Bastian Schweinsteiger

Re: Bastian Schweinsteiger

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.08.02. 17:01

Waldner írta:Őt sem értem egyébként, most mi a faszomnak akarna Milánóba menni? Nekem ne mondja senki, hogy nem érzik azt a játékosok, hogy nem bírja már a szervezetük. Ide kéne visszajönnie padmelegítőnek, elüldögélne a szezon nagy részén, néhány meccsen Carlo becserélné, a stadion felrobbanna (bárhogy játszana is) és szezon végén olyan búcsúmeccset kapna, amilyet megérdemelt.

Én 100%, hogy nem mennék el haknizni egyik milánói vagy másik felső-középkategóriás európai csapatba a helyében. Keresett (és még fog is) elég pénzt a pályafutása alatt, ez a vándormadárkodás meg nekem olyan megalázó dolog már...

(Persze elhiszem, hogy Anának jobban bejön Milánó mint München...)

Teljes mértékben, ezt akartam írni még most. Már címeket igazán nem nyerhet ezekben a csapatokban pénzt tényleg keres, így is úgy is. Teljesen felesleges, ez már. Eleve jobb lett volna, ha elfogadja itt is, hogy csere, mint a válogatottban... elsőre nem tudtam hova tenni, hogy Beckenbauer az MLS-t ajánlotta neki, de utólag kiderült, hogy számomra is kiderült, hogy miért, nem gondoltam, hogy ekkorát fog bukni, persze az sejthető volt, hogy már nem a régi, de így már elmenni Milanóba szerintem is felesleges.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Mauser48 » 2016.08.02. 17:09

Haza kell hozni!Vele ne packázzon egy szarházi MU!
Mauser48

HozzászólásSzerző: misafeco » 2016.08.02. 21:55

Ha le tud adni a fizetési igényéből úgy 60-70%-ot, felőlem jöhet vissza beugró szerepbe, bár nem hinném, hogy a jelenlegi középpálya mellett 20 perceknél többet kaphatna, ha mindenki egészséges. Kisebb meccseken persze játszhatna.
misafeco

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2016.08.23. 18:00

Szóba hozták a Juve-val, de állítólag maradni szeretne Manchesterben. Nem igazán értem mit akar még ott, Mou egyértelműen kijelentette, hogy nem számít rá, száműzte is a tarcsik közé.
Amúgy azért durva erről beszélni, mert amúgy még messze nem olyan idős. 32 év az ő posztján még bőven rejt magában potenciált. Egy kevésbé fizikális bajnokságban, kellő bizalom mellett még élhetné másodvirágzását.

Elsőre nem hangzik túl jól, hogy egy olasz csapathoz menjen, viszont lehet ez lenne a legjobb. A Juve szinte garantált bajnok, a kupában is jó esélye van, a BL-ben pedig sok múlik a sorsoláson, de akár a döntőre is esélyes lehet.
A Serie A irama nem olyan vészes, több kiégettnek gondolt, idősödő vagy sérülékeny játékos képes volt még évekig jól teljesíteni. A posztjáról távozott korábban Vidal, most Pogba. Ott van ugyan Pjanic, de rajta kívül sérülékeny és/vagy elég gyér a felhozatal, szóval esélye is lehetne alapemberré válni.

A MU-nál még ha el is tekintünk az edzőtől, ott van Pogba és Schneiderlin, valamint Herrera és Fellaini. Vagy az ugyan már korosodó, de már-már ikon Carrick. Arról nem is beszélve, hogy offenzívabb játéknál Mata vagy Miki is képes középen játszani. Szóval ott szerintem esélytelen.
Ide se jöhet vissza, mert tudjuk milyen telített a belső középpálya. Eleve ha topcsapatokat nézünk, akkor szerintem manapság a Juve-ba van legnagyobb esélye beverekednie magát bárkinek is.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.08.23. 22:38

Ha ezek után maradni akar az MU-ban, akkor, akármennyire is a kedvencem volt, megérdemli a sorsát. :( Így viszont nem tudom, mi lesz vele, legkésőbb a téli átigazolási időszakban le kellene lépnie.
argo001

HozzászólásSzerző: stevee » 2016.08.23. 23:12

Kétlem, hogy maradni akar a tarcsiban. Mou száműzte a keretből, nem számít rá. Nem fogja megváltoztatni a döntését, ráadásul Schweini már nem is férne be a MU-ba, legalább 4 játékos előtte van a sorban, és ez a realitás. Az meg elég szürreális, hogy egy évet ellébecol a ki tudja milyen alsóbb osztályú amatőr bajnokságban.
stevee

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.08.24. 13:19

"MUFC will be my last club in Europe. I respect other clubs, but Manchester United was the only one which could make me leave FC Bayern München. I will be ready if the team needs me. This is all I can say about the current situation. I want to thank the fans for the amazing support over the recent weeks."

Menj Amerikába!
argo001

HozzászólásSzerző: jani23 » 2016.09.19. 11:07

Az MU felajánlott 8 millió eurót Bastiannak, ha közösen felbontják a szerződését, ahol ő évente 13 milliót keres, így szabadon igazolhatóvá válna !

Forrás: sport1.de

Aljas MUrinnyó !!!

Más:

Sanches témához kapcsolva, az MU fanok mit gondolnak most a világ legdrágább focistájáról ???
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.09.20. 10:42

Mi lesz, ha nem írja alá? Láncra verve viszik el Manchesterből?
argo001

HozzászólásSzerző: Waldner » 2016.09.20. 13:00

argo001 írta:Mi lesz, ha nem írja alá? Láncra verve viszik el Manchesterből?

Mi lenne? Semmi, marad a lelátón. A MU arra számít gondolom, hogy Schweiniban még van annyi motiváció, hogy játszana más csapatban.

Mondjuk nem tudom ez a 8 millió pontosan hogy lenne, egy egyszeri juttatás, vagy a szerződése lejártáig évi 8? Gyanítom az előbbi, akkor meg hülye lesz Basti aláírni, még két év van hátra neki évi 13 milkóval. 8 és 26 között azért van különbség rendesen, ha jövő nyárig tartana a szerződése akkor én gondolkodás nélkül fogadnám el ezt az ajánlatot, de 18 millió azért 18 millió...:D
Waldner

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők