Edzőkérdés

Re: Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.03.25. 16:19

Úgy tűnik Tuchel nem hozzánk fog jönni. Ennek nem tudom mi lehet a pontos oka, vajon tényleg nem őt akartuk, vagy rohadtul elbénáztuk a dolgot a késlekedéssel, tereléssel? Remélem nem az utóbbi. :roll:
Bedobták most Wengert is a kalapba nálunk. Nem tudom mennyire lenne ő jó már ide. Tény a fiatalokhoz ért, talán le tudna vezetni egy generációváltást, viszont többet nem várhatunk tőle, szerintem.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.03.25. 16:30

Vegyes érzéseim vannak ezzel a történettel kapcsolatban... Egyrészt, nem kedvelem annyira Tuchelt, de az utóbbi időben kezdtem már vele megbarátkozni. Ennek ellenére, nem dőlök a kardomba, hogy nem ő jön.

Viszont, remélem ez nem azért történt, mert eddig halogatták Uliék bárkivel a tárgyalásokat, most meg biztossá vált, hogy Jupp nem marad, Tuchel meg azt unta meg, kvázi vésztartalékként kezelik. Ha ez így történt, annak nem lenne túl jó vízhangja a piacon...
jasw

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.03.25. 16:47

jasw írta:Vegyes érzéseim vannak ezzel a történettel kapcsolatban... Egyrészt, nem kedvelem annyira Tuchelt, de az utóbbi időben kezdtem már vele megbarátkozni. Ennek ellenére, nem dőlök a kardomba, hogy nem ő jön.

Viszont, remélem ez nem azért történt, mert eddig halogatták Uliék bárkivel a tárgyalásokat, most meg biztossá vált, hogy Jupp nem marad, Tuchel meg azt unta meg, kvázi vésztartalékként kezelik. Ha ez így történt, annak nem lenne túl jó vízhangja a piacon...

Ez így van, nagyon rossz reklám lenne az bárki számára, arról nem is beszélve, hogy ez nem profi klubhoz méltó magatartás. Jupp amúgy is megmondta mit akar, nem őt kellett volna győzködni, hanem utódot megtalálni. Nyilván Klopp lenne a legjobb választás, de ha ő nem elérhető, akkor sem dől össze a világ. Egy Favre, Hasenhüttl stb sem lenne annyira rossz választás.
Példának ott van a Barca, hoztak egy erősen másodvonalas edzőt (Olympiakosz, Bilbao stb) mégis egész jól összekapta a csapatot. Nála még a fent említett 2 edző is komolyabb név. De ott van Zidane, aki 0 tapasztalttal is 2 BL-t nyert.
Nem értem ezt a szenvedést, amit a vezetőség az edzőkérdésből csinál, arról nem is beszélve, hogy anno azt nyilatkozták Februárban megtörténik az új edző kijelölése. Március vége van, de még mindig semmi. Nagyon nem tetszik ez nekem. :?
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.03.26. 09:09

ha tényleg azért maradtunk le Tuchelről, mert a vezetők eddig töketlenkedtek Jupp marasztalásával, aki egyébként már számtalanszor világosan megmondta hogy nem fog maradni, akkor nagyon komoly gondok vannak... és lassan én is csatlakozom azokhoz, akik úgy gondolják, ideje lenne a vezetőségen is végrehajtani egy vérfrissítést... mondom ezt úgy, hogy maximálisan tisztelem Ulit és Kallet.
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.03.26. 13:17

Nekem olyan érzésem van, hogy nem Tuschel volt az eredeti terv, hanem Löw vagy inkább Klopp. Ezért marasztalták volna Juppot még egy évre.
Ha pedig így jártunk ahogy, akkor tényleg jó kérdés kit kellene idehozni. Én is jobban német edzőt latnék ezúttal. De passz! Viszont ha Klopp nem mozdítható, akkor nem bíznám a csapatot Nico Kovacokra, hanem visszahívnám... jaj de nehezen tudom kimondani, viszont jó megérzéseim vannak ezúttal, Louis Van Gaal-t.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: arnoldkina » 2018.03.26. 20:37

Ebböl Arsenal Wenger lesz :D Beszel nemetül,nagy tapasztalata van es azert lehuzott 20 evet a Penzes-Ligäban. Igazäbol ki mäs? Löw ,Klopp nem mozdithatoak . Esetleg Favre?
arnoldkina

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.26. 20:38

Ferwin !

Favre jó lenne szerinted ???
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Roland » 2018.03.26. 22:42

Sziasztok!Mist olvastam h Tuchel meg most is eselyes mert a Bayernt akarja....Hivatalosan meg senki nem mond semmit dehat a media az ....tudjuk.
Roland

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.03.27. 08:52

Az edzőkérdés sokkal lényegesebb a keretátalakításnál is,egy rossz döntés évekre kilökhet az élmezőnyből.
A Luis Enrique vagy Wenger pletykák emiatt különösen ijesztőek.Előbbi kizárólag a játékosok miatt nyert bármit is,utóbbi megragadt 2006-ban.Wenger kb. egy konzervatív Ancelotti,ami már Bournemouth szinten is kevés.
Teljesen komolyan mondom,hogy akkor már inkább a Nagelsmann-Tedesco laptop vonal,mégha teljesen zöldfülűek is,mert azokban még van potenciál a fejlődésre.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.03.28. 16:55

Az a legnagyobb problémám ezzel az egésszel, hogy az utóbbi 6-7 év talán legfontosabb edzőkinevezésével töketlenkedik a vezetőség. Ha tetszik, ha nem, a most választott edző feladata lesz az, hogy a következő 1-2 évben megtalálja azt a játékrendszert, valamint a hozzá tartozó fiatalokat, akik tudják pótolni Robbent és Ribéryt, hogy aztán a Müller-Neuer féle generációnak 2-3 év múlva a most beépítendő, és fejlődő fiatalokkal (Kimmich, Tolisso, Goretzka, Coman, Gnabry, meg akik még jönnek, mint őrségváltás) legyen még egy reális sansza a BL serlegre. Mert jelen állapotunkban álltathatjuk magunkat bárhogy, nem realitás a BL-cím, legfeljebb a BL 8, és ez a támadószekcióban történő generációváltás miatt van így.
jasw

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők