Jérôme Boateng

Re: Jérôme Boateng

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2015.04.22. 22:06

Tényleg? Én csak arra emlékszem, hogy ott még jobbszélső volt, mint a Hertha-ban is jó párszor.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2015.08.04. 17:45

Sajnos oda jutottam, hogy azt vélem felfedezni, hogy mostanság az egyike a csapat legjobbjainak nem olyan jó. Nyilván így is azok között van, akiket kevesebb kritika érhet, de azt vettem észre, hogy hibázgat, le le marad, az utóbbi időben. Nem szeretném, ha ez folytatódna... és jó lenne, ha a forma romlás nem lenne ragályos a csapatban. Úgy érzem, valamit nagyon rendbe kéne tenni, mert valami itt mentálisan nem jó, és ezt fedezem fel nála is.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2015.08.05. 16:50

Várjuk meg az éles meccseket, azért én eddig máson is megfigyeltem a nem megfelelő hajtást. Boa jó játékára szükségünk van, remélem stabil és megfelelő teljesítményt hoz majd. ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.01.23. 08:58

Combközelítő izom sérülés, 3-4 hét kihagyás fasza!
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.01.23. 10:32

Akkor mehet a Martínez-Badstuber duó. Esetleg Rode néha besegíthet a védelemben.

Benatiáról mi hír?
argo001

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.01.23. 10:58

argo001 írta:Akkor mehet a Martínez-Badstuber duó. Esetleg Rode néha besegíthet a védelemben.

Benatiáról mi hír?

Mert Badstuber arról híres, hogy 3 héten keresztül egészséges marad!Már most megkérdezném Carlot kit akar a védelembe és kiperkálnám, úgyis kell védő hiszen csak Boa az egyetlen valamire való középhátvédünk! Benatia visszatérése február elejére várható, aztán úgyis megsérül pár hét múlva megint.
Tony Montana

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.01.23. 11:01

Ezt én értem. Sajnos Badstuber és Martinez is elég sérülékeny, de amíg nincs más megoldás...
Kirchoffot is el kellett engedni. Oké, kb. semmit nem játszott, de ilyenkor tartaléknak jól jöhetett volna, mert majd megint lehet centizgetni.

De legalább azoknak a hamburgi parasztoknak sikerült rendesen összerugdosni a játékosainkat, elégedettek lehetnek. Remélem, lecsúsznak a tabella aljára és szépen ki is esnek a fenébe. Szánalmas banda.
argo001

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.01.23. 11:21

argo001 írta:Ezt én értem. Sajnos Badstuber és Martinez is elég sérülékeny, de amíg nincs más megoldás...
Kirchoffot is el kellett engedni. Oké, kb. semmit nem játszott, de ilyenkor tartaléknak jól jöhetett volna, mert majd megint lehet centizgetni.

De legalább azoknak a hamburgi parasztoknak sikerült rendesen összerugdosni a játékosainkat, elégedettek lehetnek. Remélem, lecsúsznak a tabella aljára és szépen ki is esnek a fenébe. Szánalmas banda.
Boateng sérülését pont nem az ellenfél okozta!
Tony Montana

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.01.23. 13:44

Tony Montana írta:
argo001 írta:De legalább azoknak a hamburgi parasztoknak sikerült rendesen összerugdosni a játékosainkat, elégedettek lehetnek. Remélem, lecsúsznak a tabella aljára és szépen ki is esnek a fenébe. Szánalmas banda.
Boateng sérülését pont nem az ellenfél okozta!

Ha tehették volna Boatengbe is belerúgtak volna még kettőt, hogy biztos legyen a sérülése. Favágó banda, én sem sajnálnám ha eltűnnének pár évre a másodosztályban..

Boateng kiesése meg súlyos probléma, mivel a másik 3 emberünk (akik közül jelenleg csak kettő egészséges) is elég sérülékeny. Egy BuLi sörmeccsre legyen annyi tökünk, hogy felhozunk egy fiatalt, de élesebb meccsen majd Xabi lesz hátrahúzva, esetleg Alaba megy középre? Amíg van idő kéne egy gyors igazolás, egy kölcsön...
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: akos89 » 2016.01.24. 11:26

Tényleg elég nagy veszteség a kiesése, mert az egyetlen stabil, jól teljesítő védőnk, s nem utolsó sorban alig szokott lesérülni. A másik három védőnknél nem is a teljesítményük aggasztó, hanem a sérülékenységük.
Egyébként Rode szerintem is megérne egy próbát hátul.
Alabát most úgy sem lehet betenni középre, mert sem Rafinha sem Bernat nem egészséges.
akos89

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők