Mario Mandžukić

Re: Mario Mandžukić

HozzászólásSzerző: Mynock » 2013.08.02. 11:05

Eich írta:
roly makaay írta:Az ilyen viselkedést nem tolerálom, ki ez vagy mi ez?
Egy év után?
#üdös külföldi.
Balkán.

Mindenki maradjon otthon v ha már megy akkor viselkedjen.

Akkor jó volt a mocskos balkán mikor Gomezt "kellett" szidni? Plusz a harcossága akkor tetszett? Én megértem a srácot. Idejött Münchenbe 14 milláért.Kiderült hasznosab,mint a 35 millás Gomez.Most meg jön Pep és 1 hó után padoztatja Pizarro mögött? Azért az vicces. Többet tud Mandzu a csapat helyzetéről vagy a saját helyzetéről ,mint mi.Lehet már tudja ,hogy itt nem lesz jövője és a gólja után kifakadt belőle. Mindig is szerettem a temperamentumos embereket. Ribéry vagy anno Kahn. Érdekes a lieblinged Robben ne húzzon vissza a tulipános síkságra mikor balhézik vagy verekedik..

Akkor is,egy futballista viselkedjen,mert ez a munkahelye.Lehet véleménye,utálhatja Pep-t is,de ezt nem mutassa milliók előtt,mert bomlassza a csapategységet,ráadásul csakis Ő jöhet ki belőle rosszul.Szorítsa össze a fogát,gondolatban anyázhat is,de inkább rúgjon mindig egy gól és ezzel megmutathatja,hogy a kezdőben van a helye.
Mynock

HozzászólásSzerző: Maili » 2013.08.02. 11:28

Mynock írta:Akkor is,egy futballista viselkedjen,mert ez a munkahelye.Lehet véleménye,utálhatja Pep-t is,de ezt nem mutassa milliók előtt,mert bomlassza a csapategységet,ráadásul csakis Ő jöhet ki belőle rosszul.Szorítsa össze a fogát,gondolatban anyázhat is,de inkább rúgjon mindig egy gól és ezzel megmutathatja,hogy a kezdőben van a helye.

Öntsünk egy kis tiszta vizet a pohárba mert látom, kicsit félreértettük Mandzukicot és viselkedését.

Tehát a Dortmundi meccs után számos német napilapban (rendszeresen olvasom őket így tudom első kézből) megjelentek cikkek, amelyekben szó esett a meccsről és kivétel nélkül mindegyikben bírálták Mandzukicot (némely szempontból jogosan arra a meccsre vonatkozóag) és olyanokat írtak, hogy Gomez jobb volt, meg a Bayernnek még idén meg kéne válni tőle, Müllernek vagy a vén Pizarronak jobban menne ott stb.

Erre tisztán emlékszem mert bár én sem voltam elégedett vele a meccsen, de azért ennyire nem láttam rossznak.

Szerintem a beintése nem Pepnek szólt, hanem a médiának. Tekintve azt, hogy a reakcióját nem a kispad felé, hanem a kamerák felé produkálta. Csak ugye itthon a sportmédia nem igen foglalkozik a Bayernnel és ezért nem tudhattuk az előzményeket. Szerintem ez lehet az oka.
"FC Bayern Deutscher Meister, ja so heisst er mein Verein,
ja so war es, und so ist es, und so wird es immer sein."
Maili

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.02. 11:32

Ha a médiának üzent (jó meglátás Maili), akkor azt keményen üdvözlöm!
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Mynock » 2013.08.02. 11:33

Maili írta:
Mynock írta:Akkor is,egy futballista viselkedjen,mert ez a munkahelye.Lehet véleménye,utálhatja Pep-t is,de ezt nem mutassa milliók előtt,mert bomlassza a csapategységet,ráadásul csakis Ő jöhet ki belőle rosszul.Szorítsa össze a fogát,gondolatban anyázhat is,de inkább rúgjon mindig egy gól és ezzel megmutathatja,hogy a kezdőben van a helye.

Öntsünk egy kis tiszta vizet a pohárba mert látom, kicsit félreértettük Mandzukicot és viselkedését.

Tehát a Dortmundi meccs után számos német napilapban (rendszeresen olvasom őket így tudom első kézből) megjelentek cikkek, amelyekben szó esett a meccsről és kivétel nélkül mindegyikben bírálták Mandzukicot (némely szempontból jogosan arra a meccsre vonatkozóag) és olyanokat írtak, hogy Gomez jobb volt, meg a Bayernnek még idén meg kéne válni tőle, Müllernek vagy a vén Pizarronak jobban menne ott stb.

Erre tisztán emlékszem mert bár én sem voltam elégedett vele a meccsen, de azért ennyire nem láttam rossznak.

Szerintem a beintése nem Pepnek szólt, hanem a médiának. Tekintve azt, hogy a reakcióját nem a kispad felé, hanem a kamerák felé produkálta. Csak ugye itthon a sportmédia nem igen foglalkozik a Bayernnel és ezért nem tudhattuk az előzményeket. Szerintem ez lehet az oka.

Mondjuk igazad lehet...a média imád spekulálni és ferdíteni.
Mynock

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.05. 13:37

Ha jól értem a horvát sajtót, akkor Mandzukic vakaródzik. Nem akar csere lenni, nem akara lyukakat betömni. Állítólag frusztráltsága még a Lewás hírek óta szárnaznak. Állítólag az egyik meccsere csereként beállva nem akarta teljesíteni a taktikai utasításokat.
Mivel ez mind idézőjeles, nem tudom hova tenni, viszont a fejéböl kinézem, hogy nem lesz folyamatos Bayern családtag. Egy tipikus kicsit itt vagyok kicsit ott, amolyan vándorfajtának tűnik. Remélem nem igazak a madarak csicsergése és beáll a sorba, viszont ha nem, akkor felölem mehet többért, mint amennyiért jött.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.08.05. 13:57

nem akar csere lenni?
hát őt meg ki kérdezte?
hú de nagy lett az a balkán arc.
roly makaay

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2013.08.05. 14:29

FERWIN írta:Ha jól értem a horvát sajtót, akkor Mandzukic vakaródzik. Nem akar csere lenni, nem akara lyukakat betömni. Állítólag frusztráltsága még a Lewás hírek óta szárnaznak. Állítólag az egyik meccsere csereként beállva nem akarta teljesíteni a taktikai utasításokat.
Mivel ez mind idézőjeles, nem tudom hova tenni, viszont a fejéböl kinézem, hogy nem lesz folyamatos Bayern családtag. Egy tipikus kicsit itt vagyok kicsit ott, amolyan vándorfajtának tűnik. Remélem nem igazak a madarak csicsergése és beáll a sorba, viszont ha nem, akkor felölem mehet többért, mint amennyiért jött.

Itt több kérdés is van ügye... 1.) Mindenképp jó üzletet kéne csinálni, ha meglépjük, ezt!
2.) Lewat minimum megszerezni (amúgy Suarez ellen sem volnék, főleg, ha Mandzuért kapnánk búsásan, másképp meg nincs értelme elengedni. :))
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: mpali » 2013.08.05. 15:15

Furcsáltam azt a "Pepnek beintett" teóriát.
Emlékeim szerint egy bávágásnál éppen Pep tett egy olyan "úgye megmondtam" szerü biztató mozdulatot Mandzú felé. Erre Madzu mozdulata nem logikus, csak ha a sajtónak szóllt.
mpali

HozzászólásSzerző: Pető Csaba » 2013.08.05. 19:46

mpali írta:Furcsáltam azt a "Pepnek beintett" teóriát.
Emlékeim szerint egy bávágásnál éppen Pep tett egy olyan "úgye megmondtam" szerü biztató mozdulatot Mandzú felé. Erre Madzu mozdulata nem logikus, csak ha a sajtónak szóllt.

én se gondolom h az pepnek szólt volna.. annak azért lettek vol a következményei... plusz habár balkán játékosról van szó de nem hiszem h. mario ekkora hülyeséget csinálna
Pető Csaba

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.31. 12:47

Már egy ideje érlelődik bennem. Neki is fejlődnie kell. Elsősorban helyezkedésben, helyzetbe kerülésben. Pl. tegnap is Ribéry sokszor, amikor betört és ballal bepasszolt, azokra sokszor Gomez gomezelt, Mandzukicnak fejlődnie kell ebben.
Kép
FERWIN

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők