Edzőkérdés

Re: Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.10.19. 20:48

Mindenesetre ezúttal külföldi sztáredzőben nem látok fantáziát. Ahhoz a fél csapatot ki kellene cserélni. Szerintem a német vonalat kellene erősíteni, német edzővel. Ez legalább már többször is bevált.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.10.20. 11:10

Jó döntésnek tartom,hogy Jupp azokhoz nyúl elsősorban,akik már ismerik,mert ők pontosan tudják, hogy mit akar az edző. Az is tetszik,hogy őket a sorban a hoffenheimi német különítmény követi,mert a Napnál világosabb, hogy sokkal jobban betartják az edzői utasításokat,mint a nemnémetek. Akik itt Hameszért sírnak azok gondolkodjanak el azon,hogy a gyerek Ancelotti bukása óta rinyal,én se tenném be Heynckes helyében.
Az meg külön téma lenne,hogy akik a Bayermnek szurkolnak,hogy helyezhetik előtérbe a taktikánál az egyéni érdekeket. Ez ennél a klubnál tévedés.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.10.20. 15:24

James is, és Sanches is Carlo nagy kívánsága volt. Magunk között szólva, ezeken a posztokon egyikőjükre se lett volna szükség.
"Kiválóan" zajlott/zajlik a beépítésük.

Ez is Carlo alkalmatlanságát bizonyítja.
argo001

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.10.20. 18:06

Szerintem James meg fogja kapni a lehetőséget, csak még szüksége van átállásra. Lesz itt még pár angol hét és sérülés, de amúgy is jó képességű játékos, aki megállná a helyét Jupp taktikájában is. Nyilván szar érzés, ha az edzőt, aki idehozott pár hónap múlva kib*sszák, de ezt a James nyavajog és távozni akar témát a média túlságosan felfújta, úgy vélem.
Jupp eddig szépen építi a csapatot és bár gyengébb ellenfeleket vertünk meg, azokat legalább magabiztosan, ahogy elvárható a csapattól. Carlo alatt sajnos az utóbbi időben ehhez hasonló meccseket se meggyőzően hoztunk le, ha egyáltalán lehoztuk.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.29. 19:03

Bedobták a Schalke új edzőjét Domenico Tedescot(nálam így elsőre pár percig láttam ahogy buzdítja a csapatát meg mutogat kicsit Guardiola), azért még várnék vele! Jövőre meglátjuk mire képes nemzetközi szinten, azért Löw bé tervének nem rossz, ha kiugró eredményt tud elérni!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.10. 12:11

Amúgy hétről hétre téma az edző kérdés. Én nagyon örülnék, ha Jupp vállalna 2 évet, de lássuk be 70 év felett hiába erőszakoskodunk inkább meg kell neki köszönni ezt a beugrást.

Másik meg, hogy lehet tényleg jó lenne bizonyos nevek miatt Löw, vagy Klopp kivárni, de nem Jupp tehet erről. Én Tuchelt támogattam volna a beugrás helyett, de így szkeptikus is vagyok vele kicsit, ha már meg nő a választék. Én stabilabb átmenet párti vagyok, és Jupp mostani munkásságának is akkor lenne értelme, persze a kézzel fogható trófeákon túl a jövőben szerintem.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.10. 12:11

Másrészt most Én is Német edzőt várnék Jupp után.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.12.10. 20:15

Egyre inkább kétkednék Tuchelt illetően. Nem túl erős idegileg, ennél a csapatnál pedig nem árt, ha az edző nem veszíti el a fejét...
Ha Tuchel és Löw között kellene választani, lehet hogy inkább Löw-öt mondanám, a rendkívül sok hülyesége ellenére. Csak elég gusztustalan, amit a kamerák előtt csinál. :/

Fogalmam nincs, ki lenne a jó. A legjobb az lenne, ha még egy évet mennénk Juppal, de egyre kevesebb ideje van hátra, érthető, hogy ezt a kis időt szeretné a családjával tölteni.
argo001

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.12.10. 20:24

Német lapok azt írják, hogy a Dortmund megegyezett Nagelsmannal 2018/19 szezonra.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.10. 21:09

Érdekes ez a Nagelsmannos hír!

Én amúgy azt mondom ott jó helye lenne fejlődést tekintve, tapasztalat szerzés szempontjából. Azonban nekem meg csalódás másrészről, mert így sokáig le lesz kötve valószínűleg náluk, és akkor onnan egyből elhozni megint milyen pikáns már. Pedig szerintem nem lenne "lerablás", már csupán a Bayern "jelenlegi" érdeklődése kapcsán sem a jövőben, másrészt nagyon fiatal, és nem lehet örökre Dortmund edző, a Bayernnél meg kellenek a jó Német edzők. Szóval pikantéria ide, pikantéria oda egy jó út lehetne neki, egy 3-4 év Dortmund -ha jól megy neki relatív ott(persze a Bayern mögött legyenek 2. ikok mindig a bajnokságban pl) és engedik projektet vinni- utána meg Bayern. Én legalábbis már, így terveznék, akkor vele.

Ide tényleg fiatal lenne, még ha nagyon jó is a fickó... persze a másik serpenyőben meg ott van kik jöhetnek helyette szóba. Akkor meg hiába fiatal lehet nem szabad mégsem Dortmundba engedni ideális eset ide pikantéria oda. :D

Tehát mind a két eset felvázolása után, Én azt mondom: Kloppot kéne valahogy ide megszerezni tényleg. Utána van nálam Löw. Nagelsmann, Tuchel a legvége... tehát félő, hogy itt megbukna, de elég elő kelő helyen van a kiszemeltek listáján, és ideális esetben elengedném Dortmundba tanulni, úgymond, de ki mondja meg mi lesz később. Nincs semmire garancia sajnos. Így nagyon jól meg kell fontolni mit cselekszik a vezetőség, ha látjuk, hogy a másik kettő nem jön, muszáj lecsapni rá, így egyértelmű.
Kontár Béla

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők