Thomas Müller

Thomas Müller

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.06.30. 23:37

FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

Re: Thomas Müller

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.06.30. 23:49

Kép
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: akos89 » 2013.07.01. 11:16

Müller becsült ára 45 millióra ment fel. Ezzel Ő (Götzével egyetemben) a valaha volt legdrágább német játékos. Az örök ranglistán ez így is csak a 30. helyre elegendő.
Egyébként a Bayern keretéből ha jól láttam, csak Gomez ára esett vissza...
akos89

HozzászólásSzerző: Murder3 » 2013.07.02. 13:54

Az durva h mindketten többet érnek mint Ribery...
Svájni ára is feljebb ment, egyedül Lahm értékét érzem kevésnek..
Murder3

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.02. 15:18

akos89 írta:Müller becsült ára 45 millióra ment fel. Ezzel Ő (Götzével egyetemben) a valaha volt legdrágább német játékos. Az örök ranglistán ez így is csak a 30. helyre elegendő.
Egyébként a Bayern keretéből ha jól láttam, csak Gomez ára esett vissza...

Ha jól tudom, Roly Makaay barátunk még nem kóstolt bele az új fórumba, de ezt a hírt biztosan lereagálná :D
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: misafeco » 2013.08.13. 16:23

roly makaay írta:az h müllert kirakják a csapatból azt úgy értelmezem h kikerül a kezdőből...hogy mi lesz akkor? hát az hasznára válik a csapatnak, ennyi fog töténni.

nem kell sikítozni, meg bugyit cserélni egyből...nézni kell és látni: tomika mesterhármast lőtt a 4. osztályú csapat ellen, húúú...aztán a győr ellen olyan egyéni hibákat követett el teknikában, amit a magyar játékosoktól nem láttam, és ez nem elfogultság...ő már amióta felbukkant , azóta morgunk páran, h ez kevés, persze kompenzálja azzal a habitussal amitól ekkroa "címlaplány" lett, amivel hasznos tagja is a csapatnak...de újra leírom: ha nélküle még jobb lesz a játékunk, mondjuk azért mert götze bekerülne mancsu mögé, akkor azt én nem bánom...az viszont kifejezetten idegesítene, ha menne a nyalókázás a góljai után, de a hibák felett meg szemet húnynák, miért ki ő? ha bs31 et mindenki rugdosta míg össze nem szedte magát (persze csak verbálisan itt a fórumon, de gondolom ezt az érintettek is megtették, mert hát ami itt feltűnt az biztos ott is), nah akkor erre modnom azt, h thomasnak is fejlődnie kell, vagy belátni azt amit be kell, persze javítom magam, ezt nem neki kell belátnia, hanem az edzőnek...a full-full kezdőnkbe nem fér be.

van ellenvélemény az utolsó 6 szóval kapcsolatban?

Müller az egyik legsokoldalúbb játékosunk. Szinte bárhol bevethető a támadósorban. Nagyon érzi a kaput, lábbal is, de emellett kitűnően fejel. Technikailag nem a legképzettebb játékosaink között van, de így is remek megoldásai vannak. Sarkazások, rövidpasszos játék, beadások. Kiválóan lövi a 11-est, a Gladbach ellenit leszámítva nem emlékszem tétmeccsen elpuskázott büntetőjére. A legnagyobb meccseket döntötte el tavaly is, Arsenal, Juventus, de különösen a Barcelona ellen. Robbennel szétszedték a katalánok védelmét. Az egyik legfontosabb tagja a csapatnak, akár kezdőként, akár csereként játszik. Nem hisztizik, ha padoznia kell, viszont mindent megtesz azért, hogy játszhasson. Kihajtja a belét, ha pályán van, nem sétálgat. Igazi Bayern játékos. Bőven befér a kezdőbe is, ezt persze nem én, hanem az edző fogja elönteni. Juppnál befért, és nem volt vele rossz a csapat.
misafeco

HozzászólásSzerző: Riedle » 2013.08.13. 16:47

misafeco írta:
roly makaay írta:az h müllert kirakják a csapatból azt úgy értelmezem h kikerül a kezdőből...hogy mi lesz akkor? hát az hasznára válik a csapatnak, ennyi fog töténni.

nem kell sikítozni, meg bugyit cserélni egyből...nézni kell és látni: tomika mesterhármast lőtt a 4. osztályú csapat ellen, húúú...aztán a győr ellen olyan egyéni hibákat követett el teknikában, amit a magyar játékosoktól nem láttam, és ez nem elfogultság...ő már amióta felbukkant , azóta morgunk páran, h ez kevés, persze kompenzálja azzal a habitussal amitól ekkroa "címlaplány" lett, amivel hasznos tagja is a csapatnak...de újra leírom: ha nélküle még jobb lesz a játékunk, mondjuk azért mert götze bekerülne mancsu mögé, akkor azt én nem bánom...az viszont kifejezetten idegesítene, ha menne a nyalókázás a góljai után, de a hibák felett meg szemet húnynák, miért ki ő? ha bs31 et mindenki rugdosta míg össze nem szedte magát (persze csak verbálisan itt a fórumon, de gondolom ezt az érintettek is megtették, mert hát ami itt feltűnt az biztos ott is), nah akkor erre modnom azt, h thomasnak is fejlődnie kell, vagy belátni azt amit be kell, persze javítom magam, ezt nem neki kell belátnia, hanem az edzőnek...a full-full kezdőnkbe nem fér be.

van ellenvélemény az utolsó 6 szóval kapcsolatban?

Müller az egyik legsokoldalúbb játékosunk. Szinte bárhol bevethető a támadósorban. Nagyon érzi a kaput, lábbal is, de emellett kitűnően fejel. Technikailag nem a legképzettebb játékosaink között van, de így is remek megoldásai vannak. Sarkazások, rövidpasszos játék, beadások. Kiválóan lövi a 11-est, a Gladbach ellenit leszámítva nem emlékszem tétmeccsen elpuskázott büntetőjére. A legnagyobb meccseket döntötte el tavaly is, Arsenal, Juventus, de különösen a Barcelona ellen. Robbennel szétszedték a katalánok védelmét. Az egyik legfontosabb tagja a csapatnak, akár kezdőként, akár csereként játszik. Nem hisztizik, ha padoznia kell, viszont mindent megtesz azért, hogy játszhasson. Kihajtja a belét, ha pályán van, nem sétálgat. Igazi Bayern játékos. Bőven befér a kezdőbe is, ezt persze nem én, hanem az edző fogja elönteni. Juppnál befért, és nem volt vele rossz a csapat.

Juppnál nem befért, hanem azt mondta 4 ember érdemelne idén aranylabdát: Lahm, Sweinstiger, Müller, Ribery
Riedle

HozzászólásSzerző: pizarro » 2013.08.13. 16:54

Én továbbra is úgy tudnám megfogni Müllert, hogy vannak a nagyágyúk, Ribery, Lahm, Schweini etc, akik a nagy köveket jelentik a befőttes üvegbe beletéve.
De Müller az a homok, ami kitölti a köztes részeket, ami kiegészíti ezeket. (s persze a sikerhez mindkét fél kell)

Árnyalja mondjuk a képet az, hogy nem tudjuk, mi van, ha Kroos nem sérül meg. Vajon a Kroos-Müller-Robben hármasból ki nincs a BL-döntőben, ha így is bejutunk. Vajon Robben marad a padon?
Pl. 2012-ben a Real ellen, amikor mindenki hadra fogható volt, ott abban a helyzetben Müller állt be csereként.
A rotációból viszont ő volt az a két évben, aki a legkevésbé maradt ki, s - talán - a legtöbbször lépett pályára kezdőként a középpályások közül.

A megoldást persze valahol biztos abban kell keresni, hogy nem 11 emberben kell gondolkodnunk, ha abban, hogy Ribery, Kroos, Müller, Robben, Götze, (Thiago, Shaqiri etc.) lehetnek egyszerre alapemberek, azt meg majd a lisszaboni gépen megálmodja Pep, hogy éppen ki fog kezdeni.

Én egyébként csereként beállva is nagyon kedvelem Müllert, a lendülete életet visz a meccsbe.
pizarro

HozzászólásSzerző: gabe18 » 2013.08.13. 20:15

Nekem Müller továbbra is a "német focista" megtestesítője. Nem csúcs technikás mint egy brazil de tud bánni a labdával ha kell, nem az az agyatlan buldog módra rohanó angol de megharcol minden centiért, nem taktikázza agyon vagy szinészkedi szét mint egy olasz vagy spanyol de benn van az a kellő vagányság ami néha jól jön.
És az meg a másik, ő nem fog cirkuszolni ha padra kerül, amíg érzi hogy ha szükség van rá, akkor be fogják vetni.
gabe18

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.08.13. 20:25

gabe18 írta:Nekem Müller továbbra is a "német focista" megtestesítője. Nem csúcs technikás mint egy brazil de tud bánni a labdával ha kell, nem az az agyatlan buldog módra rohanó angol de megharcol minden centiért, nem taktikázza agyon vagy szinészkedi szét mint egy olasz vagy spanyol de benn van az a kellő vagányság ami néha jól jön.
És az meg a másik, ő nem fog cirkuszolni ha padra kerül, amíg érzi hogy ha szükség van rá, akkor be fogják vetni.

12 nyarán pedig volt olyan nyilatkozata, hogy hízelgő neki az Inter érdeklődése, többek között azért is, mert a Real ellen pl. csak padozott. Sztem a rendszeresebb, fontosabb meccseken való padozást ő sem viselné el (ahogy nyilván a többiek sem nagyon).

Nekem mindig kettős érzéseim vannak vele, a hajamat tudom tépni, amikor egy meccsen már ötödszörre pattan tőle méterekre egy labda, de egyszerűen bármikor benne van egy forintos gólpassz+ parádés gól kombó a játékában (mint tavaly idegenben a Schalke ellen pl.). Egyszerűen fasza játékos, csak ebben a mostani Bayernben azaz 1-2 labdakezelési, passzolási hiba is óriási véteknek tűnik, mert a többi spílertől ilyet egyszerűen nem vagy alig lehet látni.
Waldner

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők