Edzőkérdés

Re: Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.11.01. 12:19

nem tudom Dárdai mennyire passzolna ide, mert az tény, hogy a kisebb csapatokat jól össze tudja rakni, és meg tudja ölni a nagy csapatok játékát. de a Bayernnél nem ez lenne a feladat.
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.11.01. 13:21

Szerintem Lahm lenne a legjobb most, de se lincence nincs se min tapasztalata. Viszont az öltözőben rendet tenne és a fejekben. Ezért lett volna jó ha sport igazgató lett volna....
Atesz12

HozzászólásSzerző: dani15 » 2018.11.02. 21:32

Kövezzetek meg, de a jelenleg szabad edzők közül én wengert leigazolnám. Ilyen mértékű generációváltást és a fiatalok beépítését más nem tudná megoldani.
Nem a szívem csücske az öreg de elvitathatatlan érdemei vannak.
Sportigazgatónak szinte bármelyik karakán exjátékosunk megfelelne a közel és/vagy régmúltból.
dani15

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.11.03. 13:33

Wenger már mondhatni évtizedek óta nem tud felmutatni semmilyen eredményt. Az Arsenalnál pedig kiderült, hogy nélküle sem rosszabb a csapat. Hiába volt nehéz dolga, hogy nagy pénzszóró csapatokkal kellett versenyeznie, de legalább a sok-sok év alatt egyszer kifuthatott volna valami komolyabb eredmény. Egy Leicester bajnoki címet tudott szerezni, a Liverpool BL döntőt játszott, a két manchesteri nagyról és a Chelsea-ről nem is beszélve.

Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egy Wenger bárkit is motiválni tudjon itt, akár saját magát. Ancelotti friss BL győztesként érkezett és csúnyán megégett, pedig sokkal eredményesebb edző, mint a francia. Wenger szerintem hatalmas melléfogás lenne.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2018.11.03. 21:32

A helyzet az hogy bárki lehet itt edző,amíg a játékosok nem teszik úgy magukat ahogy kell...
Ancelotti-nál is az volt a gond,mondjon bárki bármit,hogy megfúrták a hangadók.
Ne mondja már nekem senki hogy ha szar edzéseket tartott volna akkor nyert volna a Reallal,Milannal....stb.
Sajnos ahogy most mennek a hírek,az jön le hogy újra ugyanabba a szarba léptünk,csak ezúttal valószínűleg nem jön Jupp....
Sajnos pont azok nem nyújtanak semmit akiknek fazont kéne szabni ennek a csapatnak.A Ribéry féle duzzogós öregekkel egyszer végre le kellene számolni.Imádom Franckot,de ez nem idevaló,ez a duzzogás,furás.Nem edzőt kellene cserélgetni,hanem a hangadókat kivágni.Sajnos most nincs egy Lahm vagy Schweini féle vezérünk,aki odab@szna az asztalra hogy ne fiúk ez nem járja.dolgozni és küzdeni kell,nem duzzogni,mint Ribery,Boa meg ilyenek.Nagyon magunk alatt vagyunk játékban.Ugyanez volt amikor tavaly Ancelotti volt.Aztán varázsütésre jött Jupp csodája,vagy egyszerűen abbahagyták egyesek a duzzogást.Kell vmi változás az biztos...
airwin8

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.11.04. 08:46

Ancelotti nem azért bukott meg Münchenben, mert a játékosok kifurtak,azért fúrták a játékosok, mert megbukott edzőként. 2 hónap alatt tönkretette a Guardiola alatt játszott magasra tolt letamadast,cserébe hátul ugyanolyan bizonytalan maradt a csapat.Az idő mindent megszépít, de a Bayern Madrid elleni muncheni
meccsen a valós eredmény az 1-4 lett volna és Kassai ide vagy oda kint is a Reál kellett ahhoz,hogy meccsben tartson .
sandorbayern

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.11.04. 12:13

airwin8 írta:Ne mondja már nekem senki hogy ha szar edzéseket tartott volna akkor nyert volna a Reallal,Milannal....stb.

Változik a világ és változik a foci. Ezt nem mindenki tudja lekövetni. Illetve változnak az emberek is, idővel befásulhatnak, elgyengülhetnek. Meg persze nem is mindenki illik mindenféle közegbe, környezetbe.
Miért, Mourinho hogy lett pár év alatt a világ egyik legjobb edzőjéből az egyik legkártékonyabb bohóca? Nem a múlt sikereiből kéne próbálni megélni, hanem a jelenben is teljesíteni.

Na pont azért nem kéne ide Wenger, mert ő is eklatáns példája annak, hogy 20 éve sikeres volt, akkor biztos nem vele van a baj. Aztán az, hogy azóta meg semmi eredményt nem tud felmutatni, biztos azért van, mert mindig keresztbe tettek neki.
Aminek amúgy semmi értelme. Ha valahol van egy bitang erős keret, érkezik egy elvileg zseni edző, akkor ugyan mi a toszért akarná megbuktatni bárki? Nem érdeke a vezetőségnek vagy a játékosoknak, hogy sikeresek legyenek?

Amúgy Carlonál azt sem érdemes elfelejteni, hogy a Chelsea-vel pl. megbukott. De ha jól rémlik, ő volt az, aki a francia bajnokságból toronymagasan kiemelkedő PSG-vel elbukta a bajnokságot egy futottak még Montpellier ellen. De anno a Milannal is a BL címeket hozta, de a bajnokságban meg sokszor csak a középmezőnyben kullogott. Szóval azért ő sem maga a tökély volt, mielőtt érkezett, simán elképzelhető, hogy igenis mellényúlás volt.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.11.05. 19:47

www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/ba ... ar-2667447
Ancsánál is Müller Hummels volt! Korábban írtam, tavasszal már Jupp lesz megint, de , hogy nem a horvát az biztos!
Kozi31

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.11.05. 21:09

Tudom, hogy szentségtörés, de mi lenne, ha Müllert tennénk ki ezúttal és nem az edzőt? 2016 óta semmit nem mutat a srác.
argo001

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2018.11.05. 22:24

Müller tavaly rúgott 8 gólt és adott 14 gólpasszt - utóbbi kategóriában megnyerte a BuLi-t. Tavalyelőtt az assist-rangsorban 13-mal a második lett. Úgy, hogy lényegében nem is a posztján játszik. Nem olyan rossz ő.
Racilaci

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők