Thiago Alcantara

Re: Thiago Alcantara

HozzászólásSzerző: skizo92 » 2015.11.15. 18:36

Na,csak pár hét. Soha nem jön jól sérülés, de még talán most a legkevésbé parás.
skizo92

HozzászólásSzerző: Illegal » 2015.11.15. 19:04

a) Most a "legjobb" időszak sérültnek lenni. A bajnokságban a Schalkén kívül nem lesz mérvadó meccsünk, a BL-ben simázunk, aztán jön a 3-4 hét pihi.
b) Ugyanakkor eléggé rémisztő, hogy Thiagónak ez már a ki tudja, hányadik térdsérülése, nagyon remélem, nem egy újbóli robbeni karriert látunk kibontakozni.
Illegal

HozzászólásSzerző: SchF4 » 2016.03.23. 21:28

Juve elleni gólöröme tetszetős volt 8-) Szerintem ő már eléggé "hozzánk tartozik"nagy kincs ő nekünk.
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer
und es bleibt Bayern München, Deutschlands Bester, bis in alle Ewigkeit.
SchF4

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.03.23. 23:32

SchF4 írta:Juve elleni gólöröme tetszetős volt 8-) Szerintem ő már eléggé "hozzánk tartozik"nagy kincs ő nekünk.

Féltem tőle, hogy Ő majd megy Guardiolaval, de szerencsére hosszabbított és úgy néz ki elkötelezte magát. Persze aztán beüthet valami nagy balhé, de ne így legyen és Thiago maradjon még sokáig. ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: SchF4 » 2016.05.10. 13:26

Újfent leírnám,hogy remélem itt marad!! Én nagyon bírom a srácot :D meg, aztán nem állna jól neki az az ocsmány kék mez :x
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer
und es bleibt Bayern München, Deutschlands Bester, bis in alle Ewigkeit.
SchF4

HozzászólásSzerző: jani23 » 2016.05.12. 03:49

SchF4 írta:Újfent leírnám,hogy remélem itt marad!! Én nagyon bírom a srácot :D meg, aztán nem állna jól neki az az ocsmány kék mez :x

Szerintem megy Peppel !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2016.05.12. 10:00

Had mennyen! Arra bárki képes h hátrafele meg oldalra passzoljon. Nem hiába nem játszott a Juve meg az Atletico ellen sem olyan sokat.Neki ez megy h labdatartás meg passz oldalra.
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: jasw » 2016.05.12. 16:43

Tony Montana írta:Had mennyen! Arra bárki képes h hátrafele meg oldalra passzoljon. Nem hiába nem játszott a Juve meg az Atletico ellen sem olyan sokat.Neki ez megy h labdatartás meg passz oldalra.

Na ja, azok a fránya hátrapasszok...

https://www.youtube.com/watch?v=9MGRv7cS7Qo

A srác egy zseni, ha formában van, az egyetlen olyan spílerünk, aki a nagy tömegben is jól lát a pálya középső részén. Labdaszerzésben átlagon felüli, és nagyon jól érzi a nagy tömegben védők között megjátszandó finom passzokat. Kicsit konzisztensebbé kell válnia, ez tény, 25 évesként ebben még lehet fejlődni.
jasw

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2016.05.12. 16:52

A 4-3-3 ba egyáltalán nem látom a helyét.
Ha 3 szuper csatárral rohamoznánk, mint a fénykorában lévő robbery + lewa, akkor sztem mögélyük kell 3 bivaly vkp típusú harcos, mert a 3 támadó az alapvonalig játszik, ha ott labdavesztés után előrepassz van, két vkp kevés lesz arra a nagy területre. A védelmet meg nem szeretném többé az ellenfél térfelén védekezni látni.

Ancelotti rombusz középpályája ék pozíciójában, ahol anno kaka játszott, ott eltudnám képzelni, kevesebb harc, több finesz. Kaka a reálban bebizonyította nekem h nem ő volt akkor zsugás, hanem volt mögötte egy álom rui costa, seedorf, gattuso trio, elől meg a sevcsenko, inzaghi duó.

Özillel is azba baj, hogy ő is olyan mint kaka, thiago, akkor jók, ha helyettük elvégzik a piszkos munkát, ugyanakkor nem nekik kell befejezni a támadást, ők a passzok királyai, ehhez viszont köréjük is kellene építeni a rendszert, ami nálunk nem hiszem h megtörténne az említett rohanó szélsős mai focink miatt.

(pedig thiago, Vidal mellett nagy pártfogoltam, csak mintha a götze i lejtőn ő is elindulna, és nem a képességei miatt, hanem a system amit alkalmazunk az miatt, nem rudják magyarul igazi énjüket adni, vkp poszton thiagot elpocsékolnánk)

Sajnálnám ha menne, de nem látom a helyét, több van benne mint epizódista.
roly makaay

HozzászólásSzerző: Waldner » 2016.05.12. 17:58

roly makaay írta:A 4-3-3 ba egyáltalán nem látom a helyét.
Ha 3 szuper csatárral rohamoznánk, mint a fénykorában lévő robbery + lewa, akkor sztem mögélyük kell 3 bivaly vkp típusú harcos, mert a 3 támadó az alapvonalig játszik, ha ott labdavesztés után előrepassz van, két vkp kevés lesz arra a nagy területre. A védelmet meg nem szeretném többé az ellenfél térfelén védekezni látni.

Ancelotti rombusz középpályája ék pozíciójában, ahol anno kaka játszott, ott eltudnám képzelni, kevesebb harc, több finesz. Kaka a reálban bebizonyította nekem h nem ő volt akkor zsugás, hanem volt mögötte egy álom rui costa, seedorf, gattuso trio, elől meg a sevcsenko, inzaghi duó.

Özillel is azba baj, hogy ő is olyan mint kaka, thiago, akkor jók, ha helyettük elvégzik a piszkos munkát, ugyanakkor nem nekik kell befejezni a támadást, ők a passzok királyai, ehhez viszont köréjük is kellene építeni a rendszert, ami nálunk nem hiszem h megtörténne az említett rohanó szélsős mai focink miatt.

(pedig thiago, Vidal mellett nagy pártfogoltam, csak mintha a götze i lejtőn ő is elindulna, és nem a képességei miatt, hanem a system amit alkalmazunk az miatt, nem rudják magyarul igazi énjüket adni, vkp poszton thiagot elpocsékolnánk)

Sajnálnám ha menne, de nem látom a helyét, több van benne mint epizódista.

Ancelotti Realnál alkalmazott 4-3-3-jában tudod, hogy kik voltak a középső hármasban? Modric-Xabi-Di María... Egyszer-egyszer Illaramendi vagy Khedira is bekerült, de ez még mindig nem egyszerre 3 bivaly vkp... Következő szezonban meg Kroos váltotta Xabit.

Jól megcsinálva BŐVEN elég lehet oda a Javi-Vidal-Thiago hármas, sőt, a meccseink többségére túlbiztosított is lesz.
Waldner

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők