Franck Ribery

Re: Franck Ribery

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.02.03. 07:38

Egyik helyen azt olvasom, hogy súlyosan megsérült, a másikon meg hogy csak jó két hetet kell kihagynia. Remélem gyorsan rendbe jön.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.02.03. 11:23

FERWIN írta:Egyik helyen azt olvasom, hogy súlyosan megsérült, a másikon meg hogy csak jó két hetet kell kihagynia. Remélem gyorsan rendbe jön.

ha Ribéryről van szó a kettő kb egy és ugyanaz
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.04.27. 15:22

Egyvalamit magyarázzatok meg nekem, mert nem értem. Ribéry az utóbbi időben miért játssza el minden meccsen a primadonnát? Rég láttam ennyit cirkuszolni, pedig tudjuk, hogy egyébként hajlamos rá.
argo001

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.04.27. 16:26

argo001 írta:Egyvalamit magyarázzatok meg nekem, mert nem értem. Ribéry az utóbbi időben miért játssza el minden meccsen a primadonnát? Rég láttam ennyit cirkuszolni, pedig tudjuk, hogy egyébként hajlamos rá.

Az köztudott mennyire szereti a klubbot, Münchent, mennyire a családjának tekinti a csapatot. Él hal a Bayern-ért.
Szerintem, és ez csak saját vélemény, de nagyon nehezen fogadja el, hogy öregszik, hogy nem tudja már azt nyújtani mint eddig; nem jön be minden csel, nem tudja már lefutni az összes védőt, nem bírja szusszal a fel-le rohanást, védekezést és támadást. Élete a klub és a szurkolók, és már nem tudja azt adni, amit megszokhattunk tőle. Talán nem tudja elfogadni a tényt, hogy már nem tud a régi abszolút világklasszis formában futballozni, már lassan 45 percet sem, nem hogy egy teljes meccset. Természetesen szeretné ő, próbálkozik is becsülettel ahogy ereje bírja, és sok meccsen még mindig látszik, mekkora klasszis, de sajnos nem lesz már fiatalabb. Ez biztos nagy frusztráltságot és idegességet kelthet benne, mert nem ehhez szokott, és tisztaszívű játékosként nehezen is fogadja el a tényt.

Először fel kell dolgoznia magában, hogy lassan már csak epizód szereplő lehet imádott klubjában, és biztos vagyok benne, hogy ez nagy fájdalommal tölti el.
Én így látom, és nálam mindig is örök kedvenc marad!
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.05.06. 22:33

Azt hiszem, ez a szezon - főleg az utóbbi meccsek - végleg megmutatták, Ribéry már soha többet nem fog tudni húzni a csapaton. Ma is látszott, hogy akart, látszott, hogy dühös, de az is látszott, hogy már nem megy neki.
argo001

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.05.07. 13:48

Be van lassulva. Ennek oka van. Konkrétan nehéz még kijelenteni, hogy a kor vagy a sérülések utáni erőnlét vagy más.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.05.08. 14:01

A Madridi nyilatkozatából nekem az jött le, hogy nagyon megakarta nyerni a BLt és szerintem be is jelentette volna a visszavonulását a következő szezonba. Én úgy gondolom, hogy jövőre ő lesz a nagy visszavonuló játékosunk :( Most 34 éves, én beraknám középre ott még adhat jó pár nagy labdát, a szélen már kevés, de ne felejtsük el, hogy a 2ezres évek egyik legnagyobb nem német Bayern játékosa, akit a szurkolók a város és mindenki szeret, jobban mint hazájában ebben biztos vagyok!Érzi már ő, hogy nem tud úgy játszani, de van egy Comanunk akit taníthat! Soha nem felejtem el azt az esernyőt a Bremen ellen talán az első évében, a szögletet az Mu ellen amiből Robben betalált vagy éppen a sarkazást a győztes Bl döntőben! Jövőre nyerje meg még 1X a BLt és a csúcson hagyja abba, megérdemli. Mert ő volt az aki miatt most van egy Robbenünk, Thiagonk és minden nagy név, mert ha ő 2007ben nem igazol ide, ez a csapat nem az a csapat lenne!
Kozi31

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.05.11. 13:57

Az mennyire igaz, hogy Ribéry hívogatja az öreg Ulit, ha lecserélik?
argo001

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.05.11. 15:26

argo001 írta:Az mennyire igaz, hogy Ribéry hívogatja az öreg Ulit, ha lecserélik?

Ez az amit sosem fogunk megtudni. :)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.05.11. 15:42

Az viszont furcsa, hogy kb. minden meccsen hisztizik, holott a teljesítménye nem volt túlságosan jó idén, hogy nagyon finoman fogalmazzak.
argo001

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők