Edzőkérdés

Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: mpali » 2017.09.28. 13:55

Ha Carlo megy, ki marad?
Tuchelt Dortmundban felfalták, szerintem itt sem tudna kiteljesedni.?

Talán Sanyolt átmenetileg, meg lehetne bízni, hogy egy kiérlelt döntés szülessen
mpali

Re: Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.09.28. 14:00

A kulfoldiek pihenjenek egy kicsit
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: mpali » 2017.09.28. 14:03

"Hogy mennyi minden múlik egy edzőn, ahhoz meg kell nézni Dárdai - Hertáját, Nagelsmann - Hoffenheimjét vagy Simeone Atleticoját. Egy jelentősen kisebb értékű kerettel is gyakorlatilag csodaszámba menő eredményeket érnel el"

Sok mindenben egyetértek, de azért felvet néhány gondolatot a Dárdai, vagy Nagelsmann hasonlat.
Egy Herta szintű játékosnak tud pluszt nyújtani, de tud -e egy Bayern szintű játékosnak is?
mpali

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.09.28. 14:11

csak Tuchel-t ne, könyörgöm...
már a BVB-nél se bírta el a nyomást, amikor tavaly láttam pár meccsüket ment a fejetlenség, a szervezetlenség, balhé a vezetőséggel és a játékosokkal, ő se képes változtatni az elképzelésein, akkor se ha az tisztán nem jött be. nem feltétlenül erre lenne szükségünk, mégha a filozófiája talán passzolna is a Bayernhez (labdabirtoklós-letámadós "szép" foci)
dehogy nála se lenne Martínez vkp az majdnem biztos.

azt meg nem tudom elképzelhető-e, hogy csak a szezon végéig kínálnak neki szerződést.

(átigazolási hírekből tudnátok törölni a hsz-em?)
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: Fußballmeister » 2017.09.28. 14:17

mpali írta:"Hogy mennyi minden múlik egy edzőn, ahhoz meg kell nézni Dárdai - Hertáját, Nagelsmann - Hoffenheimjét vagy Simeone Atleticoját. Egy jelentősen kisebb értékű kerettel is gyakorlatilag csodaszámba menő eredményeket érnel el"

Sok mindenben egyetértek, de azért felvet néhány gondolatot a Dárdai, vagy Nagelsmann hasonlat.
Egy Herta szintű játékosnak tud pluszt nyújtani, de tud -e egy Bayern szintű játékosnak is?

Az én véleményem az, hogy ha Dárdai lenne a Bayern edzője, akkor ledominálnánk az egész világot. Régóta követem a munkáját, elolvastam a könyvét és az Ő tudása elsősorban a kőkemény edzésmunkájában, a határozott elképzeléseiben, az egyenességében és a kitartásában van. Taktikailag nyilván van mit tanulnia ezeknek az edzőknek, mert se az Atletico, se a Herta nem játszik valami szép játékot, de ez szerintem csak azért van, mert így tudják kihozni abból a keretből ezeket az eredményeket. Nem gondolom, hogy egy edzőnek "tanitania" kellene a játékosait, de egyébként ha már ilyen példát keresünk, akkor ott van Weiser, aki már a Bayernben is elég jó játékos volt, de amióta Dárdai az edzője véleményem szerint egy komoly szinten lépett előre.
Fußballmeister

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.09.28. 14:24

Közben Lahm is megmondta a magáét, méghozzá elég nyíltan. Ráadásul nem csupán az edzőt, hanem Ulit is kritizálja.
Nem véletlenül nem vállalt itt szerepet.
argo001

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.09.28. 14:32

argo001 írta:Közben Lahm is megmondta a magáét, méghozzá elég nyíltan. Ráadásul nem csupán az edzőt, hanem Ulit is kritizálja.
Nem véletlenül nem vállalt itt szerepet.

Mit mond Lahm?
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.09.28. 14:34

"Mit Blick auf das aktuelle Management des FC Bayern sagte Lahm: „Ich würde definitiv etwas ändern.“ Zudem berichtete der frühere Nationalspieler und Weltmeister von 2014, dass Uli Hoeneß in wirtschaftlichen Dingen kein Vorbild für ihn sei. „Ich habe erlebt, wie er Geschäfte und Verhandlungen führt und daraus sicher das eine oder andere mitgenommen. Aber als meinen Lehrmeister würde ich ihn definitiv nicht bezeichnen“, sagte Lahm."
argo001

HozzászólásSzerző: hunterka48 » 2017.09.28. 15:20

Hagyjuk már Dárdait...A kutya nem hallgatna rá. Német edző kell mindenképpen. Nagelsmann!!
!
hunterka48

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők