Toni Kroos

Re: Toni Kroos

HozzászólásSzerző: philipp lahm bayern » 2015.05.07. 20:11

pussybuvar írta:Részben igazad van, magam is így gondolom. Kroos-hoz elvileg ragaszkodott volna Pep, de valamiért nem tudtak megegyezni és távozott. Egyes hírek szerint nem akartak neki eleget fizetni, míg más források állítása alapján mindenképp Madridba akart igazolni.
Ha rajtunk múlott, akkor az évtized egyik legnagyobb hibája, ha nem, akkor nincs mit tenni, erőszakkal nincs értelme itt tartani. Én nagyon kedveltem őt is és a játékát is, piszkosul hiányzik a csapatból, de ez van.

A játékrendszer más téma, Pep-nek megvannak a maga elképzelései és perverziói is, egy részükkel én se értek egyet. Shaqiri-t is sajnálom, de ő sajnos nem tudott itt előrelépni. Persze azt pl. hozta volna, amit Götze a szélen. Főképp úgy volt hiba elengedni, hogy igazi szélsőnk nincs is Robbéry pótlására.

En azt nem ertem, hogy miert vagyik minden fiatal tehetseg a Real Madridba mikor latjak, hogy ugy bannak veluk ott mint egy idezojelesen luxusautokkal kirakati babuk emellet kihajtjak oket mint egy gepet es mikor lejar a szavatossagi idejuk es mar nem felkapottak elpasszoljak es vesznek a helyukre egy uj reklamarcot.
Meg olyant is olvastam, hogy Di Mariat azert adtak el mert nem eleg szep a realhoz kepest (mondjuk akkor pepet is eladhatnak).
philipp lahm bayern

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2015.05.07. 20:39

Nem kell minden hülyeséget elhinni. Pl. azt se, hogy mindenki a Real-ba vágyna, azt meg pláne nem, hogy Di María a kinézete miatt lett volna elzavarva. Kroos kvázi épp oda vágyhatott, nincs egyedül, de nem is annyira általános jelenség.

Én utálom a Real-t, de be kell látni, hogy az egyik legnagyobb múlttal és presztízzsel rendelkező klub. Nem mellesleg az egyik leggazdagabb is. A német játékosok többsége miért akar a Bayern-hez igazolni? Akkor is népszerű volt a Real, amikor nemzetközi szinten rendre beégtek, mostanság ráadásul a jelenük is igen fényes és jól megy nekik.

Kroos meg annyiból egyelőre nem támadható, hogy eléggé bejött neki a madridi kaland. Abszolút alapember, a szurkolók is fontos láncszemnek látják. A Bayern drukkereknél jobban megbecsülik, itt már anno is sokat fikázták meg alibikirálynak tartották. Amióta elment, azóta is ekézik, a Real szurkerei meg örülnek, hogy egy ilyen játékosuk lehet.
Az persze más kérdés, hogy a megbecsülése meddig tart. Lehet, hogy majd visznek a helyére egy Pogba-t vagy Verratti-t vagy átállnak 1 mélységi szervezőre és Modric lesz preferálva, de ez még a jövő kérdése. Egyelőre ráadásul a Bayern teljesítménye aligha ébreszt benne kétségeket a döntésének helyessége kapcsán.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2016.03.07. 14:37

Steve75

HozzászólásSzerző: Wolf » 2016.05.29. 09:51

Sokan szidják Kroost, hogy váltott, miért?
A Reálnál fejlődött, jobb lett. Ez pedig hasznos a válogatottnak.
Guardiola alatt láttuk, hogy állandó rotálás volt, nem volt meg a középpályán a folyamatos lehetőség számára.
Kipróbálta magát a legerősebb bajnokságban, megnyerte a Bajnokok Ligáját.
Fáj, hogy németként nem a Bayernt erősíti, de a nemzeti klubcsapatok ideje már "lejárt".
Gratula neki, a második BL címhez.
Wolf

HozzászólásSzerző: PetoPisti » 2016.05.29. 10:18

Wolf írta:Sokan szidják Kroost, hogy váltott, miért?
A Reálnál fejlődött, jobb lett. Ez pedig hasznos a válogatottnak.
Guardiola alatt láttuk, hogy állandó rotálás volt, nem volt meg a középpályán a folyamatos lehetőség számára.
Kipróbálta magát a legerősebb bajnokságban, megnyerte a Bajnokok Ligáját.
Fáj, hogy németként nem a Bayernt erősíti, de a nemzeti klubcsapatok ideje már "lejárt".
Gratula neki, a második BL címhez.

Mondjuk Kroosnak pont megvolt a folyamatos lehetőség, mert a legtöbbet ő játszotta Pep alatt.

De igazából mindegy már, kutyát nem érdekli, hova igazolt. Pótoltuk mással aztán ennyi. :P
PetoPisti

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.05.29. 10:40

Kroos csak egy Ballack 2.
aranyásó zsoldos, CR marketing világának szolgája.
mondjuk tény, tökéletes helyen van ott.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: stevee » 2016.05.29. 15:34

Nekem nem tűnik úgy, hogy Kroos és zselé valami nagy haverok lennének, a gólok után szinte mindenki ölelgeti a portugált, Kroost sosem látom köztük. Az lehet, hogy a Real hírneve bódította el Tonit, és azért igazolt hozzájuk, tőlem még zsoldos is lehet, dehogy CR szolgálójának ment volna oda, na ezt elég vicces felvetésnek tartom. Akkor Breitner vagy Jupp is zsoldosok voltak, amikor lehúzták néhány idényt a Realban?
stevee

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.05.29. 16:44

stevee írta:Nekem nem tűnik úgy, hogy Kroos és zselé valami nagy haverok lennének, a gólok után szinte mindenki ölelgeti a portugált, Kroost sosem látom köztük. Az lehet, hogy a Real hírneve bódította el Tonit, és azért igazolt hozzájuk, tőlem még zsoldos is lehet, dehogy CR szolgálójának ment volna oda, na ezt elég vicces felvetésnek tartom. Akkor Breitner vagy Jupp is zsoldosok voltak, amikor lehúzták néhány idényt a Realban?

Nem is így értette. Aki oda megy kis túlzással zselét szolgálja, úgy értette. Őt építik.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.05.29. 18:38

Kontár Béla írta:
Nem is így értette. Aki oda megy kis túlzással zselét szolgálja, úgy értette. Őt építik.

így van.
nagyobb elismerést akart a kis tónió, na most a meccs részletei között ott lesz a neve valahol, a fő híreket ronaldo és a felsőteste viszi úgy is. ezt nevezem önmegvalósításnak. :D
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.09.25. 16:37

Kroos esetében megint az utóbbi időben voltak nyilatkozatok. Tudjátok mi a véleményem Kroosról.

Azonban:

Amennyiben egy kicsi valóság alapja is van annak, amit hallottunk, olvashatunk, akkor az merő amatörizmus. Már az egész ügy az volt, de így végképp. Habár Én sport emberként, még így is azt mondom, hogy ameddig a hazám, és nevelő egyesületemben nyerhetek BL-t pl, és itt kezdő vagyok élvezem kb mindenki bizalmát, és kapok egy ilyen hülye megjegyzést, akkor sem mentem volna el a madridba talán, de ez ahhoz tartozik inkább, hogy Kroos semmiképp sem jó arc, és nem fogom kedvelni sosem, de nézzük a Bayern oldaláról a dolgot.

Szerintem 2014-ig kb kifogástalanul mentek a dolgok igazolásokat tekintve...stb. Itt az első baklövés Kroos.

Nos az egyik, hogy egy hatalmas lyukat ütöttünk a csapaton, mert a sok sérült közül, mégis egy fiatal agilis, akkor beérett játékost engedtünk el fillérekért. A legnagyobb riválishoz minden tekintetben hiszen, más akkoriban nem volt-sem hazai, sem nemzetközi porondon-.

Mindezek után, ha így is álltunk hozzá a leges, de leges legnagyobb baj, hogy mi volt a B terv?
Xabi Alonso nagyon hasznosan is tudott játszani...stb, de valljuk be akkor sem, és azóta sem született meg a B terv a kp-n, mostanra vannak "beépítések", próbálkozások.

Szóval szakmailag, és pénzügyileg is akkora rést lőttünk a csapatba, hogy az nem igaz. Hiszen x összeg felett nem igazolunk, de őt 25-ért eladjuk. Könyörgöm még az is jobb lett volna, ha erőszakkal itt tartjuk az egy évre, vagy próbálkozunk -főleg a tények tudatában nyugodtan kijelenthetjük ezt-.

Szóval jogos a kritika Rummenigge felé, úgy érzem. De más topicocban is ki lesz minden fejtve részemről.
Kontár Béla

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők