Franck Ribery

Franck Ribery

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.06.30. 17:16

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bayerntoni 2013.07.01. 01:08-kor.
Kép
bayerntoni

Re: Franck Ribery

HozzászólásSzerző: Mandzukic86 » 2013.06.30. 17:19

bayerntoni írta:Kép

Franckyyyyy :mrgreen: ugye a tollat használod??

persze h a tollat , mi mást használna? :D
Mandzukic86

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.06.30. 17:26

Nagy mágus ő, nem lehet tudni mire képes... :D Egyébként azért is nyitottam, mert láttam más topikokban szó volt róla hogy esetleg új posztot kap. Valaki aki erős késztetést érez magában leírhatná ide, összeszedve hogy ez mit is jelentene pontosan :)
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Mandzukic86 » 2013.06.30. 17:33

Szerintem azt a posztot fogja meg kapni Ribery mint Messi a Barcában. az a szélsőből kőzép csatárt akar csinálni Pep. Hasonló alkatra, gyorsaságra, Ribery, mint Messi. Meglátjuk mi lesz belőle. Ribery ha idén nem kap aranylabdát(legnagyobb esélyes.akkor soha.
Mandzukic86

HozzászólásSzerző: fcbayernke » 2013.06.30. 18:10

Mandzukic86 írta:Szerintem azt a posztot fogja meg kapni Ribery mint Messi a Barcában. az a szélsőből kőzép csatárt akar csinálni Pep. Hasonló alkatra, gyorsaságra, Ribery, mint Messi. Meglátjuk mi lesz belőle. Ribery ha idén nem kap aranylabdát(legnagyobb esélyes.akkor soha.

Szkeptikus vagyok ezzel a poszttal kapcsolatban, szerintem Ribéry nem tudna annyi gólt szerezni, mint Messi. Ő inkább (sokkal inkább) a kiszolgálásokban jeleskedik. :)
Kép
fcbayernke

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013.06.30. 18:35

Egyet értek. Ribéry cselezőkészsége megvan, de el kell ismerni, hogy a kaput nem érzi annyira mint Messi. Nyilván érdekes kérdés ez, hiszen a szélsőkhöz közel lenne alapvetően ez pedig összjátékban jó lehet, hogy nem kell külön átjönnie Robben mellé pl. hanem elve mellette játszik. Van benne fantázia. És ez Götzével vagy Shaqirivel lenne az igazi, mert Müller Kroos nem ebben a legerősebb... :)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.06.30. 19:42

Nem tudom mennyire jó ötlet Ribéryt kiszedni a szélről. Egyrészről a világ legjobbja a posztján,másrészről Alabával rettentően jól játszanak egybe. Lehet,hogy Alaba fejlődésében Ribérynek is nagy szerepe van. Másrészről meg kellene nyerni újra a BL-t és nem tudom,hogy kisíérletezgetve ez sikerülhet e. Persze új edző stb,de pont nem Ribéryt bojgatnám,aki kb minden meccsen világklasszis formában van.
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.06.30. 19:59

Eich írta:Nem tudom mennyire jó ötlet Ribéryt kiszedni a szélről. Egyrészről a világ legjobbja a posztján,másrészről Alabával rettentően jól játszanak egybe. Lehet,hogy Alaba fejlődésében Ribérynek is nagy szerepe van. Másrészről meg kellene nyerni újra a BL-t és nem tudom,hogy kisíérletezgetve ez sikerülhet e. Persze új edző stb,de pont nem Ribéryt bojgatnám,aki kb minden meccsen világklasszis formában van.

Várjuk meg mit hoz a nyár :)
elvégre ezek a felkészülési meccsek, tesztmeccsek erre vannak. Én azért nem félteném Ribet azon a pozíción, főleg hogy Pep van mögötte, ami reméljük hogy jó dolog. Csak látja majd hogy megy-e neki vagy sem :) Én pozitívan várom a Bayern jövőjét. Csak az szomorít el jelenleg hogy nem tudtam/tudom sehol sem nézni a Regen-FCBayern-t :(
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.06.30. 22:29

fcbayernke írta:
Szkeptikus vagyok ezzel a poszttal kapcsolatban, szerintem Ribéry nem tudna annyi gólt szerezni, mint Messi. Ő inkább (sokkal inkább) a kiszolgálásokban jeleskedik. :)

Pont ezért is kérdezte őt Pep a 10-es poszttal kapcsolatban, s nem a 9-essel.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2013.06.30. 22:53

ferwin írta:
fcbayernke írta:

Pont ezért is kérdezte őt Pep a 10-es poszttal kapcsolatban, s nem a 9-essel.

Ki lehet próbálni párszor, de szerintem sem kéne elhozni a bal szélről, akkor már inkább Götze-t nézném meg ott.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők