Renato Sanches

Renato Sanches

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.05.10. 12:38

Kép

Öt éves szerződést sikerült kötni Portugália egyik, legnagyobb tehetségével!
Teljes neve Renato Júnior Luz Sanchez augusztusban tölti a 19et!Már természetesen debütált tavaly márciusában a portugál válogatottban is. A Benfica meghatározó tagja volt, azt hiszem láthattuk, ellenünk is, hogy mire képes.
Nekem ez a jelenet ugrott be egyből a fiatalemberről:
http://www.youtube.com/watch?v=kUxgXfqIZ1U
Az ára nem volt kevés 35 millió euró, nyilván az Európa bajnokság után többe került volna.
Üdv a csapatban és debütáló évében akkor had emelje magasba a Bl serleget ;)
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

Re: Renato Sanches

HozzászólásSzerző: SchF4 » 2016.05.10. 12:42

Reméljük nagyon sikeres lesz nálunk! 8-)
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer
und es bleibt Bayern München, Deutschlands Bester, bis in alle Ewigkeit.
SchF4

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.05.10. 15:22

Götze után azért látom már figyelnek a pólóválasztásra. Meg a betűméretre. :lol:
Üdv a csapatban, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket! ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: gabinho11 » 2016.05.10. 17:54

Abból a kevésből amit láttam belőle engem a játéka kicsit Zé Roberto-ra emlékeztet, már pedig a brazilt iszonyat módon bírtam és néhány éve említettem is, hogy de jól jönne egy hasonló stílus a csapatba. A srác gyors, technikailag képzett, jól lát a pályán, van töke, harcias, fizikálisan erős. Minden adott előtte, főleg hogy egy 35 millióért vett fiatalt aligha akarunk eltékozolni és a padon jegelni. Ez a srác egész biztosan fel lesz építve, ki lesz kupálva, egy csiszolatlan gyémánthoz hűen, és azt is bizton állíthatom, hogy nem a vezetőség magán akciója volt, hanem Carlo keze is benne van a dologban. Lehet ő meg egy új Seedorfot lát benne :)
gabinho11

HozzászólásSzerző: PetoPisti » 2016.05.10. 20:00

Engem Pogbára emlékezet. Félelmetes fizikum, jó előre és hátra is, technikás. Parádés vétel. Nagyon jól fogunk vele járni. :shock: :shock:
PetoPisti

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.05.10. 20:06

https://www.youtube.com/watch?v=MEYJo71GJTY

engem inkább egy fénykorában lévő Khedirára emlékeztet a srác + jobb technikai skillek. erőteljes, sokat futó, labdavezetésben jó játékos.

Carletto stílusához viszont nem 100%-osan passzoló spíler. és ebből kiindulva nekem erős a gyanúm, hogy őt Sammerék nézték ki "A jövő építése/biztosítása" projekt keretében, Ancelotta meg nem vétózta meg és rábólintott.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: PetoPisti » 2016.05.10. 20:54

Basti írta:https://www.youtube.com/watch?v=MEYJo71GJTY

engem inkább egy fénykorában lévő Khedirára emlékeztet a srác + jobb technikai skillek. erőteljes, sokat futó, labdavezetésben jó játékos.

Carletto stílusához viszont nem 100%-osan passzoló spíler. és ebből kiindulva nekem erős a gyanúm, hogy őt Sammerék nézték ki "A jövő építése/biztosítása" projekt keretében, Ancelotta meg nem vétózta meg és rábólintott.

Azért Carlo taktikába is beleillik, szerintem hasonló mint Modric volt nála a Realban.
PetoPisti

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2016.05.10. 21:05

OliKahn írta:Götze után azért látom már figyelnek a pólóválasztásra. Meg a betűméretre. :lol:
Üdv a csapatban, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket! ;)

Ha jól tudom őt az Adidas szponzorálja. Ez azért lehet érdekes, mert elvileg az ára az egekbe ugorhat, ha esetleg aranylabdát nyerne, de gondolom a három csíkos gyártónak nagyon jó kis reklámarca lenne, így nem kizárt, hogy a színfalak mögött ők is bólogattak. :mrgreen:

Egyébként remek képességű játékos, igazi középpályás mindenes, aki elvileg jól lő távolról is. Szerintem bele fog ő illeni Carlo taktikájába. Remélem elkerülik a sérülések és tényleg beváltja a hozzá fűzött ígéreteket, mert így évekig biztosítva lesz a középpályánk!
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.05.11. 20:16

Lehet, hogy hülyeség, de ő az első portugál játékosunk a klub történetében? :o
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: jani23 » 2016.05.12. 04:10

Vételár : 35 millió

Ha évenként min. 25-ször pályára lép, további 5 millió per év.

És remélve, hogy az 5 éves szerződésével minden évben min. 25- ször focizni fog, az plusz 25 millió a 35 millióra.

Ha beválasztják a Bayernből az aranylabda vélasztáson az év csapatába, vagy a legjobb 3-ba, akkor ez az összeg akár 20 millióval is emelkedhet.

2015 októberében mutatkozott be a profik között.

18 éves !

http://www.tz.de/sport/fc-bayern/renato ... 92311.html

Ezek után remélem, hoz legalább egy "veltklassze" nívót !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :?:
STERN DES SÜDENS
jani23

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők