Mario Götze

Re: Mario Götze

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.07.21. 13:57

Viszlát Mario! Nagyon sajnálom, hogy nem úgy alakult a vége, ahogy indult az eleje. Köszönünk mindent!

Sok sikert Dortmundban, remélem, visszatalál régi formájához. Ellenünk azért ne parádézzon nagyon. :D
argo001

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.07.21. 14:20

a hír után megírta azt a szép levelét majd lecserélte a borítóképét egy olyanra amin dortmundiként ünnepli a bayernnek lőtt gólját.

https://www.facebook.com/MarioGoetze.Of ... =3&theater

gerinces fickó na, roppant "sajnálom" hogy távozik.
szegényke nem kapott elég lehetőséget...

kerülje el őt jó messzire a siker, én azt kívánom!
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.07.21. 14:45

Bírom amikor ennyit tudtok rugózni egy eligazolt játékos nyilatkozatain. :lol: Én sajnálom, hogy itt nem tudta azt hozni, amire predesztinálták, de tuti vágni fog nekünk valami hatalmas gólt, annyira adja magát. Meg hát legalább a német bajnokságot erősíti továbbra is.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: jasw » 2016.07.21. 15:02

Sose ő volt a legfényesebb elme :D Egyébként, szerintem nem vészes a nyilatkozata, és a képe is teljesen egyértelmá, vissza kell édesgetnie magát a Dortmund hívek keblére. Szerettem volna, ha beválik, de jobb így mindenkinek.
jasw

HozzászólásSzerző: axis » 2016.07.21. 15:08

OliKahn írta: Meg hát legalább a német bajnokságot erősíti továbbra is.

Nem jó hír, bár tudja a fene. Maradt egy Götzénk még így is (Felix(?), a bratyó). Az biztos, hogy a Signal Iduna Parkban pikáns meccsek lesznek, a déli lelátó legendás Gelbe Wand-ja előtt. Meg lesz ott valami Lewa és Hummels is... Nincs ezzel semmi gond. Tényleg sokat padoztatták. Szerintem...
axis

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2016.07.21. 16:21

Én nagyon sajnálom, hogy nem jött össze ez a müncheni kaland. A német futball legnagyobb ígérete volt, aki Dortmundban már elég stabilan klasszis szintet tudott hozni, itt nem sikerült neki, kár érte. A Nationalelf (és úgy általában véve a német futball) is sokat vesztett ezzel, nagyon kellett volna egy olyan spíler, aki Götze-ből válhatott volna.

Amit kiemelnék, hogy nem jártunk így se rosszul az üzlettel. Nem akarom elkiabálni, de mintha a vezetőink megtanultak volna jól eladni is, nem csak venni. Götze ~10 millával lép olcsóbban, mint ahogy vettük, ami egyáltalán nem rossz.
Főleg ha számításba vesszük, hogy a világ egyik legkeresettebb játékosaként és klasszisként érkezett, most pedig bukott figuraként távozik. Ennyit mindenképp megért ez a próba. Aminek meg külön örülök, hogy maradt a ligában. Én sok sikert kívánok neki a BVB-nél, szükségük van egy jó Götze-re.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.07.21. 17:06

OliKahn írta:Bírom amikor ennyit tudtok rugózni egy eligazolt játékos nyilatkozatain. :lol:

lehet ám szépen is távozni és nem visszaharapni abba a kézbe ami eddig "etette".
ez morál kérdése, ami nyilván egyeseknek kevésbé fontos mint hogy Götze aranyos és legalább német és nem katalán...
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: stevee » 2016.07.21. 18:57

Götze csapdába került. Dortmundban árulóként tekintenek rá, Münchenben egyértelműen megbukott. Most, hogy visszasomfordál korábbi csapatához, szerintem ő maga sem tudja, hogyan tudná megkedveltetni magát, egyáltalán hogy tudná elkerülni a nyilvános megaláztatást, ami esetleg vár rá. Szóval én így sem irígylem. Amúgy nem olvastam tőle egy rossz szót sem a Bayern kapcsán, most az, hogy az új klubjának tetszeleg, majdhogynem természetes. Nekem amúgy mindegy, egy ideig bíztam benne, de főleg az Eb-n beláttam, hogy ebben a fiúban ennyi van, kár őt csesztetni, valamiért nem futotta be azt a karriert, amit a berobbanása után várt tőle mindenki.
stevee

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2016.07.21. 19:30

Engem egyáltalán nem tud zavarni a nyilatkozata, tekintve, hogy nálunk sose volt húzóember vagy meghatározó figura, főleg nem az utóbbi időben. Kicsit hasonló a helyzet, mint Rodénál volt, a mi szempontunkból. Viszont Götzére Dortmundban még mindig sokan pipák rá így 3 év után is. Nem tudom, nálunk úgy isten igazából senkinek sem fog hiányozni (most magamból indultam ki, elnézést az általánosításért), mert meglesz a csapat nélküle, mint ahogy kb eddig is megvolt. Se teljesítményileg, se emberileg nem alkotott maradandót.
Felesleges lett volna itt maradnia, hogy ballaszt legyen, nekünk se jó. Így legalább egy esetleges új igazolásnak teret adhat.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: axis » 2016.07.21. 20:19

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára axis 2016.07.31. 15:03-kor.
axis

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők