Arjen Robben

Re: Arjen Robben

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.01.17. 01:16

Nem hinném, hogy el fogjuk őket adni. Értelmes pénzt már egyikőjükért sem kapnánk (bár a kínaiak eléggé kimaxolják az értelmetlenség fogalmát), télen meg pláne nem fogjuk elengedni őket. Inkább az lehet a terv, hogy szépen, csendben átadják a helyüket az új embereknek. Ribéry jövőre szerintem visszavonul, Robbenben még lehet 2-3 év.

Borzasztó hálásak lehetünk nekik, és ezek a gesztusok is ezt mutatják. Ugyanakkor szem előtt kell tartani a jövőt is, így a lehető legjobb döntés született.
argo001

HozzászólásSzerző: jasw » 2017.01.17. 12:46

argo001 írta:Nem hinném, hogy el fogjuk őket adni. Értelmes pénzt már egyikőjükért sem kapnánk (bár a kínaiak eléggé kimaxolják az értelmetlenség fogalmát), télen meg pláne nem fogjuk elengedni őket. Inkább az lehet a terv, hogy szépen, csendben átadják a helyüket az új embereknek. Ribéry jövőre szerintem visszavonul, Robbenben még lehet 2-3 év.

Borzasztó hálásak lehetünk nekik, és ezek a gesztusok is ezt mutatják. Ugyanakkor szem előtt kell tartani a jövőt is, így a lehető legjobb döntés született.

Arról nem is beszélve, hogy sosem volt stílusunk a mindenáron nagy pénzért eladás, és nem hiszem, hogy pont Robbennel és Ribéryvel kezdenénk el. Biztos vagyok benne, hogy Uliék le fognak ülni jövőre is velük, megbeszélni, hogy mit szeretnének. Ha sikerül mindenkinek megfelelő közös döntést hozni, akkor meg fogják hozni, ha meg nem, akkor szerződésük lejártával, mosolyogva, virágcsokorral, mint a klub legújabbkori aranykorszakának ikonikus alakjai fognak távozni.
jasw

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.01.17. 18:46

Szerintem is itt fognak vagy visszavonulni, vagy ingyen lépnek, ha úgy van, ilyesmit nem várok a vezetőségtől már, Én tavaly nyáron gondoltam ilyesmire Ancelottival egy nagyobb megújulással, de más mellett szavaztak a vezetők, és Én nem is bánom, azonban egy nagyot előre igazolni kell, és ezért remélem senki nem fog cirkuszolni, hanem belátja, hogy amikor tud pályára lép, és ahogy szokta legjobb tudása szerint segíti a csapatot, Robben esetében még mindig nem akárhogy, de Riberyvel is jobban megy a játék ne feledjük. :)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: pizarro » 2017.01.19. 10:56

Nem a pénzért hosszabbítottunk velük. Nem is árucikkek, hogy akként kezeljük őket, hanem családos (!!!!!) emberek, akiknek nagyon hálás a klub. ;)
2018 előtt maximum akkor elmenni bármelyikük, ha összebalhézik az edzővel vagy a vezetőkkel. Pl. Robbennél veszélybe kerül a VB-kerettagság.

Ribéry-t valahogyan mindig úgy képzeltem el, hogy itt fog visszavonulni, s még 1-2-szer hosszabbít. Robbent viszont el tudom képzelni a VB után valamelyik korábbi holland csapatában.
pizarro

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.07.12. 22:13

Robben nemutazik a csapattal Kínába, mert lesérült teniszezés közben !
Arjen, Arjen !!!!:(
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.07.13. 01:27

jani23 írta:Robben nemutazik a csapattal Kínába, mert lesérült teniszezés közben !
Arjen, Arjen !!!!:(

Neki semmilyen más tevékenység nem engedhető meg a focin kívül, én ki sem engedném a házból... :lol:
Thommeyy

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők