Philipp Lahm

Re: Philipp Lahm

HozzászólásSzerző: jasw » 2017.02.09. 10:00

A BILD megszellőztette, őt meg meccs után addig faggatták, míg elmondta, hogy végre szabaduljon. Nem meglepő szerintem, azt tudtuk, hogy legfeljebb a jövő szezont húzza még ki, de mikor elkezdődtek a pletykák, akkor lehetett már tudni, hogy ez lesz.

Őrült nagy űr fog maradni mögötte, és nincs olyan jobbhátvéd jelenleg a világon, aki pótolni tudná...
jasw

HozzászólásSzerző: procee » 2017.02.09. 10:06

Valóban nagy űr fog keletkezni. Lahm nélkül, mint azt láthattuk többször is, még Robben is csak fél lábú óriás. Iszonyat nagy támogatást kap tőle mindig az, aki előtte játszik.

Köszönjük szépen Lahm! Várunk vissza!

Egyébként, ha már úgy sem remekel az utánpótlás, én őt ott tudnám elképzelni. Ha van akitől alázatot, maximális fegyelmet, tiszteletet és vérprofizmust tanulhatnak a srácok, hát az ő!
procee

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.02.09. 10:37

Nem gondolom, hogy bármi konfliktus lenne a háttérben. Őneki is van saját élete, amit az elmúlt 20 esztendőben (beleértve az utánpótlás kori éveket) a focinak szentelt. Teljesen érthető és a klub is tiszteletben tartja, hogy nem kíván (legalábbis egy darabig) a labdarúgás berkein belül maradni. Persze ez nem zárja ki, hogy pár év múlva visszatérjen, nagy örömmel látjuk.

Nagyon fog hiányozni. Fáradhatatlanság, igazi német precizitás, megbízhatóság, intelligencia, hogy párat említsek Lahm jelzői közül. És sosem állították ki, nem alattomoskodik, nem szövegel, benne még él a fair play szelleme. IGAZI PÉLDAKÉP!

Danke schön Philipp!
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: lahm » 2017.05.20. 13:43

Kedves Lahm!
Valószínűleg nem fogod soha olvasni hozzászólásom,de mint lahm a Lahmhoz mégis írok hozzád,feléd mert úgyérzem ez nekem kell a lelkemnek és megérdemel ennyit ez az oldal,a volt borgatya és főleg te. Annyira furcsa belegondolni abba,hogy az utolsó meccsed jön el,számomra ez fáj,mert mindig te voltál a stagnáló tag. Az örök biztos pont. Ezért lettem lahm,mert tudtam,hogy mindig leszel és mindig magas szinten fogod hozni magad. Hogy 20 év múlva se kell majd magyarázkodnom,de főleg azért mert mindig volt egy Lahm a pályán,akire nem lehetett panasz. Hülyén hangzik,de te voltál egy örök biztos pont az én lelkivilágomban,mert mint mindenki más énis kisgyerekként szerettem meg a focit és az első pár szezon kedvencei azok a játékosok és személyiségek,akikkel teltek hétvégék,néha hétköznapok ,mármint néztelek titeket és mint kissrác igazán fanatikus voltam. Hülyén hangzik,de változnak az idők,emberek és közben én is. A általam fanatizált játék más lett és a személyiségek és szépen lassan elmentek és közben énis belefásultam ebbe,úgymond eltünt az első szerelem tüze.A gyermeki naívság,egyszerűség és öröm. És nekem ez a Bayern,az akkori játék és az emberek. És változik minden. A kissrácból lett egy önbizalomhiányos srác,majd egy szerelemnek köszönhetően egy maximalista,boldog ballagó. És most itt vagyok,magyarázom a bizonyítványom,hogy kedden átkell mennem embriből és csak utólag nézlek meg,mert a ballagóból maximalista,de némileg összetört orvostanhallgató lett,aki kifelé x-t mutat,de befelé y-t. Tehát énis változtam,de te sosem. Te mindig egy biztos pont voltál úgymond,amit már leírtam egy párszor és most te is leköszönsz. Egy újabb pontot téve az emlékeimre. A Bayern kezdő 11 mindig Lahmmal fog indulni és számomra a szélsőhátvéd mindig te leszel. Remélem látlak még azért néha! Mia San Mia!
MAN!That ain't you!You Better than that.
lahm

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.05.20. 14:41

Ő testesíti meg az elmúlt évtized Bayernjét. Azt hiszem, nem is szükséges többet mondani sportemberi nagyságával kapcsolatban. Hiányozni fog!
argo001

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.05.20. 18:16

Valahol végig reménykedtem benne, hogy kitölti még azt az egy évet, de persze mind tudhattuk, hogy nem fogja. Már most nagyon szomorú ez az egész, hát még a következő szezonban, mikor hétről-hétre hiányolni fogjuk!
Rengeteg pillanatot "megéltünk" vele együtt, örömöt, bánatot!
Ő az a játékos, akiről minden sportoló példát vehetne, ő az FC Bayern! Mindent köszönünk Lahm, mielőbb várunk vissza a klubhoz!

#DankePhilipp
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.05.20. 18:25

Azért az idei év már megmutatta, hogy nem tud olyan teljesítményt nyújtani, mint korábban. Ezt ő maga is többször hangoztatta. Ebből a szempontból tulajdonképpen a legjobbkor, vezérként és nem a "padról" vonult vissza.

Nagyon remélem, hogy helyet kap a vezetőségben. Efelől igazából semmi kétségem nincs (hacsak ő nem fogja folyamatosan visszautasítani az ajánlatokat, mint ahogy most megtette), a kérdés az, hogy mikor és milyen pozícióban.
argo001

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők