Javi Martínez

Javi Martínez

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.06.30. 23:40

FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

Re: Javi Martínez

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.15. 10:01

Ő az az ember akihez még senki nem írt semmit. Akkor hadd legyek az első és fussak gyorsan egy tiszteletkört. :)
Amikor ide jött én csak úgy hívtam az első meccsein, A 40 millió . Aztán ahogy teltek múltak a meccsek, egyre jobban körvonalazódott hogy mekkora szerepe van a védelem előtt. Az ő személyében egy alázatos, szimpatikus személyt ismerhettünk meg úgy gondolom. A védekező munkájának sikeressége azt hiszem abban állt, hogy a védelmi vonal előtt helyezkedhetett el, és ez egy fajta biztonságot adott azért neki, de sosem volt alibi játékos. Amikor kell ütközik, labdát szerez, megelőz, esetenként taktikai fault. Nem nehezedett akkora nyomás rá ezáltal hogy volt mögötte egy pl. Boa,Dante páros. Így ha ritkán is, de hibázott, ott voltak a védők mögötte. Mindezek mellett élvezte a poszt által nyújtott szabadságot amikor a támadások felvezetésében segédkezhetett, részt vett, de mikor kellett ügyesen visszazárt a védelem elé, vagy még a középpályán szerezte vissza a labdákat. Nekem a meccsekből, a vissza nézett videókból egyértelműen az jön le, hogy szerette/szereti azt a posztot. Ő azt mondta védőként tud, de nem szeret....
Láthattuk a spanyol válogatottban a konföd. kupán a támadó szekció részeként is. Az sem az ő posztja szerintem.
Hogy védőként tudna-e funkcionálni, az biztos. Viszont azt a teljesítményt amit Basti mellett nyújtott azt megközelítőleg sem.
Nem szeretném nagyon hogy kimondott védő legyen!!!
Kép
bayerntoni

Re: Taktika, hadrend, felállás

HozzászólásSzerző: Doohan0406 » 2013.07.27. 13:02

Martinezzel mi van? Egy meccsen se játszik:(
Doohan0406

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.27. 13:11

Doohan0406 írta:Martinezzel mi van? Egy meccsen se játszik:(

Martinez, akárcsak Gusti és Dante is, nemrég kapcsolódtak be a felkészülésbe, mivel a konf. kupa miatt hosszabb lett az idényük. Gusti és Dante is csak izlelítőt kaptak ezidáig.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: 845655584 » 2013.07.29. 11:55

FERWIN írta:
Doohan0406 írta:Martinezzel mi van? Egy meccsen se játszik:(

Martinez, akárcsak Gusti és Dante is, nemrég kapcsolódtak be a felkészülésbe, mivel a konf. kupa miatt hosszabb lett az idényük. Gusti és Dante is csak izlelítőt kaptak ezidáig.

Thiago 3 nap ízelítő után minden meccsen játszik...
845655584

HozzászólásSzerző: dozbik » 2013.08.23. 18:30

Martínez megint nem lesz kerettag, azzal magyarázzák, hogy erőnléti lemaradásban van a többiekhez képest... kicsit zavaros ez számomra, mert az ecuadori barátságos meccs óta azért eltelt már másfél hét, és egy betonbiztos Javira azért szüksége van a csapatnak, azt jól láthattuk a védelmi megingásokból. Gyere vissza Javi tüstént! :) Legkésőbb a szuperkupa döntőre, ott kell aprítani olajbáróékat.
dozbik

HozzászólásSzerző: pizarro » 2013.08.23. 18:48

Kalle (előtte elvileg Sammer is - arról lemaradhattam) már rá is csapott az asztalra a spanyol szövetségnek, hogy mi a franc történt már a válogatott túrán, hogy mindkét játékos így jött vissza.
S legközelebb ilyen esetben már "pontosabban" fogják értelmezni a szabályokat - magyarul: nem lesznek jófejek. :)
pizarro

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.25. 02:04

Pep néhányszor hangot adott annak, hogy a kiválasztásnál neki a fittség is fontos a végső döntéseknél. Ezért gondolom, inkább sérülés dolog lehet a háttérben, mint sem katalán és a baszk (szimpátia)...
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.31. 12:42

Martinez nekem is tetszett tegnap. Voltak Martinez trademark pillanatai, de erőlétileg nála is látszott a lemaradás. Mindenesetre őt nem féltem, befogja magát focizni a visszavont 6-os pozicióba. És ha teljesen fitt lesz, a munkabírása újra két Martinezt is kifog tenni.
Kép
FERWIN

HozzászólásSzerző: Pető Csaba » 2013.08.31. 13:44

Minnél többet látom játszani Javit annál biztosabb vagyok benne hogy a dupláját is megérte volna. A világ legjobb ladbaszerzője nálan
Pető Csaba

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők