írtál. ;)

Amúgy szerintem is, abban az évben megkaphatta volna Ribéry, senki nem szólhatott volna egy szót se. A szavazás körüli mizéria meg tényleg nonszensz volt.

Noha a sérüléseinek aligha van köze ehhez a kudarchoz, de lelkileg látványosan megtörte. Elég nehezen találta meg magát utána és mire játékba lendült volna, megsérült.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2015.05.13. 20:52

Vele hasonló a gondom, mint Bastival. Kicsit játszik, aztán egy hosszú hónapig nem. Benne is érzek még két jó évet. Ezért kívánom, az idény végén csavarozzák össze és a köv. idényben legyen újra az egyik vezérünk, mert idén, mikor játszott, ismét láttam benne a szenvedélyt, tüzet.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2015.05.13. 23:38

FERWIN írta:Vele hasonló a gondom, mint Bastival. Kicsit játszik, aztán egy hosszú hónapig nem. Benne is érzek még két jó évet. Ezért kívánom, az idény végén csavarozzák össze és a köv. idényben legyen újra az egyik vezérünk, mert idén, mikor játszott, ismét láttam benne a szenvedélyt, tüzet.

Nah benne nem látom a 2 évet sajna. :( Elsősorban Ribery helyett kéne támadó szélsőt ide hozni. Ettől még lehet csereként VEZÉR, vagy helyettesként, és talán el is fogadná, de Riberyvel számolok JELENLEG a legkevésbé a kezdőben a kiöregedő játékosok közül. Ettől még egy brilliáns tavasza lehet, vagy féléve, de több nem nagyon, így is pozitív voltam, hogy egy teljes fél évre "számítanék" rá.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: jani23 » 2015.06.10. 09:53

Francknak még mindig vannak fájdalmai !

http://www.sport1.de/fussball/bundeslig ... verletzung
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: jani23 » 2015.06.12. 18:44

Na !
Most gipszbe teszik a lábát, és az alapozásra tuti harcképtelen lesz !!!!

http://www.tz.de/sport/fc-bayern/franck ... 94661.html
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2015.06.12. 23:13

Már többször átfutott az agyamon Sagnolhoz hasonlóan ő is idő előtt szögre akasztja?
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: procee » 2015.10.03. 14:53

Guardiola reméli, hogy a válogatott szünet után Ribery már újra a csapattal edzhet! Ez jó hír, úgy gondolom! :)

http://www.transfermarkt.de/guardiola-h ... ews/213550
procee

HozzászólásSzerző: jani23 » 2015.10.03. 17:38

procee írta:Guardiola reméli, hogy a válogatott szünet után Ribery már újra a csapattal edzhet! Ez jó hír, úgy gondolom! :)

http://www.transfermarkt.de/guardiola-h ... ews/213550

Nem azt írják, hogy a csapattal edzhet, hanem elkezdheti a gyakorlatokat a pályán.

" Franck anfangen kann, auf dem Platz zu trainieren.“

Egyébként most ért vége a "benti" rehabnak.

Itt is ezt írják :

http://www.sport1.de/fussball/bundeslig ... ckt-naeher
STERN DES SÜDENS
jani23

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők