Carlo Ancelotti

Re: Carlo Ancelotti

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.11.23. 20:53

Eddig katasztrófa a produkciója.
argo001

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2016.11.23. 21:20

Edzőkérdésesdibe még korai belebenni, itt még bármi lehet. Viszont még Pep alatt gondolkodtam el azon, hogy az elmúlt huszon pár év alatt mégis csak német edzőkkel jutottunk a legnagyobb csúcsra.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.11.23. 21:22

FERWIN írta:Edzőkérdésesdibe még korai belebenni, itt még bármi lehet. Viszont még Pep alatt gondolkodtam el azon, hogy az elmúlt huszon pár év alatt mégis csak német edzőkkel jutottunk a legnagyobb csúcsra.

Bármi lehet? Mire gondolsz? De most komolyan: határozottan érdekelne, hogy a jelenlegi folyamatok alapján reálisan mi az, amit fejlődés címszó alatt várni lehet?
Ha csak annyi, hogy hát ennél már tuti csak jobb lehet, az elég szomorú.
argo001

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2016.11.23. 21:30

Ennek lehet csúnya vége is, de az is lehet, hogy folyamatosan javulni fogunk és az automatizmusok is beindulnak.
Nehéz ezt még innen megjósolni. Az egyik nagy baj az, legalábbis szerintem, hogy Carlo túlrotálja ezt az egészet. Főleg a pálya közepén és a széleken kevergeti a játékosokat meccsről meccsre és ezért olyan idegenül, szokatlanul mozognak a játékosok egymáshoz viszonyítva
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2016.11.24. 18:05

Olyan helyzetbe került Carlo most, mint amilyet a 2010-11-es szezonban a Chelseajével átélt. Az eredmények is kísértetiesen hasonlóak. Jó kezdés, majd október közepétől leszállóág, sorozatos pontvesztések, vereségek. Hogy mi ennek a pontos oka, arról csak elmélkedni tudunk.
Mindenesetre akkor tavaszra összekapta a társaságot (5. helyről feljött a 2.-ra). Kérdés, hogy meddig fog tartani a gyengébb teljesítmény? Egyáltalán össze tud-e állni ez a csapat? Szerencsére a csoportból már továbbmegyünk...
Thommeyy

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.02.04. 18:23

2016 elején: Kellesz nekünk, Carlo!
2017 elején: Kellesz nekünk, Carlo?
argo001

HozzászólásSzerző: szondah » 2017.04.11. 15:46

Így a real elleni meccs előtt elolvasgattam az eddigi Carlo-s hozzászólásokat és meglepően negatívnak találtam. Gárdival ellentétben aki szintén nem volt egy rossz edző sikeresen szinte tartotta a csapatot és jól beépített fiatalokat Carlo a mostani állás szerint remekül időzített formát és nagyon azt érzem, hogy kinyírjuk ezt a madridot félreértés ne essék nagyon jók de egyszerűen a kulcsjátékosaink csúcsra vannak pörgetve köszönhető ez a maximális bizalomnak amit az idősebb járékosok felé szavaz és érdemes megnézni, hogy mennyivel kevesebb sérülés volt az eddigi szezonban real ellen hummels kiesik igen kár érte de évek óta messze a legkevesebb sérülttel megyünk neki egy bl csúcsmeccsnek szóval srácok tegyük fel kiesünk a real ellen carlo-val akkor is megfogtuk az Isten lábát pláne, hogy pedzegette többször is, hogy remekül érzi itt magát ahhoz képest, hogy nem német. remekül megtalálta a játékstílust is tény a fiatalok több játékpercet is kaphatnának, de ez legyen a legnagyobb problémánk...
szondah

HozzászólásSzerző: Waldner » 2017.04.19. 09:32

Azt hiszem, talán itt az ideje feltennünk a 40 milliós kérdést: HA nyáron tényleg lesz egy komoly rebuild (amire én most látok sanszot), akkor TI Carloval képzelnétek el a fiatalítást, vagy esetleg mással (reális kereteken belül nyilván)?

Engem kicsit elbizonytalanít, hogy talán Ancsa nem az a fiatalokhoz való edző, aki egy ilyen újjáépítést levezényelhet. Az előző csapatainál se emlékszem komolyabb "fiatalításra" és itt se brillírozik ebben a szerepkörben ahogy látom, Comanra meg Renire még rá lehet sütni, hogy bust, de Kimmich is eléggé el lett felejtve az utóbbi időben...

Most tekintsünk el a ténytől, hogy 99,9%, hogy marad bármi is lesz, de elméletben kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy HA lenne egy komoly fiatalítási projekt, akkor hagynátok-e Őt levezényelni a generációváltást, vagy inkább rámennétek másra?
Waldner

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.04.19. 09:47

Pofátlanul elhoznám Nagelsmannt, ha igazán hosszú folyamatot akarunk elindítani, de ez még úgysem fog megtörténni.
argo001

HozzászólásSzerző: gabinho11 » 2017.04.19. 20:58

Nálam Allegri az egyik top. Bár a Milant nem szerettem, de őt valahogy mindig szimpatikusnak találtam, ért a szakmához, pont olyan tudatos alak, mint például Simeone, szerintem illene ide, ezen felül egy igazi úriember.

Persze a fejtegetés abszolút hipotetikus, szó sincs edző váltásról és nem is lenne értelme most.
gabinho11

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők