Manuel Neuer

Re: Manuel Neuer

HozzászólásSzerző: stevee » 2014.10.30. 16:21

Természetesen én is csak ironikusan utaltam arra, hogy CR több gólt lőtt Neurnél, ettől függetlenül a döntéshozók egyértelműen a sok lőtt góllal fogják megindokolni, hogy miért ő a legjobb.
stevee

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2014.10.30. 18:26

Azt hiszem egy olyan igazán MINDENT BELE BEST OF NEUER videó után, amit mindegyik majom aki szavazhat, megnéz, nem lenne kérdés hogy ki kapja azt a bogyót!! 8-) Ez a figura... Nem lehet leírni. Aki Elf és Bayern drukker az tudja csak igazán hogy milyen műsorokat szokott dobni nekünk! És az parádés és sokszor mókás! És mindig jól "jön ki" belőle! Utánozhatatlan!
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2014.11.09. 20:28

Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: jani23 » 2014.11.17. 20:30

A német labdarúgó-válogatott és a Bayern München oszlopos tagja, Manuel Neuer meg van győződve arról, hogy valós esélye van győzni a FIFA-Aranylabda idei szavazásán. Eközben odapörkölt egy embereset a fő esélyesnek tartott címvédőnek, a portugál Cristiano Ronaldónak.

„Egy sportember vagyok, nem egy márka nagykövete, amellett, hogy az Adidasnál én vagyok az első számú kapus. Viszont az nem az én stílusom, hogy alsónadrágban pózoljak – mondta Neuer. – Ki nem állhatom a vörös szőnyeget, én sokkal jobban szeretem a zöld füvet. Sokkal jobban érzem magam a pályán, ahol mindig a legjobbra törekszem, és arra, hogy mindig jobb legyek."

Azzal Neuer is tisztában van, hogy kapusként nehéz versenyre kelnie egy vérbeli gólgyárossal.

„A mérkőzés utáni összefoglalókban leginkább a gólokat mutatják, a gólhelyzeteket, a gólpasszokat. A néző többnyire nem emlékszik arra, hogyha kapusként bravúrosan védek egy kiélezett helyzetben."

A bajor kapus szerint a világbajnoki siker átértékelte pályafutását, mondván: a vb-aranyéremmel a futballtörténelemben ért el felejthetetlent, ilyenkor a Bayern Münchennel aratott sikerek csupán másodlagosak.

A 28 éves kapus idén a Bayernnel bajnokságot és honi kupát nyert, majd a szezon megkoronázásaként világbajnoki címet nyert a német válogatott oszlopos tagjaként.
nemzetisport.hu

Egyébként meg sérült :

http://www.bild.de/sport/fussball/manue ... .bild.html

Ezért le is szerződtetjük Müller kapust, hisz Reina, és Starke is sérült :

http://www.tz.de/sport/fc-bayern/heinz- ... 55945.html
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2014.11.17. 22:35

Nagyon jól mondja Manu, arról esetleg van valami hír hogy Manchesterbe már ő utazik?! Tudom hogy nincs igazán jelentősége hisz továbbjutottunk, de azért mégis nekem megnyugvás ha ő van a kapuban! De akkor minden valószínűség szerint hétvégén Heinz Müller fog a kapuban állni? :) Hát kíváncsi leszek...
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2014.11.20. 17:39

Kép
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2015.03.22. 21:29

Amúgy ma kellett épp megdicsérnem erre egy ilyen meccset lehoz... azért a mai meccs összességében rajta is múlott, sajnos ha benyeli az ilyeneket, akkor annyi, bárhogy is játszik a csapat, ezt is tegyük hozzá. jah, és basszameg nem szabad pihentetni... egyáltalán nem jött be. :( Viszont remélem idén ennyi volt a bakijaiból, és mindenki hibázhat tudjuk Kahn esetét is...stb ettől ő még klasszis, posztján a legjobb, de április májusban, akkor is jó lenne, ha mellőzné az ilyen produkciót. :)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: dani15 » 2015.03.27. 00:04

Derék Neuerünknek van hova fejlődnie! :D

https://www.facebook.com/video.php?v=45 ... age_bubble
dani15

HozzászólásSzerző: jani23 » 2015.03.27. 09:18

dani15 írta:Derék Neuerünknek van hova fejlődnie! :D

https://www.facebook.com/video.php?v=45 ... age_bubble

Az egy-egy elleni játéka oké ! :)
A fejjáték rendben ! :)
Védekezés, védés (2 lábbal sarokkal 5 percnél) úgyszintén ! :)

De, ez a nyavalyás "presszing" !? ............Háát ???? :lol: :lol: :lol:
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2015.03.27. 13:36

Én bírom Neuer játékát, de azért na. Nem tudom a vérnyomásom érné el előbb a plafont vagy Sammer szaladna be a pályára, hogy kiosszon Manu-nak pár tockost. :lol:

Egyébként meg a legjobb kapus trónja üres, szóval most már valamit virítania kéne Neuer-nek. :mrgreen:
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők