Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.12.12. 17:39

Nagyon jò sorsolas, nyilván nem szabad lebecsülni a Besiktast , de azert kötelező ezt a feledatot megoldani..Real-Psg igazi nagy csata lesz , de a Real fog továbbmenni a nagy rutin rengeteget fog számitani a Psg meg nem igazán birja a nagy nyomást ami most mindennél jobban nyomja majd a vállukat..Baca-Chelsea is nagy csata lesz , ott is egy hangyányit a Barca az esèlyesebb.. Juvet megtréfálhatja az Angol csapat..jò meccsek lesznek.
Littbarski

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.02.14. 01:47

Jó kis csapat ez a Tottenham. A Juve számomra érthetetlen taktikát választott a korai gólok után, szépen meg is ásta a saját sírját.
A City eldöntötte a dolgot.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Basti » 2018.02.14. 10:42

mia san mia írta:Jó kis csapat ez a Tottenham. A Juve számomra érthetetlen taktikát választott a korai gólok után, szépen meg is ásta a saját sírját.

nekünk határozottan jól jönne ha Juve kiszállna :) az olaszok sosem voltak a kedvenceink.

ma viszont nem tudom kinek szurkoljak? a Kassai Madridnak vagy a P$G-nek?
igazából úgy vagyok vele, hogy minden pofon jó helyre megy, de mivel a galaktika mindig fel tudja magát szívni és a lesszabély sem köti őket, talán jobb lenne ha szépen kipottyannának és lezárnák ezt a mázlis időszakukat a BL-ben.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.02.14. 11:05

Jó a felvetés. Én inkabb a Madridban drukkolok, mégis csak egy tradicionális BL nagyvad. Az olajosokat mindennél jobban utálom.
A Porto kíváncsi vagyok mire képes a Pool ellen. Klopp szerintem nem fog cicozni, és teljes gőzzel nekimegy a portugaloknak.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.02.14. 11:24

Nem bánnám, ha a madrid már a 16 között elvérezne. a Párizsiakat meg láttuk már kiesni 4:0ás előnnyel is, szóval valamivel talán könnyebb ellenfél lenne.

viszont a legszebb forgatóköny az lenne, ha a madrid továbbjutna, hogy ne tudjon csak a bajnokságra koncentrálni, és így lecsúszna a BL helyezésről, majd a BL későbbi szakaszában pl elődöntőben mi ütnénk ki őket :)
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.02.14. 11:32

Basti írta:
mia san mia írta:Jó kis csapat ez a Tottenham. A Juve számomra érthetetlen taktikát választott a korai gólok után, szépen meg is ásta a saját sírját.

nekünk határozottan jól jönne ha Juve kiszállna :) az olaszok sosem voltak a kedvenceink.

ma viszont nem tudom kinek szurkoljak? a Kassai Madridnak vagy a P$G-nek?
igazából úgy vagyok vele, hogy minden pofon jó helyre megy, de mivel a galaktika mindig fel tudja magát szívni és a lesszabély sem köti őket, talán jobb lenne ha szépen kipottyannának és lezárnák ezt a mázlis időszakukat a BL-ben.

Pedig az utóbbi időben kifejezetten kellemes ellenfél volt a Juve, talán utoljára 2004-6 környékén ahol kikaptunk tőlük. Ráadásul van bőven volt Bayern játékos náluk.

A Realtól meg szerintem addig köszönjünk el ameddig össze nem szedik magukat.
szabi90

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.02.14. 11:47

A brit újhullámos Tottenham azért veszélyes, mert fizikailag simán lehoznak egy félmeccsnyi aktiv letamadást ,amitől a mélyen védekezni tudó Juve is megroggyan.
Amúgy azt nem tudták az olaszok megoldani,hogy hátulról átépítsék az angol presszinget(nem pedig előre rúgjak aztán majd lesz valami).,mert ,ha ez valahogy össze is jött nekik nagy ritkán abból rögtön helyzet is lett.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.02.14. 13:55

sandorbayern írta:A brit újhullámos Tottenham azért veszélyes, mert fizikailag simán lehoznak egy félmeccsnyi aktiv letamadást ,amitől a mélyen védekezni tudó Juve is megroggyan.
Amúgy azt nem tudták az olaszok megoldani,hogy hátulról átépítsék az angol presszinget(nem pedig előre rúgjak aztán majd lesz valami).,mert ,ha ez valahogy össze is jött nekik nagy ritkán abból rögtön helyzet is lett.

Egyetértek. Valami embertelen mennyiséget futott az egész csapat, hozzájuk képest úgy tűnt, hogy a Juve csak lötyög. Úgy beszorultak, hogy az egy szem Higuainon és esetleg Costán kívül senki nem volt a félpálya közelében, amikor megszerezték a labdát. Így meg nem igazán lehet kontrázni, el is veszítették a labdát rögtön, vagy felbikázták az ellenfél védőinek.

Szerintem inkább a Real jusson tovább, később is simán belefuthatnak egy pofonba, a PSG-t veszélyesebb ellenfélnek tartom egy oda-visszavágós párharcban jelenleg. A középpályájuk már nem olyan beton mint tavaly (Modric nem lesz fiatalabb), CR sokat lassult, Pepe, Morata, James távozott, a fiatalok pedig egyelőre nem váltják be a hozzájuk fűzött reményeket. Persze nem dőlök a kardomba akkor se, ha sima PSG továbbjutás van, szerintem a City és a Barca a két legerősebb csapat az ellenfelek közül.
misafeco

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.02.14. 16:20

misafeco írta:
sandorbayern írta:A brit újhullámos Tottenham azért veszélyes, mert fizikailag simán lehoznak egy félmeccsnyi aktiv letamadást ,amitől a mélyen védekezni tudó Juve is megroggyan.

Egyetértek. Valami embertelen mennyiséget futott az egész csapat, hozzájuk képest úgy tűnt, hogy a Juve csak lötyög. Úgy beszorultak, hogy az egy szem Higuainon és esetleg Costán kívül senki nem volt a félpálya közelében, amikor megszerezték a labdát. Így meg nem igazán lehet kontrázni, el is veszítették a labdát rögtön, vagy felbikázták az ellenfél védőinek.

Szerintem inkább a Real jusson tovább, később is simán belefuthatnak egy pofonba, a PSG-t veszélyesebb ellenfélnek tartom egy oda-visszavágós párharcban jelenleg. A középpályájuk már nem olyan beton mint tavaly (Modric nem lesz fiatalabb), CR sokat lassult, Pepe, Morata, James távozott, a fiatalok pedig egyelőre nem váltják be a hozzájuk fűzött reményeket. Persze nem dőlök a kardomba akkor se, ha sima PSG továbbjutás van, szerintem a City és a Barca a két legerősebb csapat az ellenfelek közül.

A Juve fizikálisan nincs egy szinten a top csapatokkal. Ezt pár éve is mi láthattuk, amikor a 90+ percben egyenlítettünk ellenük majd a hosszabbításban berámoltunk nekik még 2 gólt. De a tavalyi Real elleni döntőben is látszott,hogy a 60. perc környékére teljesen elfogyott a csapat.
Az elmúlt évek sikerei ott inkább a taktikai felkészültségüknek volt köszönhető, meg annak, hogy voltak náluk olyan wk játékosok mint Morata, Pogba vagy Vidal...
speziale

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.02.14. 18:17

Javítom magam, a statisztikák alapján ugyanannyit futott a két csapat, de nekem úgy tűnt, hogy intenzívebben mozgott a Tham, plusz mivel a labda is náluk volt, ezért ők diktálták a tempót.
misafeco

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák