Jérôme Boateng

Jérôme Boateng

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.06.30. 23:45

FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

Re: Jérôme Boateng

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.07.02. 16:42

Dante technikásabb és higgadtabb is mint Boateng, aki sokszor csak kivágja a labdát

Erre itt reagálnék, hogy ne kezdjünk offolni.

Egyik részével sem értek egyet. Technikailag sztem Dante semmivel sincs előrebb, a kivágott labdákról meg "beszél" ez a videó (amit már vki linkelt a régi fórumon is):

http://www.youtube.com/watch?v=HOD8-2dKgXE

A Bl döntőben adott labdája pedig valóban a legjobb cáfolat.

Boa helyzete nagyon érdekes, ugye Jupp is elbeszélgetett vele, egy ideig meg inkább Buytent favorizálta helyette, sajtó is kritizálta.
Viszont én Boá-ban a következő évek egyik legjobb belső védőjét látom, és reményeim szerint Pep még jobban ki tudja hozni belőle. Atletikus, erős, jól fejel, remek megelőző szerelései vannak és az indításai is jók.
csababran

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.02. 16:46

:) Igen ez egy nagyon jó videó, én is linkeltem pár hónapja meg egy fertiges cikkben volt onnan szedtem én is. Nem tudom pontosan mi volt annak a cikknek a címe, de az egyik legjobban sikerült szerintem. Talán a Csendes Don partján, de nem biztos :s
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.02. 17:01

Na most megnéztem megint ezt a videót, és így bevillant. BOA német! Te jóég! Mekkora király a német válogatott?! :) De ez már más topic. Huuh de távol van még 2014 nyár :D
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2013.07.02. 17:59

http://indavideo.hu/video/Jerme_Boateng itt van amit a BL döntőben alakított, ez klasszis teljesítmény volt :)
tudom, hogy jó nem hiába a kedvencem csak néha túlságosan is az egyszerű megoldást választja!
Kozi31

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.12. 12:12

Még egy Boateng http://en.wikipedia.org/wiki/Derek_Boateng Fulham, friss :D Teljesen Ghánai, úgy néz ki arrafelé nem ritka ez a név! És mennyien a nemzetközi foci porondon?! :D
Egyébként egyértelmű hogy a Jeromos übereli a többieket! :mrgreen:
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.12. 12:16

Kozi31 írta:http://indavideo.hu/video/Jerme_Boateng itt van amit a BL döntőben alakított, ez klasszis teljesítmény volt :)
tudom, hogy jó nem hiába a kedvencem csak néha túlságosan is az egyszerű megoldást választja!

Hiszem azt, hogy Martinez védőként is klasszist hozna, de felesleges lépésnek tartanám a szűrő posztot a védelemmel együtt megbontani. Ezért ezt elkéne postázni Pepnek, hadd tanulmányozza.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

Re: Taktika, hadrend, felállás

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.08.01. 13:58

előszeretettel ad 70m-es homály paszsokat laposan is, magasan is

Vagy remek indítást. Azért Martínezt fürgébbnek nem nevezné.
csababran

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.08.01. 14:45

csababran írta:

már bocsánat, de ha a csapatból valaki még ránézésre is lomha, akkor az boa...az ütemérzéket, a jó belépőket ne keverd össze a gyorsasággal.

javi amit tud labdatartásban az erdőben az olyan csetlős-botlós styl, de nem is tudják elvenni tőle, erre most én írjam h mekkora zsugás? :D
roly makaay

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.08.01. 15:03

roly makaay írta:
csababran írta:

már bocsánat, de ha a csapatból valaki még ránézésre is lomha, akkor az boa...az ütemérzéket, a jó belépőket ne keverd össze a gyorsasággal.

javi amit tud labdatartásban az erdőben az olyan csetlős-botlós styl, de nem is tudják elvenni tőle, erre most én írjam h mekkora zsugás? :D

Ebben nem fogunk egyetérteni, h Boa lomha lenne, ilyen megállapítást sem olvastam még.
Nem nagyon láttam volna még h őt csúnyán lefussák, nálam Dante, Javi egyértelműen lassabb.
De azért kíváncsi lennék több fórumozó véleményalkotására is ez ügyben ;)
csababran

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők