Mario Mandžukić

Re: Mario Mandžukić

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2014.07.12. 06:50

Majdnem tescos áron érkezett és most tescos áron távozott. Az ár fogjuk rá reális, viszont amilyen árak röpködnek, szerintem kevés. Pl. ha csak a tavalyi Higuain igazoláshoz hasonlítom, akit közel sem tartok jobbnak Mandzukicnál.
Egy picit sajnálom, hogy elment, viszont pótolhatónak tartom.
És most lehet rám haragudni, de pl. Gomezt a mai napig is sokkal gólveszélyesebbnek tartom.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: stevee » 2014.07.12. 10:10

Gomezt én is sajnálom a mai napig. Lewa viszont egy extraklasszis csatár, szerintem Mandzukicnál egyértelműen jobb, így az idén sokkal acélosabb támadójátékot várok a csapattól.
stevee

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2014.07.12. 10:50

Megköszönhetjük Mandzu-nak az itt töltött 2 szezont, hálával tartozunk neki. Nemcsak a történelmi triplában, de az előző szezonban megszerzett 4 trófeában is komoly szerepet vállalt.

Ennek ellenére, a 2. szezonja jóval gyengébbre sikeredett. Illetve inkább úgy fogalmaznék, hogy sokkal hullámzóbbra. Sok esetben éreztem azt, hogy eltűnt belőle az a tűz, ami miatt képes volt felvenni a versenyt a legjobbakkal.

Az ugyanis számomra nem kérdés, hogy soha nem volt klasszis játékos, de lelkesedésével és mentalitásával, küzdőszellemével sokszor képes volt extrát nyújtani. Ahogy ez elmaradozott, már nem volt több egy gólszegényebb Gomez-nél vagy egy jobban fejelő, de lassabb Olic-nál.

Összességében én nem sajnálom, hogy elment. Egyrészt képességek tekintetében is kilógott kicsit, másrészt pedig egyáltalán nem kötődött a klubhoz, tényleg csak egy jó zsoldos.
Amikor idejött, akkor simán kitették Gomez-t miatta, most jött Lewa, neki pedig derogált a verseny. Így nincs szükségünk ilyen játékosokra, aligha fog gondot jelenteni a pótlása.
Az érte kapott összeg meg nem túl sok, de legalább nem is pofátlanul kevés. Sajnos tudva levő volt, hogy menni akar, nem is egy extraklasszis, így nehéz lett volna masszívabb $-t lehúzni.
Sok sikert neki Madridban! Szerintem okosan választott klubot és jól tete, hogy nem nagyobb csapatba ment.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Zen Master » 2014.07.26. 15:34

http://www.bild.de/sport/fussball/mario ... .bild.html

Már az Atlético Madrid mezében! Sok sikert!

(Alakul azért az Atlético is, a jövő egyik nagy kapusa, Oblak érkezett, Siqueira is Filipe Luis helyére, és még érkezhet Hernandez, F. Torres, Pastore és Ochoa is.)
Zen Master

HozzászólásSzerző: Zsoola » 2014.10.28. 17:26

„Guardiola csalódást okozott. Nem tisztelt engem. Nem engedte, hogy a Bundesliga gólkirálya legyek. Jupp Heynckes irányítása alatt minden sokkal jobb volt, és ez nem csak az én véleményem” – idézi a Sportske Novosti a csatárt

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ic-2372741

Érdekes nyilatkozat ez Mandzukictól fél évvel a távozása után, de kíváncsi lennék mi igaz ebből az egészből. Az nyilvánvaló, hogy a távozás egyik fő oka Lewa érkezése volt, és ezt soha nem fogja bevallani, de ilyen jellegű kritika Pep munkájával kapcsolatban még nem igazán érkezett jelenlegi vagy korábbi Müncheni játékostól.
Zsoola

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2014.10.28. 18:06

Igen, én is csodálkoztam, hogy az utolsó már tét nélküli meccseken miért nem kezdő Mandzu, de! mielőtt elkezdődne a pep raus, gondoljunk arra is, hogy Mandzukic előtte már kiérdemelte edzésmunkájával, hogy kirakják a keretből. Bár nyilván valószínűbb, hogy Guardiola már hónapok óta tervezte, hogyan fosztja meg Mandzu-t a gólkirályi címtől... :shock:
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Waldner » 2014.10.28. 18:19

Savanyú neki a szőlő, de lehetett sejteni, hogy Ő majd előjön ilyen nyilatkozatokkal, a Wolfinál is voltak vele gondok úgy tudom és nálunk is volt amikor kitették a meccskeretből, mert nem edzett elég jól. Akkor kellett volna legénynek lenni a gáton, nem most pofázni...:)

De biztosan Pep volt a hunyó, hiszen ha visszaemlékszünk arra a DFB-kupa döntőre sem vitte el (!), ahol például Höjbjerget kellett bedobni a mély vízbe a BVB ellen kezdőként, tehát finoman szólva sem voltunk eleresztve játékosügyileg...

De mind1, a média tud rajta kicsit csámcsogni, aztán kész, semmi extra.
Waldner

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2014.10.31. 12:30

Amióta megnyerte velünk a BL-t az arca nagyobb lett, mint a játéka. Az természetes, hogy egy edző alatt nem lehet mindenki elégedett, de amíg a többiek beáltak a sorba, söt jobbá is váltak, illetve tartani tudták formájukat Pep alatt, addig ő játszotta a gőgöst. Utólag pedig nemértem mit dobálódzik. A perceit megkapta, mint ahogy a kiszolgáló középpályát is.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.07.12. 13:01

Vajon vakarják a vörös fejüket Uliék? Gólt, gólokat a döntőben is! Jah ha Bl döntőben jár, akkor csak ló egy gólt! Nem baj nekünk nem kellet!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.07.12. 15:37

Kozi31 írta:Vajon vakarják a vörös fejüket Uliék? Gólt, gólokat a döntőben is! Jah ha Bl döntőben jár, akkor csak ló egy gólt! Nem baj nekünk nem kellet!

Pep nem számolt vele, jött Lewa. Mandzukic meg nem akart a lengyel mellett másodhegedűsnek lenni.

Egy biztos, a lengyellel nem nyertünk semmit nemzetközi szinten, Mandzukic pedig tett a BL győzelemért.
Wolf

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők