Edzőkérdés

Re: Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.10.19. 20:48

Mindenesetre ezúttal külföldi sztáredzőben nem látok fantáziát. Ahhoz a fél csapatot ki kellene cserélni. Szerintem a német vonalat kellene erősíteni, német edzővel. Ez legalább már többször is bevált.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.10.20. 11:10

Jó döntésnek tartom,hogy Jupp azokhoz nyúl elsősorban,akik már ismerik,mert ők pontosan tudják, hogy mit akar az edző. Az is tetszik,hogy őket a sorban a hoffenheimi német különítmény követi,mert a Napnál világosabb, hogy sokkal jobban betartják az edzői utasításokat,mint a nemnémetek. Akik itt Hameszért sírnak azok gondolkodjanak el azon,hogy a gyerek Ancelotti bukása óta rinyal,én se tenném be Heynckes helyében.
Az meg külön téma lenne,hogy akik a Bayermnek szurkolnak,hogy helyezhetik előtérbe a taktikánál az egyéni érdekeket. Ez ennél a klubnál tévedés.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.10.20. 15:24

James is, és Sanches is Carlo nagy kívánsága volt. Magunk között szólva, ezeken a posztokon egyikőjükre se lett volna szükség.
"Kiválóan" zajlott/zajlik a beépítésük.

Ez is Carlo alkalmatlanságát bizonyítja.
argo001

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.10.20. 18:06

Szerintem James meg fogja kapni a lehetőséget, csak még szüksége van átállásra. Lesz itt még pár angol hét és sérülés, de amúgy is jó képességű játékos, aki megállná a helyét Jupp taktikájában is. Nyilván szar érzés, ha az edzőt, aki idehozott pár hónap múlva kib*sszák, de ezt a James nyavajog és távozni akar témát a média túlságosan felfújta, úgy vélem.
Jupp eddig szépen építi a csapatot és bár gyengébb ellenfeleket vertünk meg, azokat legalább magabiztosan, ahogy elvárható a csapattól. Carlo alatt sajnos az utóbbi időben ehhez hasonló meccseket se meggyőzően hoztunk le, ha egyáltalán lehoztuk.
Thommeyy

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők