Toni Kroos

Toni Kroos

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.06.30. 23:42

FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

Re: Toni Kroos

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.09. 22:13

Nekem ma Kroos játéka nagyon tetszett. Olyan érzésem volt, mint ha Pep kért volna tőle valamit, ő pedig megis közelítette azt. S nem a góljára gondolok, hanem inkább a paszjátékra és a mozgásra.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.07.09. 23:36

Sztem Kroos játékára nagyban rányomta a bélyegét h Jupp tőle nagyobb mértékben kért védekező feladatot is. Elég csak Müllerrel párban nézni előbbi 3. belső kpályás volt, Thomas pedig feltolva 2. számú csatárnak.

Ha Kroosnak nagyobb szabadsága lesz (nah és persze játszik is), akkor sztem még fontosabb tagja lesz a csapatnak. Kevés az ilyen komplex játékos, a keretben meg egyedül csak egy ilyen van, Bastian.
Kroos nyilván nincs még azon a szinten, de több évvel fiatalabban szinte képes ugyanazt a játékot hozni. (Fejjáték az amiben Schweini kiemelkedik kettejük közül).
Passzbiztonság, higgadtság, mértani hosszú labdák, lövőerő és pontosság, ütközőképesség. Ezek jellemzik őket. Hosszú távon simán Basti utódja lehet, csak kapjon elég játékidőt.

Bár ha Götze felépül, ő sem lesz biztonságban.
csababran

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.09. 23:44

Még annyival megtoltadám Csababran kiváló hsz-ét, hogy mindketten, Kroos és Basti is jól olvassák a játékot, jól látnak a pályán. Persze a rutin mérlege Basti felé billen, de hiszem, hogy Kroosra sem kell sokáig várni.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2013.07.10. 10:46

Plusz remekül fedezi a labdát Kroos. Sokszor csak felrúgni, vagy felborítani tudják az ellenfél védői amiből aztán jöhetnek a pontrúgások, ha elég közel vagyunk a kapuhoz.

Már kiemeltétek a játékintelligenciáját és higgadtságát, amivel a legszorultabb helyzetből is ki tudja vágni magát.

Azt se felejtsük el, hogy még mindig csak 23 éves!
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.07.13. 00:01

csababran

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.13. 00:43

Úgy vettem észre - a Brescia elleni mérkőzésen - neki fekszik ez a Pep féle foci.
Kép
FERWIN

HozzászólásSzerző: Pisti » 2013.07.31. 10:17

csababran írta:http://www.youtube.com/watch?v=_aJaoxd0ABc

A kezdőben a helye.

Így igaz!! Egy ilyen játékos nem ülhet a padon!! :shock:
weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehen...
Pisti

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.07.31. 11:05

ezt látom:

4-1-4-1 nem megy a csapatnak...vagy de, ha robbéry játszik.

azonban én jobban favorizálnám a 4-1-2-3 at, vagy a 4-2-3-1 et.

alap helyzet lesz sztem h thiago kezd, de egy ekkora talentum nem is lehet csere, és akkor marad 5 hely amiből lejön robbery, marad 3 kiadó hely úgy h a hamis9=csatár felállás lesz ebben az évben, tehát 1 embert megint levehetünk mint csatárt aki potenciálisan götze vagy mülelr lesz és marad így 2 ember....

ide kell megoldani a kroos, bs31, javi játszatását kiadó 2 posztra...több alternatíva is van, de ehhez sztem azt kell megválaszolni mit kell játszani az adott ellenfél ellen.

a 4-1-2-3 ban basti lenne hátul, előtte thaigo és kroos, a 4-2-3-1 ben javi&basti lenne hátúl, előttük thiago...ez ugye lefordítható úgy is h idegenbeli meccs vs hazai meccs vagy nehéz meccs vs könnyű meccs.

visszakanyarodnák a 4-1-4-1 hez h nem működik...ezt valójában akkor tudjuk majd meg h götzét fetesszük csatárnak h valóban akkor sem fog-e működni.

kroos: ő sztem a leginteligensebb német játékos, még bs31 nél is, és nála is teknikásabb, és jobb lövőkéi vannak, de amit lassúságban és elalvásban tud hozni basti nah azt ő is tudja...ezért nem tudom lesz e kezdő helye h arra a 2 hely (kiemelt) valamelyikére akarom majd betenni őt is, mert ugye lehet h müller lesz a csatár, de götze is a pályán lesz.

amúgy azért számolok azzal h götze és thiago is fix kezdő lesz, mert bennük van a bugi és az amit pep szeret és akar...a játékosaink úgfy fognak kihullani h egy sorrend fog fölállni teknika szempontjából...a kezdő áldozatai müller, kroos, javi lesznek, legyen akármilyen a felállás papíron.

nekem nagyon meghatározó volt a kroos sérülése utáni játék a juve ellen, nem kell javi, bs31, kroos a pályán, max ha majd a real, barsza, juve, cselzi 4 es jön, a többi meccsre egy túl lassú és túl darabos kp a götze, thiago hoz képest-ide persze bőven befér toni, csak akkor a bs31 marad ki, amit meg nem venne be a gyomor...el kell dönteni h érinthetetlenek lezsnek-e bs31 esetében is vagy csak ezt robbennél alkalmazták tavaly...mert ha nem, akkor ha összezokik a 2 újjonccal toni, könnyen lepipálhatja a tavalyi kpt- az idei...az a csapat a védekezésre épített, ez a támadásra...ha melyik sikerül hatékonyabbra azt meglátjuk majd.

(erről a témáról fosni lehet a szót, nem hátrány h ekkora a csapat)
roly makaay

HozzászólásSzerző: stevee » 2013.07.31. 11:24

roly makaay írta:
kroos: ő sztem a leginteligensebb német játékos, még bs31 nél is, és nála is teknikásabb, és jobb lövőkéi vannak, de amit lassúságban és elalvásban tud hozni basti nah azt ő is tudja...ezért nem tudom lesz e kezdő helye

Kicsit korai még kihirdetni az alapkezdőnket, és már Kroos vagy esetleg Schweini mellőzéséről vizionálni. Majd ha kezdődik a bajnokság, és mindenki felépül, akkor látjuk, hogy melyik Guardiola kedvenc tizenegye. Mert afelől nincs kétségem, hogy a sok pr-nyilatkozattal ellentétben, miszerint nála nem lesz alapkezdő, hanem állandó körforgásban lesznek a játékosok, azokra a játékosokra számít a leginkább, akikkel felállunk a Gladbach elleni bajnoki rajton.

Bizonyos szempontból pokoli nehéz helyzetben van Pep, mert azért az sem egy leányálom, hogy azon filózzon az ember, hogy Kroost, Müllert, Javit, Götzét vagy Thiagot hagyjam ki a kezdőből. Nálam Robbéry és Schweini alap kezdő, ők maximum pihentetés miatt , vagy az ellenfél szerényebb játékereje miatt maradnak majd ki kezdőcsapatból.
stevee

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők