Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2019.05.14. 16:29

Azért az is elég szomorú, hogy míg mi a történelem legnagyobb igazolási időszakára készülünk, Odoi meg Pepé szintű nevek röpködnek. Mig a real egy "átlagos" évben leigazolja Hazardot, Jovicot és mellettük szó van meg Sanchorol, Pogbarol stb... És mi komolyan azthisszük, hogy majd nekünk is jár szelet a tortából
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: bombi21 » 2019.05.14. 17:06

Brandt piaci értéke 40-50 millió,nem engedném a Dortmundba.Ha a Dortmundnál látnak benne potenciált,mi miért nem?Német.Fiatal.És szinte bárhol játszik a középpályán.
Odoi csak akkor kellene ha olcsón jönne.
Neres szintén jó játékos,transfermarkt szerint 30-35 millió az értéke,99 meccs,29 gól,32 gólpassz ha jól láttam.
Az elemzésben említett Francia kontingensről csak annyit,hogy Tolisso idén 2 MECCSET JÁTSZOTT,Coman pedig sajnos időzített bomba!
Bár az igazat megvallva edzőkérdést kellene eldönteni,Van-e egyáltalán?Döntse el az új edző milyen kerettel akar dolgozni...
bombi21

HozzászólásSzerző: hunterka48 » 2019.05.14. 18:28

Én is kedvelem Brandt Játékát nagyobbra tartom Őt(tudom hogy más poszton játszik)Wernernél...és igen ennyi pénzt megérne! Sőt...
hunterka48

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.05.14. 18:41

Ilyen Pepékkel, Odoi-okkal, Ziyech, Oyarzabal stb. játékosokkal tuti nem kísérleteznék. Főképp úgy, hogy mocskosul drágák lennének ők is. Elhozzuk őket 1-2 jobb szezon után egy totál más kultúrájú bajnokságból, mikor sült ebből ki bármi jó?
Ha olyan játékosokból nem tudjuk kihozni a potenciált, mint Thiago vagy James, akkor tegyünk le az ilyen igazolásokról. És ők még a pozitív példák. Akkor inkább jöjjön Draxler, Brandt vagy Werner. Képességekben szerintem ők se rosszabbak, nem is drágábbak, németek és nincs velük nagyobb kockázat.

De ami még inkább nyerő lenne, hogy hozzunk inkább 1,5 annyiért, de egy ütősebb és biztosabb nevet. Egy Sanéval szerintem nemigen nyúlnánk mellé, mert a City-ben se okozott csalódást. Ha a Poolnak valamiért nem jönne össze a BL se, akkor ott se reménytelen kopogtatni szélsőkért. Vagy ha már fiatal, nézzük Sanchot. De még egy Son-Martial duó is jobb lenne.
Igazából itt van Coman, Gnabry és Davies. Mind fiatalok, játszaniuk kéne jó sokat. Ha úgy van, Müller is mehet jobbra. Én nem látom, hogy itt több klasszist is kéne hozni, elég lenne egy, csak az ütős legyen. És ne sérülékeny. Az olasz ligát nem követem annyira, Insigne és Chiesa állítólag nagyon jók, de én fázom a Serie A-tól és az olaszoktól is.

A Dortmund jól erősít, de szerintem pont a saját szintjüknek megfelelően. Én inkább feljebb lőnék picit. Úgy érzem, hogy Brandt, Schulz vagy Th. Hazard elhozatalával mélyebb lenne a keretünk, de az alapcsapatunk nem lenne erősebb, noha nekünk ott kéne egy kis előrelépés. Most Lucas, Alaba, Gnabry, James, Müller vagy Coman helyett odaképzelhetjük a fentieket, de nem lennénk beljebb.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: procee » 2019.05.14. 21:31

Sanéval szerintem mindenki igencsak elégedett lenne itt, s tuti, hogy beválna! Benne tényleg ott van az a potenciál, hogy a Bayern korszakos futballistája lehessen. A fairplay miatt a Cityt jelenleg is vizsgálják, szóval tényleg érdemes lenne ott kopogtatni!
procee

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2019.05.15. 07:56

Több észrevételem lenne:egyrészt a felröppent szélsőnevek -nincsen olyan klasszis felhozatal,mint Robberyek idején.Ezek vannak,akiket felhajtottak,angol sztárkluboktol igazolni még a pénzégető kluboknak sem könnyű .A saját szélsőinkről :Gnabry évről- évre jobb a Bundesben,ha valaki ezt nem vette le,az valószínűleg nem nézett Bréma v.Hoff.meccseket korábban. Coman viszont stagnál, látványosan nem megy neki terület nélkül. Lehet itt klasszisozni meg abszolút értelemben hasonlitgatni őket, ettől az állítás fennáll: az egyik fejlődik, a másik nem.Coman sérülékenységét is figyelni kell,évi 20 meccsel nem lehet rá építeni semmit,szóval tetszik v.sem 1 szélsőt a felsorolt nevekből hozni kell.
Kalle és a tizes.
Valaki mondja már meg,hogy a Bayern miért akar szembe menni az autópályán? Klasszikus tizesek utoljára 2006-ban voltak nélkülözhetetlen elemei a futballnak,idejét múlt dolgok lettek,mint a libero.Ehhez képest a James vonal mellett a Dybala pletyka is tartja magát. James értékelhető dolgot akkor hozott a Bayernben,amikor Jupp hátrébb vitte és korbevette olyanokkal,akik a vedofeladatokat átvették tole(főleg Vidal.Vidal sérülése után James szép fokozatosan kezdett elfogyni,a folyamat betetetozese a kupadontos betlije volt,amivel ,plusz Zwayerrrel a Frankfurt vitte is a kupát) .
A szélsővédő :Kimmich jobb oldali atkepzese egy sikersztori lett,a felteruletet bejatszva a golpasszainak a száma dobogós a bundes mezőben. Kíváncsi vagyok a vezetőség, akinek nyilvánvaló szándéka Pavardot ott játszatni ,komolyan elhiszi-e,hogy a Stuttgart belső védője egy az egyben képes lesz majd ezt hozni.Ha nem ,akkor ezzel el is veszitettuk egy működő fegyverunket a tamadasban.
A 3 védős játék: az erős szeljatek a Bayernnel azért alakult ki,mert a betomorulo csapatokat megbontani sokkal könnyebb szélről, mint belül kozelharcolni.Ennek a feladása (a 3 védő miatt vagy a középpálya v.a szél gyengül) még nyögvenyelosebbe teszi majd a meccseket és sokkal fontosabbá a gyors gól megszerzését az elején (amire nyilván mindenki készülni is fog emiatt)
sandorbayern

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.05.15. 12:19

Véder Nagyúr írta:Azért az is elég szomorú, hogy míg mi a történelem legnagyobb igazolási időszakára készülünk, Odoi meg Pepé szintű nevek röpködnek. Mig a real egy "átlagos" évben leigazolja Hazardot, Jovicot és mellettük szó van meg Sanchorol, Pogbarol stb... És mi komolyan azthisszük, hogy majd nekünk is jár szelet a tortából

Ez így nem igaz a Real, ugyanúgy nem igazolt szinte senkit tavaly és adott egy évet a fiataloknak mint mi. Ők is kimondottan erre az átigazolási időszakra dolgoztak, csak ők nem 200 millió ban határozták meg a plafont hanem 400 ban. Illetve ők bíznak abban, hogy csillagászati pénzeket szednek be eladásokból.

A felsoroltak közül pedig HAzard az aki nincs egy szinten az általunk megkeresett játékosokkal.
szabi90

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.05.15. 12:22

Hozzáteszem az is egy érdekes kérdéskör, hogy Salihamidzic miért járt Madridban és kivel tárgyalt. James miatt vagy valakit esetleg kinéztünk onnan.

Sané neve örvendetes kíváncsi vagyok mekkora pénzért lehet elhozni. Amúgy nekem tetszene az is ha Bale-t hasonló módon kölcsönbe eltudnánk hozni nyomott áron, mint Jamest. A Sané dealtől függetlenül.
szabi90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.05.15. 12:43

Remélem nem Lopetegui miatt. :D
Bale sok (szinte minden) szempontból jó lenne, csak a sérülékenységével van a baj.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.05.15. 14:16

Hát ha összehoznánk egy ilyen átigazolási szezont, akkor felőlem Kovac is maradhat. (Bár Ten Hagnak szívesebben adnék esélyt)

Jön: Pavard,Hernandez,Arp, Sané,Bale (kölcsönbe), védekező középpályás, támadó középpályás.

Megy: Robben,Ribery,Rafinha,Boateng,Sanchez, James

Kölcsön Bundesbe: Evina,Arp, Davies, Jeong, Mai
szabi90

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb