Rafinha

Re: Rafinha

HozzászólásSzerző: stevee » 2014.08.11. 11:14

Jobbulást kívánok neki, de ő legyen az utolsó, akit a csapatban látok. Akkor már inkább Weiser, a kis Scholl, Gaudinho, bárki más, csak Rafit ne lássam :)
stevee

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2014.08.11. 11:49

Házon belül megoldható kérdés.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: krizsa » 2014.08.11. 11:56

stevee írta:Jobbulást kívánok neki, de ő legyen az utolsó, akit a csapatban látok. Akkor már inkább Weiser, a kis Scholl, Gaudinho, bárki más, csak Rafit ne lássam :)

Az ilyen hozzászólásokat nem értem. Ha az NSO-n látnám nem érdekelne, de itt elszomorító...
Rafi az elmúlt évben jól tette a dolgát, és biztosan nem a két szép szeméért játszatja Pep.
krizsa

HozzászólásSzerző: stevee » 2014.08.11. 12:37

krizsa írta:
stevee írta:Jobbulást kívánok neki, de ő legyen az utolsó, akit a csapatban látok. Akkor már inkább Weiser, a kis Scholl, Gaudinho, bárki más, csak Rafit ne lássam :)

Az ilyen hozzászólásokat nem értem. Ha az NSO-n látnám nem érdekelne, de itt elszomorító...
Rafi az elmúlt évben jól tette a dolgát, és biztosan nem a két szép szeméért játszatja Pep.

Ne szomorodjál el ezen, nem kell, hogy ugyanaz legyen a véleményünk. Nekem határozott véleményem, hogy nem Bayern-szintű futballista, és mindig rossz érzés kerít hatalmába, ha a csapatban látom. Ennyi, nem kell ebbe többet belelátni.
stevee

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2014.08.12. 10:33

Sajnálom, hogy megsérült. Lehet róla beszélgetni, hogy szint vagy nem szint, de most szezon elején tehermentesítésre nagyon kellett volna. Mielőbbi gyógyulást !
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2014.08.13. 07:07

krizsa írta:

Önmagához képest igen, ugyanakkor a csapat elvesztett egy világklasszis Lahm-ot azon a poszton. Lahm jó volt kp-n is de (véleményem szerint) nem tudott olyan világklasszis teljesítményt nyújtani mint azt szokta tenni hátul. Löw ezt felismerte a VB-n, vajon Pep is megteszi a Bayernnél? Tehermentesítésre tökéletes lett volna a szezon elején mint azt írta OliKahn, ugyanakkor én is azok táborát erősítem akik szerint ő csak egy cserejeátékos szintet üt meg és luxus őt majd minden meccsen játszatni mások rovására. Tartok tőle, hogy ennek ellenére sokszor lesz a kezdőcsapat tagja, dehát ez van mindig az aktuális edző dönti el, hogy kiket játszat.
Steve75

HozzászólásSzerző: pizarro » 2014.08.13. 17:36

Steve75 írta: Löw ezt felismerte a VB-n, vajon Pep is megteszi a Bayernnél?

De annak, hogy Lahm nem játszott jól a válogatottban egy súlytalan középpályán (mert a brazil meccsig lélektelen volt a támadásépítés, igen, a francia meccsen is), mi köze van ahhoz, amikor egy domináns középpályán jól játszik? :)

A kettőt balgaság összehasonlítani, teljesen más tészta.

(én nem mondom, hogy Lahm legyen középpályás, csak azért a helyzetet érdemes tisztába tenni; a "jól" helyett tetszőlegesen használjatok bármi más pozitív jelzőt, nem az a lényeg)
pizarro

HozzászólásSzerző: Alexis » 2014.08.13. 19:06

Nézzük az elméletedet kicsit másként. Amíg Lahm a középpályán játszott a VB-n nem volt se középpályás játék sem szélsővédő játék. Amint a helyére került (szerintem ott a helye) egyből feljavult mind2 pozíció. Akkor most hogy is van? Maradjunk annyiban, hogy Lahm középen egy közepesnél jobb teljesítményre képes, de annál többre nem, ellenben szélen a posztja (egyik) legjobbja a világon!
Alexis

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2014.08.13. 19:51

Azért ne próbáljuk megmagyarázni azt, ami egyértelműen nem működik. Lahm nemcsak a válogatottban, de a Bayern-ben is látványosan gyengébb volt a középpályán. 1-2 kiugró meccs volt, ahol tudta hozni azt a szintet, amit hátul stabilan, meccsről meccsre mindig hozott, ezen kívül semmi extra. Arról nem is beszélve, hogy nemcsak ő sokkal gyengébb előrébb, de semmi érdemi alternatívája nincs hátul.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: pizarro » 2014.08.13. 20:02

Alexis írta: egyből feljavult!

Miután leírtam az előző hozzászólásban, miért ferdítés ez, ezért nem is értem, miért szerepel itt. Ugyanis ez így ebben a formában nem igaz. Meg kell csak nézni a francia meccset.
Egyébként a hozzászólás többi részére pedig kellő válasz, amit a kisbetűkkel írtam, hogy ne legyen értetlenkedés miatta. Lett. :D Ennél precízebb pedig nem tudok lenni. Én nem mondtam, hogy Philipp Lahm legyen középpályás.

Amennyiben arra is érkezne válasz, amiről érdemben beszéltem, természetesen szívesen vitatkozom róla. Segítek: egy költő kérdés volt a lényeg. ;)
pizarro

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők