Renato Sanches

Re: Renato Sanches

HozzászólásSzerző: Wolf » 2017.08.02. 09:44

Kontár Béla írta:Muszáj lesz kölcsönadni, hogy levegőhöz jusson, ha nem mennek bele a kölcsönbe akkor valami őrült összegért adnám el, a botrányos játéka ellenére is.

Nem is értem tavaly miért nem egyből kölcsönbe ment?

Szerintem nem szabad hajat tépni, Ő egy befektetés lett volna, de ha sehogy sem vagyunk képesek felhasználni, akkor lépni kell. Van annyi pénze a klubnak, hogy menjen kölcsönbe opció nélkül... illetve, ha van rá kereslet, akkor jó pénzért eladni, és a jelenbe áldozni, mert a jövőbe benne van már a lové a keretet nézve. Persze szerintem megbánnánk végül a végleges eladást... valahogy így érzem.

19 éves!

Rögtön kölcsön kellett volna adni egy jó csapatba, ahol biztosított a játéklehetősége, ezáltal fejlődni is tudna.

Nem fogunk jól kijönni belőle.
Wolf

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2017.08.15. 11:44

Szerintem a Herthában Dárdai keze alatt biztos megtanulja védekezni.
Esetleg Hoffenheim.
Mindenképp kölcsön kell adni.
rogozsin

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.08.17. 12:51

Most már télig kihúzza, szvsz. Ha addig nem jön az áttörés, akkor viszont megy kölcsönbe. Én olyannak adnám akkor, aki érdekelt az EL kieséses szakaszában.
Bayern90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.08.31. 16:51

Az ő kölcsönadása viszont szerintem jó húzás volt. Már önmagában az is, hogy kölcsönadtuk, de az is okos lépés volt, hogy a Swansea-ba.

Egyrészt ott biztos elég lehetőséget fog kapni, ha az edzésmunkája rendben lesz. Márpedig nála az a legfontosabb, hogy minél többet játsszon éles meccsen. Erre egy Milan-Roma-Juve-Chelsea-MU stb. csapatnál jóval kevésbé lett volna esélye.

Másrészt az angol bajnokság hasonlít a legjobban a németre. Fizikális, masszív irammal és hasonló játékstílussal. Ha abban a ritmusban tud játszani és bírja a terhelést, akkor a BuLiba is jó lehet.
Viszont a portugál vonaltól elég távol áll a PL, ami nekünk jó. Így kevésbé lesz csalóka, ha mondjuk jól játszik, míg egy olasz vagy spanyol csapatban ez lehet csak abból fakadna, hogy komfortosabban érzi magát.

Harmadrészt így nem kellett opciós jogot adni. Egy élcsapat valószínűleg csak úgy vette volna kölcsön, hogy ha beválik, akkor végleg szerződtetik is. Annak meg nem sok haszna van, hogy ha formába lendül, akkor elviszik, ha meg visszazuhan az értéke, akkor visszadobják és a nyakunkon marad.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2017.11.30. 14:54

http://index.hu/sport/futball/2017/11/3 ... t_swansea/

Gratulálok. Ilyenekre költik a pénzt, meg Tolissókra...a kettő együtt vagy 70 milla...
Miért nem Griezmann???????
rogozsin

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.30. 16:03

rogozsin írta:http://index.hu/sport/futball/2017/11/30/renato_sanches_csapattarsnak_nezte_a_reklamot_paul_clemet_swansea/

Gratulálok. Ilyenekre költik a pénzt, meg Tolissókra...a kettő együtt vagy 70 milla...
Egyszerű a magyarázat Griezmann szélső/csatár az nálunk hiányposzt, ez a két tehetség zsenik meg nem ott játszanak, hanem középen ahol amúgy bőven megvagyunk, de valamiért Guardiola mondata cseng a vezetés fejében 11 középpályással állnék fel.
Ezek után adják el jó áron Sanchest...
Kozi31

HozzászólásSzerző: K. Ágoston » 2017.11.30. 18:59

rogozsin írta:http://index.hu/sport/futball/2017/11/30/renato_sanches_csapattarsnak_nezte_a_reklamot_paul_clemet_swansea/

Nem kenyerem a károgás, de ezzel tökéletesen egyetértek! Hatalmas bukás volt ez a két játékos. Lehet jönni azzal, hogy még csak három hónap telt el, de ez nem mentség a 99%-ban gyenge játékra. Ezt Tolissóra írom nyilván, mert a portugálról már tavaly bebizonyosodott, hogy semmi keresnivalója itt.
K. Ágoston

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.04. 23:29

Sajnos egyenlőre nem jön be a gyerek, pedig ott van benne az x faktor. Szerintem valami luzitán, vagy hispán klubban magára találna, és sajnálom, hogy nekik ha bejön, ott kiteljesedhet, de nekünk meg terhünkre is lehet....a korábbiak miatt nem vagyok meglepődve, hogy jól megy neki a válogatottjában. Szóval, ha lesz egy jó vb-je, akkor az inkább nekem egyenlőre ársrófolásnak fog tűnni részünkre, és okosan kell nyilatkozni "nem lemondva róla", "hosszú távú szerződéssel", érdemes lehet elpasszolni ügyesen.

De persze, ha másképp gondolkodunk, akkor Ő egy baromi hosszú távú befektetés... lehet akár még jövőre is kölcsönbe kéne küldeni, ha beleegyezik, hogy folyamatosan játsszon, aztán visszatérni rá. A fiatalok nem könnyű ügyek, és nagyon jól kell tudni kifürkészni Őket, illetve rájuk érezni mi a jó nekik a fejlődésük érdekében.

Egyenlőre Goretzka feltűnése miatt döntenék az eladás mellett, még ha nem rossz a hosszú táv sem, de Goretzka is fiatal, tényleg vele meg lennénk már!
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.12.05. 10:55

Azok alapján, amiket eddig láttam róla, és amiket a Swansea nyilatkozik róla, egy másodpercig sem kéne habozni azon, megtartsuk-e vagy sem.

Sajnos ez a gyerek mindenféleképpen egy nagy bukta lesz, és nem várhatjuk meg, hogy "beérjen", ezen a poszton nem engedhetjük meg magunknak. Ha szélső lenne, talán-talán lenne értelme, de így, hogy a középpálya baromi telített...
argo001

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők