Thiago Alcantara

Re: Thiago Alcantara

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.29. 15:51

Szerintem is azért nyomatja Pep, hogy szokja a légkört. Amúgy egy nagyon jó joker szerepkört jósolok neki az első idényére.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.07.29. 16:03

egyértelmű...
olyan utat fog bejárni mint neuer, és ha szintre kerül ott is marad mint lahm vagy a kapusunk...az ő személyében látom azt a megmentőt mint ribéry esetében, nem tudom megmagyarázni, de rá mindig fogunk tudni számítani.
roly makaay

HozzászólásSzerző: Sammo » 2013.07.31. 12:04

Sokan pikkelnek rá mostanában, h csak azért van a kezdőben, mert Pep kis kedvence. Szerintem ez nem így van, legalábbis teljesen.

Thiago ugyebár mostanában elég sokat játszik. Azonban Pep folyamatosan hangoztatja, h néhány középpályásnak még pihennie kell és szokni az új helyzetet. Namármost, ugyebár Thiago később érkezett, mint a legtöbb új igazolás, és ha nem tévedek , neki pedig kell a folyamatos játék egyhuzamban, míg a többieknek a pihenés, és ez szerintem egy szimpla egyenes arányosság. Ezért gondolom azt, h kár kiakadni rá és Pep-re, hogy mostanában sokat játszik.
Sammo

HozzászólásSzerző: csababran » 2013.08.25. 17:08

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... as-2274021

Mindenki eldöntheti, hogyan kezeli ezt a hírt.

Személy szerint látok benne potenciált, technikailag rendkívül magasan képzett, az pedig h megszokja az eltérő bajnokság ritmusát, egyénenként eltérő időt vesz igénybe. Bőven van még ideje.
Az viszont biztos h eggyel kevesebb támadási felület lesz Pepen.
csababran

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2013.08.25. 17:52

csababran írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-munchen-oktoberig-nem-jatszhat-a-spanyol-kozeppalyas-2274021

Személy szerint látok benne potenciált, technikailag rendkívül magasan képzett, az pedig h megszokja az eltérő bajnokság ritmusát, egyénenként eltérő időt vesz igénybe. Bőven van még ideje.

Amúgy még, jó, hogy sokan vagyunk a kp-n. :D Most egy ilyen sérülésből vissza is kell jönni...stb. Én rendkívül sajnálom, hogy megsérült, mert nagyon technikás, jól fordul, talán kicsit jobban pihentetni kellett volna, mert ebben szerintem a válogatott szereplése is talán szerepet játszhatott, az utazással..stb.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.08.25. 18:01

csababran írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-munchen-oktoberig-nem-jatszhat-a-spanyol-kozeppalyas-2274021

Mondjuk én nem láttam rajta hogy lesérült volna. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül, nekem egy sima cserének tűnt! Na mindegy, jobbulást neki, elég gány dolog lehet így az elején kiesni, még be sem mutatkozott szinte. Pedig most már megnéztem volna hogy mit tud amikor 100%on pörög :?
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Dospalek » 2013.08.25. 18:11

Sajnálom, hogy megsérült, de csak emberileg.
Szakmailag nála csak jobbak vannak a kp-n szvsz.
"Minden negyedik-ötödik magyar fiatal funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből. Az arány a felnőttek körében sem jobb."
Dospalek

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2013.08.25. 18:49

Nagyon rossz hír, még szerencse, hogy bő a keret. Remélem minél hamarabb visszatér, persze erőltetni nem kell semmit, jól jött volna az Ő pengéssége a kp-n.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.08.25. 19:09

Ezt a hírt úgy kezelem, hogy rehabilitációval, ritmusba kerüléssel, úgy mindennel együtt... az őszi idény nélküle lesz.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.08.25. 19:42

Kontár Béla írta:

Amúgy még, jó, hogy sokan vagyunk a kp-n. :D Most egy ilyen sérülésből vissza is kell jönni...stb. Én rendkívül sajnálom, hogy megsérült, mert nagyon technikás, jól fordul, talán kicsit jobban pihentetni kellett volna, mert ebben szerintem a válogatott szereplése is talán szerepet játszhatott, az utazással..stb.

Szerintem sem kizárt, hogy belejátszott, ezt figyelembe véve pedig képzeljük el, milyen lehet Martínez állapota, ha még a keretbe sem lett nevezve (nem sérülésre gondolok, egyszerűen csak arra, hogy milyen erőnlétben/formában/stb kaptuk vissza)...

Mielőbbi felépülést neki, így még hosszabb lesz az összeszokási folyamat...:S
Waldner

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők