Mario Mandžukić

Re: Mario Mandžukić

HozzászólásSzerző: stevee » 2013.08.01. 17:59

Ha tapló volt Mandzu, akkor ezért egy fekete pont jár, de nem szeretném, ha Pep itt is elkezdené azt a játékát, amit a Barcában űzött, hogy hidegre tett egy Ibrát vagy egy Villát, és igazából nem volt egyenes egyikkel sem. Ha nem kell neki egyik vagy másik játékos, akkor közölje vele, és adja meg neki az esélyt a távozásra, de ne legyen kétszínű. Guszti ügyében is egyre zavaróbb, hogy miközben úgy nyilatkozik, mintha semmi gond nem lenne vele, aközben mást sem olvasunk a sajtóban, hogy távozni fog, ráadásul a szokásos baráti áron.
stevee

HozzászólásSzerző: clickbox » 2013.08.01. 18:06

Üzleti szempontból az sem feltétlen jó, ha nyíltan tudni, hogy a játékosra nem tart igényt az edző.

Gomez után Gustavo is azért távozhat fillérekért, mert adott esetben a játékos menni akar, a csapatnak semmi szüksége rá, így a csapatnak is nagyobb érdeke, hogy pénzzé legyen téve (arról nem is beszélve, ha a játékosnak nyílt szándéka a távozás), inkább most, mint 1 év masszív padozás után, amiután még kisebb lenne a piaci értéke. Hiába world class Gustavo a maga posztján, sosem fogunk 15-20-nál többet kapni érte, ha eladjuk.

Ha balhé lesz és Mandzunak mennie kell, őt is fillérekért fogjuk tudni eladni, a többi klub sem hülye, hogy túlfizessen egy olyan játékost akitől meg akarunk szabadulni.
clickbox

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2013.08.01. 18:41

clickbox írta:Üzleti szempontból az sem feltétlen jó, ha nyíltan tudni, hogy a játékosra nem tart igényt az edző.

Gomez után Gustavo is azért távozhat fillérekért, mert adott esetben a játékos menni akar, a csapatnak semmi szüksége rá, így a csapatnak is nagyobb érdeke, hogy pénzzé legyen téve (arról nem is beszélve, ha a játékosnak nyílt szándéka a távozás), inkább most, mint 1 év masszív padozás után, amiután még kisebb lenne a piaci értéke. Hiába world class Gustavo a maga posztján, sosem fogunk 15-20-nál többet kapni érte, ha eladjuk.

Ha balhé lesz és Mandzunak mennie kell, őt is fillérekért fogjuk tudni eladni, a többi klub sem hülye, hogy túlfizessen egy olyan játékost akitől meg akarunk szabadulni.

Jah Baleről se tudni, hogy távozni akar, vagy Cavaniról se lehetett tudni, és még lehet sorolni, úgy néz ki mások mégis hülyének nézik a másikat. Bárkiről is legyen szó, nem lehet a vezetőség annyira vak, hogy egyfolytában áron alul passzoljuk el a játékosokat. Inkább maradjon mindenki a helyén, jövőre is kaphatunk 20 milliót Gustavoért az 1 éves szerződésével a háta mögött.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Mynock » 2013.08.01. 19:19

stevee írta:Ha tapló volt Mandzu, akkor ezért egy fekete pont jár, de nem szeretném, ha Pep itt is elkezdené azt a játékát, amit a Barcában űzött, hogy hidegre tett egy Ibrát vagy egy Villát, és igazából nem volt egyenes egyikkel sem. Ha nem kell neki egyik vagy másik játékos, akkor közölje vele, és adja meg neki az esélyt a távozásra, de ne legyen kétszínű. Guszti ügyében is egyre zavaróbb, hogy miközben úgy nyilatkozik, mintha semmi gond nem lenne vele, aközben mást sem olvasunk a sajtóban, hogy távozni fog, ráadásul a szokásos baráti áron.

Villa-t szerintem Vilanova tette hidegre,Pepnél alapember volt
Mynock

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.08.01. 20:19

roly makaay írta:Az ilyen viselkedést nem tolerálom, ki ez vagy mi ez?
Egy év után?
#üdös külföldi.
Balkán.

Mindenki maradjon otthon v ha már megy akkor viselkedjen.

Akkor jó volt a mocskos balkán mikor Gomezt "kellett" szidni? Plusz a harcossága akkor tetszett? Én megértem a srácot. Idejött Münchenbe 14 milláért.Kiderült hasznosab,mint a 35 millás Gomez.Most meg jön Pep és 1 hó után padoztatja Pizarro mögött? Azért az vicces. Többet tud Mandzu a csapat helyzetéről vagy a saját helyzetéről ,mint mi.Lehet már tudja ,hogy itt nem lesz jövője és a gólja után kifakadt belőle. Mindig is szerettem a temperamentumos embereket. Ribéry vagy anno Kahn. Érdekes a lieblinged Robben ne húzzon vissza a tulipános síkságra mikor balhézik vagy verekedik..
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.08.01. 20:31

Idejött Münchenbe 14 milláért.Kiderült hasznosab,mint a 35 millás Gomez.

Szubjektív ;)
csababran

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.08.01. 20:35

Úgy értettem h a 2013-as Bayernben hasznosabb volt,mint Gomez.Persze a Gomez fanok ezt cáfolják. :) Minden esetre én megértem ,hogy ideges ,ha jó eséllyel padon fogja tölteni az egész évet. Pláne az vérlázító,hogy Pizarro volt tegnap a kezdő és nem Mandzu.
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.02. 10:51

Tegnap a gólja után, amikor pacsizott Ribéryvel, megint a pad felé fordult és kibökött valamit. Ahogyan a szájáról leolvastam (amit bizonyítani persze nem tudok), ez volt "pičko". Ez nyers fordítással "te picsa" lenne.
Ha nem tévedek, remélem Mandzu nem fog gőgös valamibe átmenni.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Elber83 » 2013.08.02. 10:58

Eich írta:Úgy értettem h a 2013-as Bayernben hasznosabb volt,mint Gomez.Persze a Gomez fanok ezt cáfolják. :) Minden esetre én megértem ,hogy ideges ,ha jó eséllyel padon fogja tölteni az egész évet. Pláne az vérlázító,hogy Pizarro volt tegnap a kezdő és nem Mandzu.

2012-ben meg Gomez góljai nélkül nem játszottunk volna döntőt,nagyon hasznos volt ő is!!!12 meccs 12 gól a BL-ben azért nem rossz(2011-2012)!
Elber83

HozzászólásSzerző: Elber83 » 2013.08.02. 11:00

Hát lehet nagy lesz az arca Mandzunak,elment a legnagyobb riválisa a csapatból!Kíváncsi leszek mi sül ki ebből!
Elber83

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők