Edzőkérdés

Re: Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: Wolf » 2017.10.08. 16:40

Joachim Löw neve is felmerült. A VB után utalt egy nyilatkozatában arról, hogy egyszer egy klubcsapatot is szívesen irányítana.

A német válogatottat a csúcsra juttatta. A legjobb, és legszebb futballt válogatott szinten a Nationalelf játssza. Mindenképpen a németek a fő esélyesek, és az utánpótlás sem gyenge.

Személy szerint szívesen látnám Őt, de ez vajon jót tenne a német válogatottnak :?: :!:
Wolf

HozzászólásSzerző: mpali » 2017.10.16. 14:43

A tz.de honlapon a legsúlyosabb rémálmom:

"Mourinho búcsút mond a ManU-nak - mert a Bayernbe megy?"

Még a hátamon is felállt a szőr.
mpali

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.10.16. 22:51

mpali írta:A tz.de honlapon a legsúlyosabb rémálmom:

"Mourinho búcsút mond a ManU-nak - mert a Bayernbe megy?"

Még a hátamon is felállt a szőr.

Nekem meg kihullott
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.10.17. 07:24

Nyilván nem fog jönni Mourinho ide, de nekem teljesen mindegy, hogy hívják majd az új edzőt csak Jupp féle futballt játszasson a csapattal, mert ehhez a csapathoz az való! Egyébként Klopp lenne a legjobb szerintem, német és azért nem véletlenül volt ő Bl döntős a Dortmundal!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Wolf » 2017.10.17. 08:46

Nagelsmann, Klopp foglalt. Luis Enrique, Thomas Tuchel jelenleg szabadúszók, mégsem Ők jöttek, hanem Jupp papát reaktiválták.

Mourinho egy rossz álom kategória!

Legjobb az lehetne, ha Jupp maradna még egy évet pluszba. Ezt is eltudom képzelni.
A szezon végén elért lehetséges eredmények függvényében nem is kizárható tényező.

Guardiolát se felejtsük el, kitudja milyen tárgyalások zajlanak a háttérben. Bár ez a legvalószínűtlenebb forgatókönyv.

Jupp Heynckest hagyják dolgozni, ez most a legfontosabb.
Wolf

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.10.18. 17:42

Jupp szerintem összerakja a csapatot, de az első vízválasztó a Lipcse elleni kupameccs lesz. Alapvetően a védelemmel van a legtöbb baj, azok meg kontráznak orrba-szájba.

Az tényleg szuper lenne, ha a félévből másfél lenne, de ha tényleg csak félszezon lesz, akkor olyan edzővel kellene pótolni, aki hasonló felfogást képvisel mint ő. Azzal nem megyünk semmire, ha lemásoljuk 2013/14-et. Guardiola jött, s a saját filozófiáját tolta végig, az Európai Szuperkupa győzelemnél még beszélhettünk Jupp csapatról, utána már nem.

Mivel nekem a Bundesligára, azon belül is Bayernre van leszűkülve a látóköröm, így tőlem se megoldást, sőt egyelőre opciót se várjatok (ellenben nagyszerűen tudom kritizálni a jelölteket, amellett, hogy sokaknak elismerem a tudását, eredményeit). A Nápoly edzője jó focit tol, de pont tegnap derült ki, hogy ez a nemzetközi hadszíntéren semmit nem ér, a BL-hez tapasztalt edző kell.

Mourinhot nem tudom melyik újság vetette fel, én azt láttam, hogy PSG-vel hozták szóba. Ennek megvalósulását kizártnak tartom, egyrészt 2012-es BL döntő miatt, másrészt mert brutálisan unszimpatikus edzői felfogása van (legalábbis számomra). Őt inkább a válogatottnál ott is a portugál (máshol nem hiszem, hogy szívesen látják) válogatott szövetségi kapitányaként tudom elképzelni.
Bayern90

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.10.18. 19:17

Bayern90 írta:Jupp szerintem összerakja a csapatot, de az első vízválasztó a Lipcse elleni kupameccs lesz. Alapvetően a védelemmel van a legtöbb baj, azok meg kontráznak orrba-szájba.

Az tényleg szuper lenne, ha a félévből másfél lenne, de ha tényleg csak félszezon lesz, akkor olyan edzővel kellene pótolni, aki hasonló felfogást képvisel mint ő. Azzal nem megyünk semmire, ha lemásoljuk 2013/14-et. Guardiola jött, s a saját filozófiáját tolta végig, az Európai Szuperkupa győzelemnél még beszélhettünk Jupp csapatról, utána már nem.

Mivel nekem a Bundesligára, azon belül is Bayernre van leszűkülve a látóköröm, így tőlem se megoldást, sőt egyelőre opciót se várjatok (ellenben nagyszerűen tudom kritizálni a jelölteket, amellett, hogy sokaknak elismerem a tudását, eredményeit). A Nápoly edzője jó focit tol, de pont tegnap derült ki, hogy ez a nemzetközi hadszíntéren semmit nem ér, a BL-hez tapasztalt edző kell.

Mourinhot nem tudom melyik újság vetette fel, én azt láttam, hogy PSG-vel hozták szóba. Ennek megvalósulását kizártnak tartom, egyrészt 2012-es BL döntő miatt, másrészt mert brutálisan unszimpatikus edzői felfogása van (legalábbis számomra). Őt inkább a válogatottnál ott is a portugál (máshol nem hiszem, hogy szívesen látják) válogatott szövetségi kapitányaként tudom elképzelni.

Mourinho ellen 2010-ben volt BL döntőnk. De attól, hogy egyszer legyőzött minket, még lehetne az edzőnk (nem lesz persze). Nem mintha szeretném, hogy legyen...
misafeco

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.10.18. 19:42

Klopp már volt elégszer második, harmadik,....
Megérezte a győzelem ízét két évig a Dortmunddal.
A Poollal az erős riválisok miatt cssk a tisztes helytállás lehet a cél Angliában, a BL meg felejtős.
A Bayernnel lehetőséget kaphatna, hogy elérje a céljait !!!!
Ez az egy szólhat mellette !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2017.10.19. 07:34

Jupp kicsit rendet rakott a fejekben felállítva pár szabályt amit a játékosoknak bizalmi alapon kell betartani és ez már meglátszik a játékosok hozzáállásán/meccseken is:
https://www.bavarianfootballworks.com/2017/10/18/16495558/jupp-heynckess-new-locker-room-rules
Steve75

HozzászólásSzerző: speziale » 2017.10.19. 11:12

Steve75 írta:Jupp kicsit rendet rakott a fejekben felállítva pár szabályt amit a játékosoknak bizalmi alapon kell betartani és ez már meglátszik a játékosok hozzáállásán/meccseken is:
https://www.bavarianfootballworks.com/2017/10/18/16495558/jupp-heynckess-new-locker-room-rules

Ha valóban igaz az, hogy nyáron elhozzuk Draxlert és Brandt-öt akkor én szívesen megnézném edzőként nálunk Lőw őt is. Úgy tűnik, hogy ő tudja hogyan kell használni ezeket ha fiatal német srácokat. + Ebben az esetben egy kvázi német válogatott játszana a keze alatt.
speziale

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők