Mario Mandžukić

Re: Mario Mandžukić

HozzászólásSzerző: Basti » 2013.08.31. 13:27

én másképp látom.sztem pont a horvát az egyik aki a legjobban felvette a kesztyűt az új rendszerben.
nagyon jól lép ki oldalra és vissza, egyrész besegítve a társaknak mezőnyben másrészt helyet nyitva a többi berobbanónak (müller, götze - utóbbi még nem vágja annyira a szerepét sajna). illetve ezen a meccsen kifejezetten ribérynek segített a balon h átjátszák a sebezhető ivanovicot

meg sztem nem volt itt annyi beadás amiről lemaradhatott volna. ne feldjükk a cselszki a bunkerfoci mestere, a beadások ellenük nem sokat érnek, lásd 2012
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

Kedvenc játékos: Scholl, Deisler, Kimmich

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.08.31. 14:11

Mandzu sztem is remekül tartotta magát a kezdőben. Tegnap is csak az első félidőben remekül tálalt 3szor a társaknak, az összjátékban, párharcokban használható.

Viszont továbbra sem érzem gyilkos ösztönű csatárnak, okés h kiegyensúlyozottan termeli a gólokat, de viszonylag kevés helyzete van, és ő sem a leghatékonyabb.
csababran

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2013.08.31. 14:31

Lehet, hogy nem termeli futószalagon a gólokat, de alárendenli magát a csapatérdeknek + nagy küzdő. Tegnap ketten is róla sárgultak be és akár Ivanovics is kaphatott volna egyet amikor leütötte hátulról.

Ő egy igazi harcos http://www.youtube.com/watch?v=4PqVll8s6ek , Torres-t is lerendezte tegnap és az a nézés :lol: (0:22-től)
Steve75

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.08.31. 14:58

Tegnap kevés embert dícsértem volna meg a Bayernből az egész meccses játékteljesítménye alapján ,de Mandzu ott lett volna. Kb 3 ember jut eszembe: Ribéry,Neuer és Ő. Jah és a cserék közül Martínez /nem a gólja miatt/ . Egyszerűen a küzdés és győzni akarásával a kezdőben a helye.Igazi csapatjátékos. Nem az a tipikus csatár,aki várja elöl a labdát.Ha kell megy szerel,kűzd ,verekszik csinálja a dolgát azért ,hogy nyerjünk! "szaros" 14millió volt,de kb nem tudok olyan csatárt mondani,akiért elcserélném. Neki is és Martíneznek is köszönhetjük,hogy ennyire jól ment/megy a csapatnak. A múlt évi igazolások nagyon bejöttek ,ha az idei igazolások is ennyire pengések lesznek,akkor nem lesz baj.
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

HozzászólásSzerző: pizarro » 2013.09.22. 11:33

meg tudnám szokni ezt az 1 meccs - 1 gól szokását ;)
pizarro

HozzászólásSzerző: gerii10 » 2013.11.21. 18:05

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... er-2296581
ilyet hogy lehet nyilatkozni, de komolyan? legyünk már észnél, ne magunk alatt vágjuk már a fát, ha minden rendben van akkor csapaton belül kell gerjeszteni a feszültséget? még ha így is van, minek lenyilatkozni? valami jobb lesz tőle? nem. feszültség/sértődés lehet belőle? igen. jogosan? igen. :roll:
gerii10

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.11.21. 19:46

gerii10 írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-lewandowski-jobb-mint-mandzukic-beckenbauer-2296581
ilyet hogy lehet nyilatkozni, de komolyan? legyünk már észnél, ne magunk alatt vágjuk már a fát, ha minden rendben van akkor csapaton belül kell gerjeszteni a feszültséget? még ha így is van, minek lenyilatkozni? valami jobb lesz tőle? nem. feszültség/sértődés lehet belőle? igen. jogosan? igen. :roll:

mivel tudjuk mennyire is fontos volt a csapatban és ma is az, így egy vállrándítással lehet lapozni.

több adrenalint mozgat meg bennem ha a milan egy újabb tizeneggyessel egyenlít a hétvégi bajnoki utolsó percében mint ez a nyilatkozat.

mancsu a csapatban kb a 5-6. legfontosabb elem. Egyszerűen pótolhatatlan a munkája elől.
roly makaay

HozzászólásSzerző: Bajor Fülöp » 2013.11.21. 21:05

gerii10 írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-lewandowski-jobb-mint-mandzukic-beckenbauer-2296581

Azért ezt Beckenbauer nem pontosan így mondta, a kedves nemzeti sport szokásához híven kicsit átírta a szöveget, hogy érdekesebb legyen a hír.
Benckenbauer azt magyarázta, hogy miben jobb Lewandowski mint Mandzu, de egy büdös szóval nem mondta, hogy általánosságban jobb lenne...
Bajor Fülöp

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2014.01.25. 11:49

Valaki tudja, mi történt vele? Nem olyan jó a németem, csak olvastam, hogy a kabinban maradt vagy mi, nem akart játszani??
rogozsin

HozzászólásSzerző: procee » 2014.01.25. 12:34

rogozsin írta:Valaki tudja, mi történt vele? Nem olyan jó a németem, csak olvastam, hogy a kabinban maradt vagy mi, nem akart játszani??

Elvileg nem volt megfelelő a heti edzésmunkája, ezért Pep kitette a keretből erre a meccsre...
Nekem az nagyon bűzlik... Mancsu mindig hajt , mint a barom... Ha Pep elüldözi innen, nagyon megfogom utálni, az tuti...
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők