Toni Kroos

Re: Toni Kroos

HozzászólásSzerző: zolikaHF » 2014.08.21. 21:37

stevee írta:
szeps írta:Persze Madridban a Nap is szebben süt:
http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... kal-lazabb

:(
Kis rohadék.

Azért érdemes megfigyelni az újságírói hazudozás tipikus példáját: a címben az szerepel, hogy Madridban minden sokkal lazább, a cikkben meg azt mondja Kroos, hogy egy kicsit lazább. Ugye, hogy milyen orbitális nagy a különbség :)

Mikor olvastam, akkor azt hiszem arra mondta a lazaságot, hogy míg Münchenben ha az edzés 10:30 kor kezdődik akkor akkorra már mindenki edzésre kész, míg Madridban nincs jelen ez a fajta német precizitás, ott lazábban veszik :)
zolikaHF

HozzászólásSzerző: jani23 » 2014.08.21. 21:38

stevee írta:

Kis rohadék.

Azért érdemes megfigyelni az újságírói hazudozás tipikus példáját: a címben az szerepel, hogy Madridban minden sokkal lazább, a cikkben meg azt mondja Kroos, hogy egy kicsit lazább. Ugye, hogy milyen orbitális nagy a különbség :)

Nekik is meg kell élniük valamiből ! ;)
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2014.08.21. 21:54

stevee írta:

Kis rohadék.

hm.
nso-n ma csak 4 reálos cikk jelent meg.
nincs mit tenni, a mi dolgunk h átlássuk a lényeget, ehhez persze már egy kicsit idősebbnek kell lenni...
de megpic*áznék egy-két firkászt, az biztos. :D
roly makaay

HozzászólásSzerző: mpali » 2014.08.23. 11:36

Nem tudom mi ez a Toni-így meg úgy.
Én a magam részéről örülök hogy elment. Még Khedirára is simán elcseréltem volna.
9x% passz pontosság. Ha-ha. Ennek a 95 % vissza a védőkhöz. Pár pazar indítás és kész.
Semmi lendületesmegindulás. Tgenap még a Gaudino gyerek is többször indult a kapu felé, mint Toni tette volna.

Indítások meg nem fognak hiányozni, pl. tegnap Stubinak is volt pár jó indítása. Na neki spec. nagyon szurkolok. És tegnap kifejezetten jól játszott.
mpali

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2014.09.07. 18:40

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... t-a-bayern

Kroos nagyon jól érzi magát úgy látom, csillogás, pénz...

Hala madrid!
roly makaay

HozzászólásSzerző: jani23 » 2014.09.07. 18:58

roly makaay írta:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyolorszag/la-liga/real-madrid/kroos-a-real-madrid-jobb-mint-a-bayern

Hala madrid!

KROOSS :
"De azt hiszem, mindent egybe vetve a Real Madrid egy lépéssel előrébb jár. Emlékszem, húszezer ember jött ki csak a bemutatásomra úgy, hogy még egy percet nem játszottam. Németországban ez elképzelhetetlen lenne."

Ez már nem sport, hanem felépített kőkemény "biznisz" !!!
Toni ennek egy "portékája" lett.
Hogy, ez a jó, vagy nem ? Döntse el mindenki saját maga.

Szerintem ha képesek voltunk mi is a világbajnokainkat, 10 játékpercért átrepíteni az óceánon, egy bemutató meccsre, akkor feltételezem, hogy a "show" már hozzá tartozik a mai labdarúgáshoz.

Szerintem Toni szavaiban lehet némi igazságot találni !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: mpali » 2014.09.07. 19:52

jani23 írta:
roly makaay írta:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyolorszag/la-liga/real-madrid/kroos-a-real-madrid-jobb-mint-a-bayern

Hala madrid!

KROOSS :
"De azt hiszem, mindent egybe vetve a Real Madrid egy lépéssel előrébb jár. Emlékszem, húszezer ember jött ki csak a bemutatásomra úgy, hogy még egy percet nem játszottam. Németországban ez elképzelhetetlen lenne."

Ez már nem sport, hanem felépített kőkemény "biznisz" !!!
Toni ennek egy "portékája" lett.
Hogy, ez a jó, vagy nem ? Döntse el mindenki saját maga.

Szerintem ha képesek voltunk mi is a világbajnokainkat, 10 játékpercért átrepíteni az óceánon, egy bemutató meccsre, akkor feltételezem, hogy a "show" már hozzá tartozik a mai labdarúgáshoz.

Szerintem Toni szavaiban lehet némi igazságot találni !

Majd jövő nyáron amikor megint hozat Perez 3 "Ászt", és kinézi az öltözőből, akkor már nem fogja annyira jól érezni magát.
mpali

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2015.05.07. 18:20

speziale írta:Igen, Kroos elengedése kapitális hiba volt.
Igazából nem is értem, hogy miért engedtük el, mert az én fejemben Kroos mindig is úgy szerepelt, mint BS31 utódja.

Igen, az enyémben is, de szerintem nem elsősorban rajtunk múlott. Ez egy piszkos ügy, nem tudjuk mik mentek a háttérben, de valószínűleg ő akart mindenképp menni. A későbbi nyilatkozatai is mintha erre utalnának.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: speziale » 2015.05.07. 18:39

pussybuvar írta:
speziale írta:Igen, Kroos elengedése kapitális hiba volt.
Igazából nem is értem, hogy miért engedtük el, mert az én fejemben Kroos mindig is úgy szerepelt, mint BS31 utódja.

Igen, az enyémben is, de szerintem nem elsősorban rajtunk múlott. Ez egy piszkos ügy, nem tudjuk mik mentek a háttérben, de valószínűleg ő akart mindenképp menni. A későbbi nyilatkozatai is mintha erre utalnának.

Az a gondom, hogy korábban lehetett látni a koncepciót: egy alaba/Lahm-Robbery-re épülő széljáték kiegészülve a Bs31-Kroos (Martinez) szűrő/irányítő középpályával. Ezt a rendszert kellett feltölteni további játékosokkal.
Pep nyilván valami tök mást akarhat, mivel máskülönben miért nem ragaszkodott foggal-körömmel Kroos-hoz? Az viszont, hogy pep mit akar, az nem derült ki számomra. Nem látom a koncepciót, hogy mi köré épülne a csapat. Mert Lahmot bevitte vkp-ba, de már alabát is próbálgatta középre tuszkolni.
Megjegyzem Shakiri elengedése szintén kapitális hiba volt, így, hogy nincsen robbery. Pedig őt kifejezetten Robbery utódnak vettük anno.

Vagyis ha összegezzük, a korábbi alapkoncepció részét képező embereket, vagyok azok utódjának szánt embereket jól elküldtük. Új koncepciót meg nem nagyon látok.
speziale

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2015.05.07. 18:51

Részben igazad van, magam is így gondolom. Kroos-hoz elvileg ragaszkodott volna Pep, de valamiért nem tudtak megegyezni és távozott. Egyes hírek szerint nem akartak neki eleget fizetni, míg más források állítása alapján mindenképp Madridba akart igazolni.
Ha rajtunk múlott, akkor az évtized egyik legnagyobb hibája, ha nem, akkor nincs mit tenni, erőszakkal nincs értelme itt tartani. Én nagyon kedveltem őt is és a játékát is, piszkosul hiányzik a csapatból, de ez van.

A játékrendszer más téma, Pep-nek megvannak a maga elképzelései és perverziói is, egy részükkel én se értek egyet. Shaqiri-t is sajnálom, de ő sajnos nem tudott itt előrelépni. Persze azt pl. hozta volna, amit Götze a szélen. Főképp úgy volt hiba elengedni, hogy igazi szélsőnk nincs is Robbéry pótlására.
pussybuvar

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők