Rafinha

Rafinha

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.06.30. 23:57

Kép
bayerntoni

Re: Rafinha

HozzászólásSzerző: pizarro » 2013.08.28. 21:51

annyira tipikus, hogy minél jobban védem, annál mélyebbre ássa magát :)
pizarro

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2013.08.29. 07:51

pizarro írta:annyira tipikus, hogy minél jobban védem, annál mélyebbre ássa magát :)

Számomra ő testesíti meg a mai Bayern legirritálóbb játékosát. Egyszerűen nézhetetlen/felháborító az alibi játéka, emberileg pedig (nálam) a Dortmund elleni produkciója verte ki a biztosítékot. Sajnálom, hogy még mindig a csapat tagja és nem adták el őt a Schalkénak nyáron (ha emlékezetem nem csal vitték volna). Remélem Pep tényleg csak cserének fogja használni (másra egyébként sem jó) és nem sok full meccsen kell néznem ezt a makit.
Steve75

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.29. 18:25

Ha Lahmot, mint intézményt nézzük, ahogy maga Rafinha is fogalmazott, akkor Rafi csak egy vagyok a csapatban. Viszont az agresszívabb mentalitás, mint csere, Tymonál jobb.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.08.29. 19:19

Steve75 írta:
pizarro írta:annyira tipikus, hogy minél jobban védem, annál mélyebbre ássa magát :)

Számomra ő testesíti meg a mai Bayern legirritálóbb játékosát. Egyszerűen nézhetetlen/felháborító az alibi játéka, emberileg pedig (nálam) a Dortmund elleni produkciója verte ki a biztosítékot. Sajnálom, hogy még mindig a csapat tagja és nem adták el őt a Schalkénak nyáron (ha emlékezetem nem csal vitték volna). Remélem Pep tényleg csak cserének fogja használni (másra egyébként sem jó) és nem sok full meccsen kell néznem ezt a makit.

A baj csak ezzel az,hogy Pep előszeretettel rotál. Szóval lehet ,hogy elég sűrűn fogod látni a pályán a "kedvencedet" . :)
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.09.09. 23:43

http://fcbayernmunchen.hu/tartalom/focu ... esben.html
Úgy néz ki, Rafinha valamit tudhat, amit mi nem látunk... :)
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2013.09.24. 22:00

Ez most komoly vagy Pep szívott valamit az interjú előtt/alatt?

"…Rafinháról: „Nagyon jól bánik a labdával. Jól ismeri a Bundesligát és tapasztalt. Nagyon jól teszi a dolgát. Szükségem van Philipp Lahmra a középpályán, így Rafinhára is szükségem van. Intelligens és én szeretem az intelligens játékosokat.”"
Steve75

HozzászólásSzerző: lilu519 » 2013.09.24. 23:30

Steve75 írta:Ez most komoly vagy Pep szívott valamit az interjú előtt/alatt?

"…Rafinháról: „Nagyon jól bánik a labdával. Jól ismeri a Bundesligát és tapasztalt. Nagyon jól teszi a dolgát. Szükségem van Philipp Lahmra a középpályán, így Rafinhára is szükségem van. Intelligens és én szeretem az intelligens játékosokat.”"

Az intelligens után már bennem is felmerültek kétségek. (Kubával is nagyon intelligensen vitázott) Ezt a Lahmos középpályás dolgot remélem elfelejti és csak 3. számúként jön ott szóba. Rafinha meg nehogy már annyit játszon, mint Lahm.
Az igazi dicsőség térdre kényszerülni, és azután mégis felállni. - Vince Lombardi
lilu519

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.09.25. 12:27

Steve75 írta:Ez most komoly vagy Pep szívott valamit az interjú előtt/alatt?

Miért, mit kellett volna mondania, azt, hogy nem Bayern szintű, de most sajnos játszania kell (ezt egyébként szerintem ki lehet érteni ebből a pár mondatból)? Én nem bánom, hogy egy kicsit dicséri őt, fikázom én is ahányszor szóba kerül, de ennél, amit az elmúlt évben és idén szezon elején mutatott, azért többet tud, szerintem nem felejtett el focizni, sose volt egy világklasszis, de a Schalkeban csak hozott egy jó közepes teljesítményt.

Az elmúlt két meccsen pedig szerintem abszolút vállalható kategória volt (az azelőtti produkcióihoz képest), így legalább ha beüt valami nagy baj (=Lahm hosszabb időre kidől) akkor Rafi lábában lesz néhány élesebb meccs és egy kicsit több önbizalom, másrészt megnézi Pep, hogy használható-e, ha úgy ítéli meg, h nem, akkor nem lesz szívbajos, nyáron vesz egy faszább jobbvédőt cserének, vagy felhoz valami tehetségesebb ifit és Rafinhat elfelejti.

(Ezután a "fantasztikus" védőbeszéd után ajánlom neki, hogy ma parádézzon, és véletlenül se kapjunk gólt róla :D )
Waldner

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.10.03. 08:35

Egyébként Rafi így hogy most folyamatosan játszik, egyre jobb formába kerül és egyre jobb játékot is hoz.
Kép
FERWIN

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők