Arjen Robben

Re: Arjen Robben

HozzászólásSzerző: Waldner » 2016.03.30. 16:25

mia san mia írta:Ez tényleg röhejes. Hányadik ilyet halljuk már, hogy elsőre azt mondják semmi komoly aztán másodjára kiderül, hogy hoppá mégis nagy a baj.

Igen, és akkor ezek után ott motoszkál az emberben, hogy azok a sérülések, amiket a játékosaink azonnal (2-3 meccsen belül) a visszatérésük után elszenvednek, vajon nem annak-e a következményei, hogy bizonyos esetekben ott is valamit félrenéztek a dokik?
Waldner

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.03.30. 16:33

Továbbra sem értem, mit művel az orvosi stáb most már következetesen a sokadik éve. Iszonyat szerencse, hogy elegen vagyunk a szélekre.
argo001

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2016.03.30. 17:07

Basti írta:
Basti írta:
argo001 írta:Elnézve Coman és Ribéry jelenlegi formáját, valamint azt, hogy kezd Costa is visszatalálni a helyes útra, nem akkora katasztrófa, tudjuk Robbent pótolni. Viszont minél hamarabbi visszatérést Arjennek!

Ribéry jó formában van? ezt ő is tudja??
kb a legszarabb támadónk volt a ajuve ellen. mindent belevezetett a védőkbe, rossz ütemben passzolt, öncélúan cselezgetett az alapvonalig. a bundás védőinek lehet tud újat mutatni de BL-ben görcsös és kevés most már... inkább Robben.

Szerintem sem ment jól Francknak a Juve ellen, de a "mostmár görcsös és kevés" dologgal annyiban nem értek egyet, hogy mivel alig játszott még tétmeccset idén, lesz ő ennél még sokkal jobb. És lehet h ott van a két fiatalunk a szélekre, de azért ha komoly tét van nálam még mindig Robbery.

már sérülése előtt sem volt igazán hasznos. Robben köröket vert rá ha komoly meccsről van szó komoly védőkkel. egyszerűen mindig ugyanazt csinálja franck, 20-ból 19-szer belevezeti 2 védőbe. na de nem offolom tovább robben topikját.[/quote]

Ez szerintem nem igaz, csak helyén kell őt kezelni, hasznos és kiváló, de olyankor mikor Costa formán kivül van vagy tehermentesíteni kell. Azért lett szerintem ennyire erőteljesen előtérbe tolva, mert Costa brutálisan visszaesett. Ennek ellenére tény, ha választanom kell hogy egy Barca elleni elődöntőben Robben vagy Ribery legyen ott a pályán. Nem kérdés hogy a hollandot választom, bár ő érzésem szerint ezeken a meccseken bármelyik támadonkat veri, hasznosságban. Robbennek pedig jobbulást, nagyon nagy szükség lesz rá. Az év végéhez közeledve.
szabi90

HozzászólásSzerző: jasw » 2016.04.29. 14:30

Szerkesztés: ismét elkövettem azt a hibát, hogy hittem az nso-nak a főoldal megnézése nélkül, a hozzászólás így tárgytalan, egészen addig, míg esetleg ki nem derül, hogy Hörwick csak ködösít, és tényleg újrasérült Arjen papa.

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2498353

"Egybehangzó német sajtóinformációk szerint a Bayern München labdarúgója, Arjen Robben ebben a szezonban már nem léphet pályára, miután korábbi sérülése kiújult a csapat edzésén.

Mint korábban megírtuk, a holland labdarúgó a márciusi, Anglia elleni felkészülési mérkőzés előtt szenvedett combközelítő izom sérülést. Eddig úgy nézett ki, a támadó a május 21-i Német Kupa-döntőre felépül – amelyen a Bayern München a Borussia Dortmunddal csap össze –, de erre újabb sérülése miatt nem kerülhet sor. Robben a héten kezdte újra a munkát az első csapattal, de egy futógyakorlat során kiújult a sérülése.

A villámléptű szélsőnek várhatóan három hónapot kell kihagynia, így ebben az idényben már biztosan nem lép pályára, és elképzelhető az is, hogy a Pep Guardiolát váltó Carlo Ancelotti első edzésein sem vehet részt.

Robben a 2015–2016-os szezonban 120 napot hagyott ki sérülés miatt, és mindössze 22 tétmérkőzésen lépett pályára, melyeken 7 gólt szerzett."

Nagyon csúnya dolog fog következni, érzékeny lelkűetűek ne olvassák tovább soraimat: nagyon el kell gondolkodni Robbenen a nyáron. 2018-ig szól a szerződése, és januárban elmúlt 32 éves. Most még kapnánk valamennyit érte (10-15 millió euró körül), és ami a legnagyobb pénzügyi előny lenne, hogy a keret egyik legjobban kereső játékosaként a bére is felszabadulna. Évek óta nem bír egészséges maradni, és rendre a szezon legfontosabb részére dől ki. Ekkora bértömeget luxus ezért lekötni. Nagyon el kell majd gondolkodni a nyáron...

(Mielőtt még valaki megtalálna: nem felejtettem el, mennyit tett a klubért, és a szívem szakad meg, hogy nem bír egészséges maradni. De mindennek vége szakad egyszer, ahogy Elber, vagy Effenberg is távozott pályájuk vége felé. Vannak pillanatok, amikor elég, amikor egyszerűen nem lehet már tovább várni, tűrni, reménykedni. És úgy érzem, Arjennél egyre közelebb van ez a pillanat.)
jasw

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2016.04.30. 12:09

jasw írta:Szerkesztés: ismét elkövettem azt a hibát, hogy hittem az nso-nak a főoldal megnézése nélkül, a hozzászólás így tárgytalan, egészen addig, míg esetleg ki nem derül, hogy Hörwick csak ködösít, és tényleg újrasérült Arjen papa.

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2498353

"Egybehangzó német sajtóinformációk szerint a Bayern München labdarúgója, Arjen Robben ebben a szezonban már nem léphet pályára, miután korábbi sérülése kiújult a csapat edzésén.

Mint korábban megírtuk, a holland labdarúgó a márciusi, Anglia elleni felkészülési mérkőzés előtt szenvedett combközelítő izom sérülést. Eddig úgy nézett ki, a támadó a május 21-i Német Kupa-döntőre felépül – amelyen a Bayern München a Borussia Dortmunddal csap össze –, de erre újabb sérülése miatt nem kerülhet sor. Robben a héten kezdte újra a munkát az első csapattal, de egy futógyakorlat során kiújult a sérülése.

A villámléptű szélsőnek várhatóan három hónapot kell kihagynia, így ebben az idényben már biztosan nem lép pályára, és elképzelhető az is, hogy a Pep Guardiolát váltó Carlo Ancelotti első edzésein sem vehet részt.

Robben a 2015–2016-os szezonban 120 napot hagyott ki sérülés miatt, és mindössze 22 tétmérkőzésen lépett pályára, melyeken 7 gólt szerzett."

Nagyon csúnya dolog fog következni, érzékeny lelkűetűek ne olvassák tovább soraimat: nagyon el kell gondolkodni Robbenen a nyáron. 2018-ig szól a szerződése, és januárban elmúlt 32 éves. Most még kapnánk valamennyit érte (10-15 millió euró körül), és ami a legnagyobb pénzügyi előny lenne, hogy a keret egyik legjobban kereső játékosaként a bére is felszabadulna. Évek óta nem bír egészséges maradni, és rendre a szezon legfontosabb részére dől ki. Ekkora bértömeget luxus ezért lekötni. Nagyon el kell majd gondolkodni a nyáron...

(Mielőtt még valaki megtalálna: nem felejtettem el, mennyit tett a klubért, és a szívem szakad meg, hogy nem bír egészséges maradni. De mindennek vége szakad egyszer, ahogy Elber, vagy Effenberg is távozott pályájuk vége felé. Vannak pillanatok, amikor elég, amikor egyszerűen nem lehet már tovább várni, tűrni, reménykedni. És úgy érzem, Arjennél egyre közelebb van ez a pillanat.)

Több dolog miatt nem értek egyet
A Bayern adózás utáni profitja 23 millió euró körül volt. A BAyern Münchent nem Robben fizetése terheli meg és a 15 millió amit lehetne kapni érte sem az az összeg amire feltétlenül szüksége van.

Ellenben amikor egészséges még mindig top 3 szélső. Kitől tudna többet tanulni Coman? Robben sérulései miatt a francia elég játék lehetőséghez jut és Robben elég értelmes ahhoz, hogy amikor egészséges belássa ha a pihennie kell.

A Nagy meccseken én még jövőre se tudnék jobb embert elképzelni a jobb szélre mint Robbent, arra valahogy legyen egészséges. Szerintem ahogy változik a játékstilusunk és az orvosi stáb ő is többet lesz épp.

Valamint ki volt az utolsó Bayern sztár aki innen tudott visszavonulni? Scholl? Kahn? Deislert nem venném ide. Ha Robbennek nincs a tervében egy hollandiai levezeté én nem engedném, már csak a tisztelet miatt sem. MIndent változtat ha ő nem igy akarja.
szabi90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.05.13. 17:02

Robben nem játszik a fináléban a Dortmund ellen. Ez nagyon nagy kár. :/
argo001

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.05.14. 16:51

Én örülnék neki is meg Riberynek is, ha tudnának játszani, és a fizetésük ügye meccs számhoz lenne kötve, tehát tölük is egy 2018-ig tartó hosszabbítást gondolok vagy eladást.

Itt minden attól függ, mit akarunk. Amennyiben, úgy látjuk, hogy tudunk belőlük kihozni még jó meccseket, megéri nekünk ez, akkor oké, meg persze ha van kedvük maradni Ők mit akarnak, mi lesz Götzevel? Én Hazard-ért vagyok oda, és szerintem lehetőség is nyílik rá... érdekesek ezek a kérdések itt.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.10.02. 13:19

Robben legkorábban az Augsburg elleni kupameccsen térhet vissza.

Sokat köszönhetünk neki, de talán itt az ideje a továbblépésnek. Robbenre nem építhetünk, kezdőként legalábbis semmiképp.
argo001

HozzászólásSzerző: mpali » 2017.01.16. 15:13

Csak gyógyuljon meg.
mpali

HozzászólásSzerző: arnoldkina » 2017.01.16. 22:41

Én azt gondolom,hogy Robben és Ribery esetében is egy észszerü kompromisszum kötetett.
Plusz 1 év ,ezalatt -persze ha nem sérültek-tudnak még segiteni,de valoszinübb,hogy legkésöbb 17 telén még viszonylag jó pénzért el tudjuk öket adni . Kina vagy az Usa lehet az állomás.
arnoldkina

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők