Edzőkérdés

Re: Edzőkérdés

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.29. 15:32

Egyértelműen Kloppot favorizálom, de most szerintem nem mozdítható.
Favre vagy Hasenhüttl nálam a befutó. Nem tudom Kovac mire menne.
Majd jöhetne Klopp idővel.
Az a baj amit előttem leírtak, hogy nagyon fontos évek mehetnek most el egy rossz döntéssel.
Végleges megoldást sajnos most nem remélhetünk szerintem. Akik tényleg jók lennének most nem fognak jönni. (Löw,Klopp)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.03.29. 19:14

Nálam is egyértelműen Klopp lenne a favorit, és talán nem is túlzás kijelenteni, hogy lesz ő még a jövőben a Bayern edzője, kérdés hogy előbb vagy utóbb. :)

Amúgy kevés rá az esély, de ha mégis jönne egy nem német-ajkú, én Pochettinonak örülnék, egyrészt jó edzőnek tartom, egy kemény taktikával, ami illene is a Bayernhez, mint német csapathoz, másrészt nekem szimpatikus úriembernek tűnik! Persze lehet, hogy ő is zsákbamacska lenne - de nem is hiszem, hogy igazából téma lenne.
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.03.30. 15:36

jani23 írta:Ferwin !

Favre jó lenne szerinted ???

Röviden válaszolva, igen. Anno azt a támadó 4-2-4-et jól nyomatta a Gladbach-hal, könnyen lehet, hogy ő is befuthat...
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.31. 00:39

FERWIN írta:
jani23 írta:Ferwin !

Favre jó lenne szerinted ???

Röviden válaszolva, igen. Anno azt a támadó 4-2-4-et jól nyomatta a Gladbach-hal, könnyen lehet, hogy ő is befuthat...

Ha nem Klipp, talán a legjobb lenne !!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: dani15 » 2018.04.02. 09:35

Tuchel nem nagy érvágás... Klopp lenne a tuti, de ha nem jön akkor Favre sztem megfelelő megoldás lenne. A hertha-nál és a gladbachnál bizonyított tetszetős játékot játszatott főleg a csikókkal.
Én spec örülnék neki, jobban mint Kovac-nak!

Löw-be mi a retket láttok? A válogatott meg a klubedzőség 2 különben sem kellenek klikkesedések meg kiskedvencek mert egyből ide hozná a lófejű khedirát özilt meg a bánat tudja kiket még.... nem kell ide a fika zabáló!
dani15

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.03. 11:40

Nagyon remélem hogy nem Kovac lesz az edző... azért ő még nem tett le semmi olyat az asztalra, hogy egy Bayern kispadot megkapjon... fiatal is, tapasztalatlan is... egy Heynckesshez képest rohadtul nagy gyengülést jelentene a csapat számára. de még a többi edzőhöz képest is...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.04.03. 18:25

Szerintem a leendő edzőnkről nem ír nagyon, vagy nem a média.
Ezt érzem !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.04.05. 10:24

Tegyük fel, hogy minden elutasító válasz igaz. Ebben az esetben, német nyelven tudó és jónak is mondható edző, így hirtelen a fejemben, csak kettő maradt. Favre es Van Gaal. Előbbi korábban is kínálkozott, utóbbi meg Ulival nincs jóban
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.04.05. 11:03

FERWIN írta:Tegyük fel, hogy minden elutasító válasz igaz. Ebben az esetben, német nyelven tudó és jónak is mondható edző, így hirtelen a fejemben, csak kettő maradt. Favre es Van Gaal. Előbbi korábban is kínálkozott, utóbbi meg Ulival nincs jóban

Van Gaal már nekem is eszembe jutott, de köszönöm nem! Nem kérek a B kategóriás játékosokból, látva kiket vitt az MUhoz ide ne jöjjön megint! Hozzuk vissza akkor már Klinsmannt :lol: :lol:
Jöhet Klopp, mivel Joachim Löw idén nem tud munkába állni a VB miatt, meg ő maradjon csak az elf élén kell oda is jó edző!
Vagy Lucien Favre egy évre aztán Löw, vajon mi jár a vezetőség fejében?? Jó lenne tudni! Szerintem valamelyik nagy ágyút győzködik még, de kit?
Személyes sorrendem: Klopp, Löw, Hasenhüttl, Nagelsmann
Szeretném, ha azért a többi csapatnak is maradna edzője, szóval ezért is Klopp zum Bayern!
Kozi31

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.04.05. 11:46

Magath :D
Kép
FERWIN

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők