Bundesliga

Guardiola: Benatia és Alonso is utazik velünk

Pep Guardiola a Schalke elleni idegenbeli meccs előtt tartott sajtótájékoztatót.

pepschalke.jpg

  • Ez egy nehéz csoport, de ez a Bajnokok Ligája.
  • Nagyon elégedett voltam a keretünkkel, de Javi sérülése után úgy döntöttünk szükségünk van az erősítésekre.
  • Benatia egy olyan középső védő, aki a levegőben és a támadásokban is nagyon jó.
  • Mindenki ismeri Alonsot. Ő egy nagy személyiség, óriási tapasztalattal. Ő is és Benatia is nagyon jó igazolás.
  • Szükségünk volt egy olyan minőségi játékosra, mint Alonso. Tapasztalat, szemek. Az ő pozíciójában nem számít a kor.
  • Minden szituáció más, Kroosért harcoltunk, de menni akart.
  • Meggyőződésünk, hogy Xabi Alonso a jelenlegi legjobb megoldás.
  • A nemzetiség nem fontos, a játékosok azért vannak itt, hogy segítsék a klubot.
  • A Schalkéhoz utazunk, hogy a legjobbunkat nyújtsuk, tudjuk mennyire fontos ez a mérkőzés. Nagyon nagyon jó játékosaik vannak.
  • Alonso és Benatia is ott lesz a holnapi mérkőzés keretében, de még nem tudom, hogy játszanak-e. Mindketten fittek, de talán Benatiának több időre van szüksége.
  • Gratulálok Cristiano Ronaldonak, büszke vagyok Neuerre és Robbenre. Jövőre újra megpróbálhatják.
  • Arjen Robben bokaproblémák miatt nem tudott velünk edzeni a héten, nem lesz ott a Schalke ellen.
  • Gelsenkirchenben játszani különleges, de Németországban minden stadion fantasztikus.
  • Minden játékosnak harcolnia kell a kezdőhelyekért. A futballt ma és most éljük.
Hozzászólnék

Szólj hozzá!

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

To Top