Carlo Ancelotti

Re: Carlo Ancelotti

HozzászólásSzerző: akos89 » 2017.04.19. 21:51

Hát igen, kicsit meg akarjuk fiatalítani, újítani a csapatot, de a jelenlegi edző meg kimondottan tapasztalt játékosokra, veteránokra szeret építeni.
Nem hogy vennénk még egy Lampardot, Pirlót vagy Tevezt, ha egyáltalán még játszanak.

Nem hiszem hogy jó ötlet lenne nyáron váltani. Viszont az első éve egy nagy 0 az öregnek. Leginkább az hiányzik belőle, amit egy tapasztalt olasz rafkós edzőtől elvárna az ember..
akos89

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.04.19. 21:52

Csak német edző !
Klopp !!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.04.20. 00:19

Ha abszolút újra akarjuk építeni a csapatot, akkor Nagelsmann-t kell majd elhoznunk. De szerintem ő egyelőre boldog a Hoffénál, plusz még bőven szüksége van tapasztalatra, főleg nemzetközi szinten. Viszont szentül hiszem, hogy ő a jövőben nálunk fog kikötni és az annyira nem is lesz soká. Jelen pillanatban még nem bíznék rá olyan embereket, mint Robbery, Vidal stb. Kis híján a csapat átlagéletkora több, mint az edzőé. :lol:

Carlonak ezt az évet azért meg kellett adni ismerkedésnek. Én még nem fogom a fejét követelni, anno Pepnek is "elnéztem" az első évét. Jövőre viszont sokkal többet várok az öregtől. Papíron idén a világ legjobb védelmének kellett volna felállnia, ehhez képest sokszor csalódást keltő volt. Ezen mindenképp változtatni kell, immáron Lahm nélkül. A támadásokba pedig sokkal több kreativitást kell bevinni, mert a Reál ellen vezetett támadások ezen a szinten már kevesek.
Látok fantáziát Carloban, de ahhoz ki kell lépni az előző évek árnyékából. Most nyáron építse be a csapatba a saját elképzeléseit és ne a Pep által megálmodott rendszert nyomassa faékre leegyszerűsítve.
Igazoljuk megfelelő embereket, akik meg nem illenek a rendszerbe és/vagy nem szint engedjük el. Remélem Carlo kinézett már magának 1-2 játékost, a vezetőség pedig rajta van az ügyön.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.04.20. 04:32

A Bayernben eddig csak német edzők voltsk siketesek, külföldieknek nemsok babér termett.
Én anno Carlot sem preferáltam.
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2017.04.20. 06:59

akos89 írta:Hát igen, kicsit meg akarjuk fiatalítani, újítani a csapatot, de a jelenlegi edző meg kimondottan tapasztalt játékosokra, veteránokra szeret építeni.
Nem hogy vennénk még egy Lampardot, Pirlót vagy Tevezt, ha egyáltalán még játszanak.

Nem hiszem hogy jó ötlet lenne nyáron váltani. Viszont az első éve egy nagy 0 az öregnek. Leginkább az hiányzik belőle, amit egy tapasztalt olasz rafkós edzőtől elvárna az ember..

miért lenne nagy 0? a bajnokságot és a kupát jó eséllyel besöpörjük. mivel különbözik ez az előző 3 évtől? annyiban különbözik, hogy idén a BL 4be jutásé nem egy benficával kellett megküzdeni, hanem rögtön beszoptuk a madridot meg kassait. minden más hasonlít az előző edző első évéhez ( azzal a különbséggel, hogy nincs Kroos, nincs Schweini, Lahm, Robben, Ribery nem 27 hanem 31 évesek... azért nem mindegy )
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.04.20. 10:53

Azt én sem értem, miért lenne 0 ez a szezon... Ha összejön a BuLi és a kupa, akkor ugyanaz lesz a szitu, mint a korábbi években (már amikor megnyertük a kupát ugye). Ugyanúgy kizúgtunk az első spanyol ellen a BL-ben, csak mondjuk a Real erősebb, mint az AtMa.

Meg talán az se mindegy hogyan esünk ki. Idén azért mindkét meccsen értékelhető teljesítményt nyújtottunk és kiélezett is volt a párharc (most Kassairól nem beszélve). Legutóbb a Barca vagy Real ellen esélyünk se volt, tavaly meg kukáztuk az odavágót.

Nem azt mondom, hogy egy hú de sikeres szezon lenne a hazai kupákkal együtt is, de azért a 0 erős túlzás. Összességében bőven vállalható kategória lenne, csak hát azért még a kupát be kell húzni. A BuLi szerintem meglesz.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: pizarro » 2017.04.20. 11:10

Ezt a fiatalítást azért árnyalni kellene. Ugyanis nem az a probléma, hogy öreg lenne a csapat, hanem az, hogy túlságosan függ a leáldozóban lévő játékosoktól. Hogy azok a játékosok, akiknek már át kéne venniük a pálcát, még nem viselkednek vezérként.

Nem csikócsapatot kell alkotnunk, hanem jobb úgy megfogalmazni, hogy a 30 alatti klasszis játékosainkból kell kimaxolni a legjobb éveiket. A következő 3-4 szezonban. Innen nézve pedig azért csak befigyel Carlo tapasztalata. Sőt, ehhez kifejezetten egy ilyen kaliber kell szerintem.
Ha azt nézzük, a 10 mezőnyjátékos posztra van kb. 6 ilyen játékosunk a mostani legjobb kezdőben is. És ebbe nem számoltam bele Martínezt és Müllert.
Ahogyan Kimmichet sem, akinek azért megelőlegezhetjük, hogy idővel baromi nagy ász lehet a pakliban.
Ilyen alapok mellett azért nem akkora földindulás beépíteni 1-2 kicsi csikót, Alabának is ment. Rá kell találni ezekre a fiatalokra.
Ahogyan mostanában minden évben igazolunk egy-egy kiforrott játékost, tehát nemcsak 20 évesekben kell gondolkodnunk.
pizarro

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.04.20. 11:31

Véder Nagyúr írta:
akos89 írta:Hát igen, kicsit meg akarjuk fiatalítani, újítani a csapatot, de a jelenlegi edző meg kimondottan tapasztalt játékosokra, veteránokra szeret építeni.

miért lenne nagy 0? a bajnokságot és a kupát jó eséllyel besöpörjük. mivel különbözik ez az előző 3 évtől? annyiban különbözik, hogy idén a BL 4be jutásé nem egy benficával kellett megküzdeni, hanem rögtön beszoptuk a madridot meg kassait. minden más hasonlít az előző edző első évéhez ( azzal a különbséggel, hogy nincs Kroos, nincs Schweini, Lahm, Robben, Ribery nem 27 hanem 31 évesek... azért nem mindegy )

Hát ha Robben és Ribery 31 éves lenne csak, milyen boldogak lennénk... 33-34 pontosabb, még 2-3 évig rendben lennénk.
szabi90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.04.20. 13:07

Nem 0 a szezonja, de azért közel sem tökéletes. Ha meglesz a liga és a kupa, akkor indulásként mondhatjuk, hogy ez egy jó szezon (hiszen azért a BL-ben nem szégyenültünk meg, legalábbis nem abban az értelemben...).

Jövőre viszont ennél szerintem is több kell. De ezt tudja Carlo is.
argo001

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.04.20. 15:49

Össze kell szedni a csapatvédekezést.
Jupp Bayernjének is az volt az egyik legnagyobb erénye.
Pepnél, a labdatartás és a letámadás volt ez, Carlo viszont hol letámad, hol vissza húzza a csapatot, amely egyelőre ezt nem tudja annyira jól kezelni.
Martinezt remélem egy sorral feljebb látom jövőre.
De ez itt már off
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők