Mario Mandžukić

Re: Mario Mandžukić

HozzászólásSzerző: clickbox » 2013.08.01. 16:28

Egy külföldi fórumon a horvát szurkolók azt írták, hogy valami elég durva anyázást nyomott le horvátul (gondolom a szájáról olvashatták le).
clickbox

HozzászólásSzerző: gabe18 » 2013.08.01. 16:36

Nagyon rossz úton van Mandzukic barátunk ha ez igaz.
Guardiola ugye anno Ibrahimovic-tól is megszabadult különösebb szívfájdalom nélkül, nem hiszem hogy Mandzukic különösebb problémát fog okozni ha ez kell.
De az is meglepő hogy egy Robben láthatóan hajlandó beállni a sorba erre lehet Mandzukic lesz a "renitens"?
gabe18

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.08.01. 16:42

Balkán.
roly makaay

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.01. 16:43

Mondjuk nekem Mandzukic játéka tegnapig nem igazán tetszett, Pep alatt.
A sajtó máris találgat. A történetet még a szuperkupától eredeztetik, amikor lecserélésekor nem pacsizott Peppel, hanem mint egy angol távozott.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.08.01. 16:56

FERWIN írta:Mondjuk nekem Mandzukic játéka tegnapig nem igazán tetszett, Pep alatt.
A sajtó máris találgat. A történetet még a szuperkupától eredeztetik, amikor lecserélésekor nem pacsizott Peppel, hanem mint egy angol távozott.

Ezt valaki látta, tényleg így történt? Érdekesnek és furcsának tartom, egy éve mikor jött, akkor az elején mindenhol lenyilatkozta, hogy semmi baja a paddal, szívesen küzd majd Gomezzel, nem fog sírni, ha nem lesz kezdő. Erre egy év múlva benyomná ezeket a dolgokat?

Igazából szerintem is csak maga alatt vágná a fát ezzel, Guardiola nem lesz szívbajos és a vezetők sem, főleg úgy, hogy Lewandowsky szinte már a spájzban van... Arról nem beszélve, hogy ez nekem nem annyira szimpatikus, egy nagyon hasznos fogaskereke a csapatnak, de túl sokat nem kéne gondolnia magáról...

Meglátjuk, nagyon remélem, hogy csak a sajtó kavarja szokásosan a dolgokat, eddig szerintem semmi gond nem volt vele, nehogy már most "hülyüljön" meg :D
Waldner

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.08.01. 17:17

Az ilyen viselkedést nem tolerálom, ki ez vagy mi ez?
Egy év után?
#üdös külföldi.
Balkán.
Mindenki maradjon otthon v ha már megy akkor viselkedjen.
roly makaay

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2013.08.01. 17:18

Ne csodálkozzatok a viselkedésén, lenyilatkozta, hogy Ibra a példaképe :lol:
Kozi31

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.01. 17:32

Waldner írta:
FERWIN írta:A történetet még a szuperkupától eredeztetik, amikor lecserélésekor nem pacsizott Peppel, hanem mint egy angol távozott.

Ezt valaki látta, tényleg így történt?

Az tény, hogy egy jó fél méterrel ment el Pep elött üdvözlés nélkül, de vigyázzunk mert ebbe is bele lehet magyarázni bármit. Viszont a tegnapi gólja utáni reakciója is érdekes volt.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.08.01. 17:44

Felhívhatná Gomezt, hogyan kell úriember módjára viselkedni.
csababran

HozzászólásSzerző: clickbox » 2013.08.01. 17:53

Ő ilyen, temperamentumos gyerek. Mondjuk nem szeretem őt, szóval nem védeni akarom.

Egy dolog, hogy a helyedért kűzdessz pl Gomezzel, meg egy másik, hogy a rendszer miatt jóformán esélyed sincs bekerülni a csapatba (ha false 9 lesz ami szinte garantálható, akkor sehol nem lesz helye Mandzunak alapesetben). Nyilván ezt elég nehéz megemészteni úgy, hogy tavaly szerves része volt a triplázó csapatnak, és mindez úgy, hogy Guardiola alig több, mint 1 hónapja jött meg Münchenbe. Szóval szerintem érthető, hogy frusztrált, még ha az ilyen jellegű viselkedés soha nem is lehet indokolt...de nyilván nem vagyunk egyformák, nem lepődök meg a viselkedésén mindenesetre...
clickbox

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők