Arjen Robben

Arjen Robben

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.06.30. 23:33

FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

Re: Arjen Robben

HozzászólásSzerző: fcbayernvale » 2013.07.03. 17:26

fcbayernvale

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2013.07.10. 13:04

Kozi31

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.22. 11:49

Tegnap miután Lahm lement, Robben nem csak hogy csk lett, hanem hamis kilencesben egyet rúgott, egyet előkészített.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.22. 13:53

Van egy olyan érzésem, hogy Robben idén valami olyasmit fog mutatni (produkálni), mint első évében Gaal alatt. Pepnél újra kötetlenebb lesz, mint Ribéry a balon. Ezeknek a játékosoknak pedig ez kell. Ezzel pedig verjük a Barcát, mert nekik csak egy Messijük van, nekünk pedig kettő: Robbery, akiknek a pótlását is megoldottuk Götziriékkel.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2013.07.22. 14:09

FERWIN írta:Van egy olyan érzésem, hogy Robben idén valami olyasmit fog mutatni (produkálni), mint első évében Gaal alatt.

Igen nekem is. Furcsa, de ilyen szempontból hasonlít egy kicsit Gomezre, neki is kell a szimpátia, hogy szeressék. Ugyan nem hangoztatta sokat, de elmondta, hogy nagyon rosszul esett neki, hogy anno kifütyülték és nem fogja elfelejteni. Szerintem ez látszott is rajta idén, Robben egy megtört ember volt, egy szomorú bohóc, aki csendben tette a dolgát és próbált bizonyítani.
Na de most, akármilyen fotót vagy videót látok róla a legtöbben mosolyog és fülig ér a szája. (Mindezt a kezdeti pletykák ellenére, hogy Guardiola úgysem számít majd rá, egy ilyen önző emberre.) Ha nem jön közbe egy sérülés tényleg összejöhet neki egy olyan fantasztikus idény, mint az első évében. Szóval hajrá Arjen! ;)

Elmondta, hogy Őt igazán nem érdekli az Aranylabda, mert ami számára fontos az a csapat, de egy remek ősszel komoly esélyes lehet Ő is. :)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2013.07.22. 14:25

FERWIN írta:Van egy olyan érzésem, hogy Robben idén valami olyasmit fog mutatni (produkálni), mint első évében Gaal alatt. Pepnél újra kötetlenebb lesz, mint Ribéry a balon. Ezeknek a játékosoknak pedig ez kell. Ezzel pedig verjük a Barcát, mert nekik csak egy Messijük van, nekünk pedig kettő: Robbery, akiknek a pótlását is megoldottuk Götziriékkel.

Robbennek egyetlen egy ellensége van, az pedig a saját szervezete. A képességei a világ elitjébe emelik, és a mentális problémák is megszünni látszanak a Bl győzelemmel.
Az pedig amit a felkészülési meccsen leműveltek Riberyvel az azt mutatja hogy az ő kapcsolatuk és egyre inkább teljesen a régi lesz. Csak azok a fránya sérülések..., csak reménykedni lehet hogy most ne történjen semmi.
szabi90

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.07.22. 14:33

Robbennek jól áll a csatárkodás, no nem a center féle, hanem ahol van elég területe rávezetni a védőkre a labdát, mert többször láthattuk már mekkora tempóelőnye van kb bármely védővel szemben.
A rásütött önző billog pedig jól is jöhet, mert kulcspasszokban van olyan jó, mint bármely irányító, + hiába gyengék a lövései mostanság, 1-2 védő akkor is kimozdul rá, és akkor jöhet egy olyan labda, mint amit Ribnek adott Müller gólja előtt.

Egy Götze/Müller pedig simán tud vele variálni a szélen meccs közben.
csababran

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.23. 13:17

Egyébként sejtettem, hogy Robbennek tetszeni fog a Guardiolás stílus. Hiszem, élni fog megint ebben a rendszerben. Tudom, hogy a Mia San Tripple mindent rózsaszinné változtatott Juppal kapcsolatban, de nem felejtettem el Jupp első idényét, ahol eléggé statikus volt az alakzat, hadrend. Még mindig emlékszem Roly Makaay barátunk beszólására egy meccs folyamán, amikor csocsónak nevezte a felállásunkat. Robbennek egyszerűen kötetlenebb mozgásterület kell, amit Peptöl meg is fog kapni.
Kép
FERWIN

HozzászólásSzerző: lilu519 » 2013.07.23. 23:23

Szerintem is jól fog illeszkedni a Guardiola által felvázolt gépezetbe.
A sajtó nem tudom honnan vette sokáig, hogy Robbennek kakukk, két kopasz nem fér meg egy csárdába vagy milyen alapon?
Szerintem ebbe a még gyorsabb játékba, csak még jobban fog muzsikálni, ide gyors technikás játékosok kellenek, Riberyvel együtt pont ilyenek. Amit vasárnap műveltek nagyon tetszett, hol mint irányító, hol mint center, hol jobb szélsőként funkiconált.
Az igazi dicsőség térdre kényszerülni, és azután mégis felállni. - Vince Lombardi
lilu519

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők