Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.05.17. 14:06

Kép
Szerintem lassan itt az ideje egy topik nyitásnak.
Ha valaki nem tudná ki is ő:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Carlo_Ancelotti
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

Re: Carlo Ancelotti

HozzászólásSzerző: arnoldkina » 2016.05.17. 17:27

Mär nagyon värom,hogy ätvegye a csapatot. Eleg volt Guardiola agyfosäsaibol.
arnoldkina

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.05.17. 18:06

az érvek előtt meg kell hajolni
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: PetoPisti » 2016.05.17. 19:11

A világ egyik legjobb edzője ez nem vitás. Olasz edző így elvárható tőle, hogy a védelmet újra Juppi magasságokba emelje. Fontos hogy újra áttörhetetlen legyen a védelmünk. Támadásban minden csapata ontotta a gólokat, még a Chelsea is... Vélhetően ott is javulni fogunk. Minden adva van, hogy ismét BL győztes csapatunk legyen.

Úgy gondolom Carlo hosszú távú megoldás lehet. Pepet is itt akarták tartani a vezetők, ha a spanyol nem gondolja másképp még mindig ő lenne az edzőnk. Véleményem szerint Ancelotti könnyedén túlfogja szárnyalni elődjét.
PetoPisti

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2016.05.17. 19:36

Azért várjunk még ezekkel a kijelentésekkel. Carlo papának is tuti lesznek "agyfosásai" (igazából minden edzőnek vannak), csak reménykedhetünk benne, hogy kevesebb, nem olyan súlyosak vagy épp hajlamosabb lesz tanulni ezekből.
A Milan-ból és a Real-ból a BL-ben kihozta a maximumot, a bajnokságokat tekintve ez inkább még régebben sikerült neki. A Chelsea-projekt nem igazán jött össze, a PSG-s korszaka nálam egy nagy kérdőjel.
Az az érdekes, hogy tipikusan összevásárolt csapatokkal ért el a nem oly távoli múltban sikereket, nem tudom itt mire megy. A sztárokat garantáltan jól tudja kezelni, az már kérdésesebb, hogy a kevésbé kiemelkedőkkel és/vagy a fiatalokkal mit tud kezdeni.

Azért azzal vigyáznék, hogy Pep-et könnyen túl fogja szárnyalni. Hátravan még egy kupadöntő, ha azt behúzzuk, akkor Pep-pel a BL serlegen kívül csak egy hazai kupadöntő van, minden mást behúzott a csapattal.
Ezt nyilván túl lehet szárnyalni, főképp ugye a BL teljesítményt, bár ott is befigyelt három elődöntő. Viszont azt irreális elvárásnak tartom, hogy ezt Carlo könnyedén megtegye. Ha többet akarunk elérni, mint a Pep-érában, azért vért izzadva meg kell küzdeni, ez pedig az edzőre is igaz.

Hosszútvára pedig szerintem egyáltalán nem tervezünk vele. Eddig egyáltalán nem az volt rá a jellemző, hogy hosszú évekig leragadt volna a csapatainál. Ahhoz csapatépítésben nagyobb koponyának kell lenni, ebben pedig úgy vélem, hogy ő nem kiemelkedő.
Sokkal inkább azért hozhattuk ide, hogy pár szezon alatt képes legyen még ebből a generációból kihozni a maximumot, elsősorban a BL-ben. Nyilván itt olyanokra gondolok, mint Lahm vagy Robbéry, akiknek már nem sok van hátra a visszavonulásig, vagy az a középvonalas gerinc, akik még ugyan sokáig itt lehetnek, de bizonytalan a sorsuk. Nem tudni, hogy meddig akarnak maradni, meddig tudják hozni a szintet, mennyire jönnek új nagy zsenik, hogyan alakul a nemzetközi mezőny stb..
pussybuvar

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.05.17. 21:57

Meglátjuk, mit alakít. Azt én se várom el, hogy rögtön első évében nyerjen (mindent), de az alapvető elvárás lehet, hogy ittléte alatt hozzon sok Bundesliga-címet, legalább két BL-döntőt, vagy egy BL-győzelmet.
Ha ez nem sikerül, akkor majd lehet őt is értékelni, mint Guardiolát.
argo001

HozzászólásSzerző: fcbayernke » 2016.05.18. 12:17

argo001 írta:Meglátjuk, mit alakít. Azt én se várom el, hogy rögtön első évében nyerjen (mindent), de az alapvető elvárás lehet, hogy ittléte alatt hozzon sok Bundesliga-címet, legalább két BL-döntőt, vagy egy BL-győzelmet.
Ha ez nem sikerül, akkor majd lehet őt is értékelni, mint Guardiolát.

Ne már. Első évében nyernie kell mindent. Ne adjuk alább, hiszen akkor nem lennék már igazi nagy csapat... Meg azért Carlónál az első rosszabban sikerült meccs után lehessen már beírni, hogy raus. Nem lenne a fórum ilyenek nélkül az igazi. ;)
Kép
fcbayernke

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.05.18. 12:51

Adja az ég, hogy nyerjünk mindent. :D
argo001

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2016.05.18. 13:59

PetoPisti írta:A világ egyik legjobb edzője ez nem vitás. Olasz edző így elvárható tőle, hogy a védelmet újra Juppi magasságokba emelje. Fontos hogy újra áttörhetetlen legyen a védelmünk. Támadásban minden csapata ontotta a gólokat, még a Chelsea is... Vélhetően ott is javulni fogunk. Minden adva van, hogy ismét BL győztes csapatunk legyen.

Úgy gondolom Carlo hosszú távú megoldás lehet. Pepet is itt akarták tartani a vezetők, ha a spanyol nem gondolja másképp még mindig ő lenne az edzőnk. Véleményem szerint Ancelotti könnyedén túlfogja szárnyalni elődjét.

Ami érdekes egyébként, hogy Buli szinten a védelem nagyon kevés gólt kapott, az idei 17 kapott gól új német csúcs! A gondok a BL elődöntőknél kezdődtek, majd elválik, hogy Carlo képes lesz-e ezt megoldani.

Egyébként én tartok tőle, hogy túl nagy a "csodavárás" vele kapcsolatban és ha nem jönnek az eredmények úgy, ahogy az emberek elvárják akkor nagyon hamar kapni fogja a kritikát. Mondjuk én már azzal is beérném ha első évében "csak" BL győztes lenne és minden más fronton bukná az elsőségeket. ;)
Steve75

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2016.05.18. 17:05

fcbayernke írta:Ne már. Első évében nyernie kell mindent. Ne adjuk alább, hiszen akkor nem lennék már igazi nagy csapat... Meg azért Carlónál az első rosszabban sikerült meccs után lehessen már beírni, hogy raus. Nem lenne a fórum ilyenek nélkül az igazi. ;)

Meg az ilyen erőltetetten ironikus és más mondandóját direkt kifacsaró vicceskedések nélkül se... Remélem Carlo-nál már egyik oldal se lesz ennyire kihegyezve, egy kevésbé megosztó edző lesz, mert ezek az oda-vissza szurkálódások hihetetlen módon rontják itt a légkört.

Amúgy argo-val egyetértek, a csapatunk erőssége alapján elvárhatunk elég komoly dolgokat, ahogyan azt korábban már a másik topikban is írtam. Csak azért azt már erősnek éreztem, hogy garantáltnak, sőt könnyedén megvalósíthatónak gondoljuk Pep eredményeinek túlszárnyalását.
pussybuvar

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők