Carlo Ancelotti

Re: Carlo Ancelotti

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.07.13. 11:13

Annyiból könnyebb lehet neki, hogy most nem vár mindenki triplázást, mint ahogy Guardiolánál tették, úgyhogy talán kevésbé van nyomás Ancelottin. De nem féltem, annyi top csapatnál megfordult, és annyi trófeát nyert, hogy gyanítom, a nyomást is tudja valahogy kezelni. Nem tűnik agresszív alaknak. :D
argo001

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2016.07.13. 16:15

Annyiból meg persze nehezebb dolga van, hogy most már a szurkolók is elég éhesek. Egy bombaerős kerettel 3 évig nem sikerült BL döntőt játszani, ráadásul nem sokáig lesz már együtt ennek a gárdának a magja.

Pep 3x elődöntőig jutott, ez lesz a minimum elvárás Carlo-val szemben is. Csak épp ha neki is az lesz a végállomás vagy alulmarad a döntőben, akkor már 4-5-stb. éve marad BL nélkül egy olyan csapat, amely kerete egyértelműen TOP3-as. Szóval a türelmetlenség fokozódik.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: stevee » 2016.07.13. 22:28

pussybuvar írta:Annyiból meg persze nehezebb dolga van, hogy most már a szurkolók is elég éhesek. Egy bombaerős kerettel 3 évig nem sikerült BL döntőt játszani, ráadásul nem sokáig lesz már együtt ennek a gárdának a magja.

Pep 3x elődöntőig jutott, ez lesz a minimum elvárás Carlo-val szemben is. Csak épp ha neki is az lesz a végállomás vagy alulmarad a döntőben, akkor már 4-5-stb. éve marad BL nélkül egy olyan csapat, amely kerete egyértelműen TOP3-as. Szóval a türelmetlenség fokozódik.

Szerintem a szurkolók többsége akkor elégedett, ha a csapat minőségi támadófocit játszik, és persze megvan az az egyensúly a csapaton belül, hogy ne legyen átjáróház a védelmünk. Ha jó a taktika és a csapat kijátssza magából amit tud, akkor az eredménytől függetlenül senki sem lehet elégedetlen. Korábban 12 évig nem volt BL-siker, azt is kibírta a szurkolótábor, és nem emlékszek túl nagy elégedetlenségi mozgalomra. Persze jó lenne nyerni, de először lássuk azt, hogy a csapat kihozza magából a maximumot, aztán a többi majd jön magától.
stevee

HozzászólásSzerző: pizarro » 2016.07.16. 15:08

Valóban nem kellett kirúgni a 4 edzőnk közül 3-at is azért, mert még a BL-selejtezős hely is veszélybe került.
De persze az rendben volt meg a BL-nyolcaddöntő. A zsinórban három bajnoki cím ezzel szemben szart sem ér. :)

KETTŐS MÉRCE.
pizarro

HozzászólásSzerző: Horten229 » 2016.09.02. 09:22

Korai még a hozsanázás és még csak egy Buli meccs ment le, hogy mást ne is
említsek, de ez is egy, remélhetőleg nem túl korai, vélemény:

Hitzfeld: FCB jetzt "freier" als unter Pep
"Guardiolas Ziel war es, den Gegner total zu beherrschen, ihn wie auf dem Schachbrett auszuspielen. Nun wird viel variabler, vertikaler gespielt", sagte Hitzfeld gegenüber der "Sport Bild" und ergänzte: "Ancelotti gestattet auch den Risiko-Pass, die Spieler dürfen ihre individuellen Qualitäten einsetzen, sie fühlen sich freier. Das konnte man schon gegen Bremen schon erkennen. Es war für mich keine Überraschung, dass die Spieler unbeschwerter aufgespielt haben als unter Guardiola. ..."
Horten229

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.09.02. 10:14

ugyanúgy játszottunk mint tavaly ősszel.
a vertikális, hosszú indítások, a direktebb támadóhármas épp egy éve jöttek be és ugyanilyen örömfocit hoztak már akkor is.
röhejes az új trend, hogy az elmúlt egy évet kb tagadják, hogyy megtörtént és hogy itt most pár hét alatt valami csoda történt :lol: de hát ugyebár ilyen ez a wishful thinking
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2016.09.02. 10:52

Szerintem senki sem tagadja az elmúlt évet. Én a különbséget abban látom, hogy Pep a harmadik évre kezdte el azt játszatni a csapattal, amit valóban játszatnia kellett volna, Carlo viszont egy kevésbé radikális figura, nem akar túl sokat változtatni, és a lerakott alapokon építkezik tovább.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.09.02. 11:26

mia san mia írta:Szerintem senki sem tagadja az elmúlt évet. Én a különbséget abban látom, hogy Pep a harmadik évre kezdte el azt játszatni a csapattal, amit valóban játszatnia kellett volna, Carlo viszont egy kevésbé radikális figura, nem akar túl sokat változtatni, és a lerakott alapokon építkezik tovább.

ez a hsz kb megerősített amit mondtam, nem is értem a szándékát :) mert az eredeti sem neked szólt. hanem azoknak akik most valami újat akarnak belelátni mondjuk a werder elleni játékba.
Carlo lényege - mint ahogy vártuk is - hogy kihasználja az összes rendelkezésre álló eszközt.
Piza írta jól: nem antiPep ahogy sokan próbálják ezt erőltetetten belelátni, hanem az aki jól használja fel a meglévő dolgokat. ebben wk az öreg. és az egyik meglévő dolog az elmúlt évek izomfutballja, ehhez hozzá fog nyúlni rendszeresen.
mint ahogy Jupp sem a cilinderből húzta ekő az alapjátékot. volt előtte egy Lajos akinek kurva sokat lehet köszönni.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2016.09.02. 11:48

Nem is azért írtam, hogy cáfoljalak. :) Ez csupán az én meglátásom.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2016.09.03. 17:15

Carlo okos ember, Pepnek is sok jó hozadéka volt, amire érdemes építeni. Sőt visszamehetünk Lajosig, hisz azóta van egy alap, amihez mindenki hozzátesz a maga módján
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők