Toni Kroos

Re: Toni Kroos

HozzászólásSzerző: PetoPisti » 2016.05.29. 10:18

Wolf írta:Sokan szidják Kroost, hogy váltott, miért?
A Reálnál fejlődött, jobb lett. Ez pedig hasznos a válogatottnak.
Guardiola alatt láttuk, hogy állandó rotálás volt, nem volt meg a középpályán a folyamatos lehetőség számára.
Kipróbálta magát a legerősebb bajnokságban, megnyerte a Bajnokok Ligáját.
Fáj, hogy németként nem a Bayernt erősíti, de a nemzeti klubcsapatok ideje már "lejárt".
Gratula neki, a második BL címhez.

Mondjuk Kroosnak pont megvolt a folyamatos lehetőség, mert a legtöbbet ő játszotta Pep alatt.

De igazából mindegy már, kutyát nem érdekli, hova igazolt. Pótoltuk mással aztán ennyi. :P
PetoPisti

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.05.29. 10:40

Kroos csak egy Ballack 2.
aranyásó zsoldos, CR marketing világának szolgája.
mondjuk tény, tökéletes helyen van ott.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: stevee » 2016.05.29. 15:34

Nekem nem tűnik úgy, hogy Kroos és zselé valami nagy haverok lennének, a gólok után szinte mindenki ölelgeti a portugált, Kroost sosem látom köztük. Az lehet, hogy a Real hírneve bódította el Tonit, és azért igazolt hozzájuk, tőlem még zsoldos is lehet, dehogy CR szolgálójának ment volna oda, na ezt elég vicces felvetésnek tartom. Akkor Breitner vagy Jupp is zsoldosok voltak, amikor lehúzták néhány idényt a Realban?
stevee

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.05.29. 16:44

stevee írta:Nekem nem tűnik úgy, hogy Kroos és zselé valami nagy haverok lennének, a gólok után szinte mindenki ölelgeti a portugált, Kroost sosem látom köztük. Az lehet, hogy a Real hírneve bódította el Tonit, és azért igazolt hozzájuk, tőlem még zsoldos is lehet, dehogy CR szolgálójának ment volna oda, na ezt elég vicces felvetésnek tartom. Akkor Breitner vagy Jupp is zsoldosok voltak, amikor lehúzták néhány idényt a Realban?

Nem is így értette. Aki oda megy kis túlzással zselét szolgálja, úgy értette. Őt építik.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.05.29. 18:38

Kontár Béla írta:
Nem is így értette. Aki oda megy kis túlzással zselét szolgálja, úgy értette. Őt építik.

így van.
nagyobb elismerést akart a kis tónió, na most a meccs részletei között ott lesz a neve valahol, a fő híreket ronaldo és a felsőteste viszi úgy is. ezt nevezem önmegvalósításnak. :D
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.09.25. 16:37

Kroos esetében megint az utóbbi időben voltak nyilatkozatok. Tudjátok mi a véleményem Kroosról.

Azonban:

Amennyiben egy kicsi valóság alapja is van annak, amit hallottunk, olvashatunk, akkor az merő amatörizmus. Már az egész ügy az volt, de így végképp. Habár Én sport emberként, még így is azt mondom, hogy ameddig a hazám, és nevelő egyesületemben nyerhetek BL-t pl, és itt kezdő vagyok élvezem kb mindenki bizalmát, és kapok egy ilyen hülye megjegyzést, akkor sem mentem volna el a madridba talán, de ez ahhoz tartozik inkább, hogy Kroos semmiképp sem jó arc, és nem fogom kedvelni sosem, de nézzük a Bayern oldaláról a dolgot.

Szerintem 2014-ig kb kifogástalanul mentek a dolgok igazolásokat tekintve...stb. Itt az első baklövés Kroos.

Nos az egyik, hogy egy hatalmas lyukat ütöttünk a csapaton, mert a sok sérült közül, mégis egy fiatal agilis, akkor beérett játékost engedtünk el fillérekért. A legnagyobb riválishoz minden tekintetben hiszen, más akkoriban nem volt-sem hazai, sem nemzetközi porondon-.

Mindezek után, ha így is álltunk hozzá a leges, de leges legnagyobb baj, hogy mi volt a B terv?
Xabi Alonso nagyon hasznosan is tudott játszani...stb, de valljuk be akkor sem, és azóta sem született meg a B terv a kp-n, mostanra vannak "beépítések", próbálkozások.

Szóval szakmailag, és pénzügyileg is akkora rést lőttünk a csapatba, hogy az nem igaz. Hiszen x összeg felett nem igazolunk, de őt 25-ért eladjuk. Könyörgöm még az is jobb lett volna, ha erőszakkal itt tartjuk az egy évre, vagy próbálkozunk -főleg a tények tudatában nyugodtan kijelenthetjük ezt-.

Szóval jogos a kritika Rummenigge felé, úgy érzem. De más topicocban is ki lesz minden fejtve részemről.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.09.25. 16:41

Másrészt, sokkal többet nem keres madridban sem, és a fizetésről lehetett volna tárgyalgatni, még ha jó magam is, mondtam, hogy ne cirkuszoljn sok az neki....stb, de okosabb tárgyalást vártam volna, és az eligazolásnál összességében zusammen az elengedést rossznak véltem, főleg amennyiért. Amit előbb írtam az meg a háttere, terv, minden nélkül, ezt így meglépni. Nevetséges, azóta is szívjuk magunkat miatta.
Kontár Béla

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők