Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.05.15. 09:35

Timo Werner kapcsán voltak már valami hírek, pletykák?
Wolf

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.05.18. 10:28

Ahogy olvasom, Renato is jön vissza. Nem vagyok negatívan elfogult vele. Szerintem jó játékos, az Eb-én is a húzó emberek köze tartozott. A franc se tudja mi történt vele. Hátha Kovács megoldja...
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.05.18. 10:35

Legyen igy...bár szerintem senki sem akarja megvenni...
Mi pedig 35 millát adttunk érte inkabb megéri még várni, amugy szerintem is........ csakhát hova fér be...telitett a kp.
csuri004

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.19. 07:02

Thiago kérdés nekem marad e, illetve Vidal sérült tudom de lehet így is menne/vinnék. Azért érdekes lesz ha egy Renato több lehetőséget kap majd mint Rudy, jelzés lenne a németnek egyértelműen
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.19. 09:24

FERWIN írta:Ahogy olvasom, Renato is jön vissza. Nem vagyok negatívan elfogult vele. Szerintem jó játékos, az Eb-én is a húzó emberek köze tartozott. A franc se tudja mi történt vele. Hátha Kovács megoldja...

Én sajnálom mert jegelni fogjuk az év nagyrészében a padon és a nagyot küzdő Rudytól fog perceket elvenni vagy akár Goretzkától. Pont, az ilyen kicsit visszaeső emberekre lenne tökéletes a Dárdai féle Hertha 1 évre vagy akár a Hoffenheim. Kétszer annyi játékideje lenne szokná a Bundesligát és olyan edzők kezei között lehetne aki kihozza a kicsit gyengébben teljesítő játékosokból is a maximumot, de én már küldeném Evinát szerintem simán beférne egy kisebb Bundes csapatba.
szabi90

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.19. 12:20

Állítólag dobtunk egy 60 milliós ajánlatot a Leverkusennek Bailey-ért! Kíváncsi vagyok mi lesz az ügy vége, a Lever a maximumot akarja kisajtolni érte, mivel több nagy csapat is figyeli a srácot. (Az tény, hogy a pótlására felkészültek, mert csak leigazolták Paulinhot a szélre.)
procee

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.05.19. 14:46

procee írta:Állítólag dobtunk egy 60 milliós ajánlatot a Leverkusennek Bailey-ért! Kíváncsi vagyok mi lesz az ügy vége, a Lever a maximumot akarja kisajtolni érte, mivel több nagy csapat is figyeli a srácot. (Az tény, hogy a pótlására felkészültek, mert csak leigazolták Paulinhot a szélre.)

Lehet nem lenne rossz fogás, aztán átszoktatni a jobb oldalra, mert veszélyes bal lába van a gyereknek.
Viszont még mindig zsákbamacska kategória, mert igaz volt egy jó szezonja (jobban mondva egy jó fél szezonja), de ez még nem biztos hogy elég egy olyan klubba, aki minden évben a triplázásra megy - szerintem.
Viszont Robbery mellett lenne egy szezonja még a tanulásra, mielőtt végleg eljönne az ő ideje.

Kérdés, hogy mit akar a srác, meg persze hogy a Kusen ide is engedné-e, mert a mai piaci viszonyok között még egy 100-ast is kérhetnének érte, amit nem fogunk megadni - és teljesen jogosan szerintem. Ha 70 alatt odaadják én talán együtt tudnék élni ezzel az igazolással, de ez az egész lehet erősen pletyka szagú!
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.19. 17:04

Ha akarjuk, akkor dobjunk rá 20-al is többet, ha menne Thiago vagy bárki akkor a vevőtől bezsebeljük ezt az extra kiadást. Nem kell fukarkodni, még a mai piaci helyzethez képest olcsón meg is úsznánk és akkor Lewa is jobban maradna, ha látja, hogy a vezetőség tényleg erősít.

FFP-re nem kell figyelnünk, gazdaságilag úgy is topon vagyunk, tehát hadd szóljon, évek óta benne van a levegőben, hogy kell valami, most kell eljönni ennek a pillanatnak.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.19. 17:08

Olvastam Rodrigo (Valencia) féle pletykákat is, hát a statok alapján nem viszi túlzásba, backupnak drága, ilyet BuLiból is tudunk hozni, olcsóbban.
Bayern90

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.20. 22:01

Egyébként abban a helyzetben,
mikor Willian összeveszik kontéval,
mikor Bale körül folyamatosan elégedetlenkedés van madridban
mikor Bailey kifejezetten jó fél szezont futott.
mikor Dembelé csak szenved a Barcában.
Ha nem hozunk el egy értelmes jobb szélsőt mert Hoeness szerint nincs szükség komoly befektetésre hanem majd Kovac kihozza a maximumot a jelenlegi játékosokból. Akkor elmehetnek tényleg a fenébe. Rumanigge nyilatkozatai meg totál mást sugallnak.
szabi90

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb