Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.15. 09:51

Én sem vagyok mindennel elégedett, sőt. Egyszerűen arról van szó, hogy nem mindenben a negatívumokat kellene keresni és látni. A sajtópletykákból is mindig sikerül azokat kiemelni, mai alapján ekézni lehet a vezetőséget, az edzőt vagy bkit.

Ha már annyira adunk a médiára, akkor állítólag mozgolódunk még egy Coutinho és Mandzu irányába is. Nem azért, de ha a védelem elvi stabilizálása után jönne egy Perisic-Coutinho duó a szélekre, ill. egy Mandzu Lewa mögé, az szerintem elég ütős lenne. +Arp fiatalnak későbbre, ha beválik.
Főképp, hogy elvileg még Sanéról se mondtunk le, de közel lehetünk jövőre Werner és Havertz leigazolásához is. Ezek alapján a feltételezett szándékok alapján én nem látom rossznak a helyzetet. Pláne, hogy az elsődleges kiszemeltünkkel megszívtuk.

Láttuk amúgy, hogy a Real is éveken át kergette Hazard-t, nem tudtak helyette más klasszist igazolni. A Barca meg Grizit, most meg epekedik azért a Neymarért, aki anno se váltotta meg náluk a világot, ráadásul tróger is volt a klubbal.
A PSG vagy a MU is úgy járt, hogy hiába az ömlő pénzcsap, nem tudtak klasszist igazolni. A City vagy Arsenal meg masszívan áron felül vesz középszerű, de épp felfutóban lévő vagy állítólag nagy potenciállal rendelkező spílereket, az se az igazi irány. De a Juve is csak De Ligtet tudja felmutatni. Chelsea? Semmi. Tottenham? Ott se sok.
Egyedül az AtMa vásárolt be keményebben, de nekik muszáj is volt, mert lényegében egy komplett védelem és csatársor elkerült onnan. De így is olyanokra szórtak ki rengeteg pénzt, akik erősen kérdőjelesek.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.08.15. 10:00

Juj, ez a senki meg ne szólaljon, mert láttuk ám játszani két évvel ezelőtt egy áprilisi napon - stílus nagyon szint alatti érvelés még azoktól is, akik aztán minden menthetetlent próbálnak menteni...

Lehet, hogy tízszer leírtad, hogy a védelembe fektetett minden eurócent megérte az árát - ezt majd meglátjuk. A tény egyelőre az, s ezt is leírtuk már vagy harmincszor, hogy lényegében tökmindegy, ki játszott tavaly a védelemben, s az eddigi két meccsen is, ugyanúgy bekapjuk a gólokat, mégpedig túlnyomó többségében nem a védelem hibájából; ellenben hiába van nálunk a labda 70+ %-ban, a meccsek nagy részén képtelenek vagyunk ezt valódi, megnyugtató fölénnyé alakítani. (Ehhez képest Kovac elégedetlen volt a Cottbus elleni második félidőben a labdabirtoklás arányával, pedig akkor voltak egyedül Bayern-szintű periódusaink a meccsen. Szóval itt koncepcionális félreértésekről van szó.) A középpályán az idén is ugyanúgy száguldanak át rajtunk, mint tavaly tették, s a védekezéshez kevéssé értő középpályásaink ezen a helyzeten csak rontanak a 16-os előterében. A sokszor dicsért Goretzka pl. lerántotta annak a csapatnak a "támadóját", amely egyszer sem találta el a kapunkat, lett belőle egy tizenegyes. Ha James tett volna ilyet, hát még Európából is elüldöztük volna, mert mennyire nem illik bele a játékrendszerünkbe.

És akkor rátérve a játékrendszerünkre: a csapat kompaktságát, az edző rugalmasságát és határozottságát , a klubban uralkodó rendet (mindennek a hiányát) figyelembe véve eminens feladat lett volna, hogy kb. július közepére minden eldőljön, hogy a szezonkezdetre összeálljon A Csapat. Ez nem történt meg finoman szólva sem, ellenben a klub körül most vagy valaha meghatározó szerepben lévők tetszőleges összetételű körének tagjai kivétel nélkül, napi szinten nyilatkoznak arról, hogy "kell még ember". Ennek tükrében szerintem meg lehet vonni ennek az átigazolási szezonnak a mérlegét: a kulcsjátékosok joggal vélelmezhetik úgy, hogy át vannak vágva, hitegetik őket, s hogy azok, akik ezt csinálták velük, vagy szántszándékkal tették, vagy mert hihetetlenül bénák. Nem tudom, melyik a rosszabb.

Ezen és ennek következményein nem fog érdemben változtatni az sem, ha szeptember 1-ig bejelentik Coutinhot, meg még három topjátékost. Mert, igen, az érkezőknek megvan az a hátránya, hogy kiszorítanak régieket. S ez egy róka fogta csuka helyzet: az ittlévők is tudják, hogy nem elegek a BL-körökre, tehát kellenének újak, de az újak meg tőlük vehetik el a helyeket. Ezt van, aki bevállalja, van, aki nem. (Leginkább életkortól függ - mert annak függvényében van igazi értéke a számára egy diadalnak: annak birtokában tovább tud-e valahová még jó pénzért igazolni, vagy csak a mellőzöttség jut neki osztályrészül, az előnyökből keveset lát.) De ezeket a meccseket le kellett volna házon belül játszani július végéig, mert különben csak a sértődés, széthúzás marad. Szóval hiába van szept. 2-ig a piav elvileg nyitva, a fő célunkat biztosan nem értük el.

És számolgathatunk itt napestig, Sanéval se lettünk volna meg. A 200 millió tényleg el lett volna költve, de a csapat nem állt volna össze. Abban bíztak, hogy Sané majd idevonzza (akár csak jövőre) ingyen Wernert, Havertzet, meg akit épp akarnak. Ez nem jött be egyelőre (és kérdés, hogy egy 8 hónap múlva lábra álló Sané idehozatala, meg az azt megelőző, éveken át tartó széthúzás, bénázás betölti-e ezt a mágnesszerepet.) És B tervünk pedig máig nincs.

Egyébként egyetértek: az Ajax nem a hihetetlen sztárjai révén jutott az elődöntőig - ellenben van egy jó edzője, láthatóan variábilis a játéka, rend van a klubnál, s mindenki tudja, mi merre hány méter. Hát nálunk ebből semmi sincs meg jelenleg.

Ilyen helyzetben talán nem épp jó irány a játékosok egyes meccseit, pláne - akár néhány évvel ezelőtti - megmozdulásait kritizálni.
Racilaci

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.08.15. 10:07

pussybuvar írta:Én sem vagyok mindennel elégedett, sőt. Egyszerűen arról van szó, hogy nem mindenben a negatívumokat kellene keresni és látni. A sajtópletykákból is mindig sikerül azokat kiemelni, mai alapján ekézni lehet a vezetőséget, az edzőt vagy bkit.

Ha már annyira adunk a médiára, akkor állítólag mozgolódunk még egy Coutinho és Mandzu irányába is. Nem azért, de ha a védelem elvi stabilizálása után jönne egy Perisic-Coutinho duó a szélekre, ill. egy Mandzu Lewa mögé, az szerintem elég ütős lenne. +Arp fiatalnak későbbre, ha beválik.
Főképp, hogy elvileg még Sanéról se mondtunk le, de közel lehetünk jövőre Werner és Havertz leigazolásához is. Ezek alapján a feltételezett szándékok alapján én nem látom rossznak a helyzetet. Pláne, hogy az elsődleges kiszemeltünkkel megszívtuk.

Láttuk amúgy, hogy a Real is éveken át kergette Hazard-t, nem tudtak helyette más klasszist igazolni. A Barca meg Grizit, most meg epekedik azért a Neymarért, aki anno se váltotta meg náluk a világot, ráadásul tróger is volt a klubbal.
A PSG vagy a MU is úgy járt, hogy hiába az ömlő pénzcsap, nem tudtak klasszist igazolni. A City vagy Arsenal meg masszívan áron felül vesz középszerű, de épp felfutóban lévő vagy állítólag nagy potenciállal rendelkező spílereket, az se az igazi irány. De a Juve is csak De Ligtet tudja felmutatni. Chelsea? Semmi. Tottenham? Ott se sok.
Egyedül az AtMa vásárolt be keményebben, de nekik muszáj is volt, mert lényegében egy komplett védelem és csatársor elkerült onnan. De így is olyanokra szórtak ki rengeteg pénzt, akik erősen kérdőjelesek.

Hát azért a Juvéba érkezett még egy-két ember. Olyan nevek, nem tudom, mondanak-e valamit, mint: Sturaro, Aaron Ramsey, Rabiot, Hiugain, Da Silva, Pjaca, Romero.

De felesleges is belemenni más bajnokságok más klubjainak az ügyeibe. A lényeg az, hogy nálunk nagyon nem körvonalazódik ez a bizonyos irány.
Racilaci

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.15. 10:34

Racilaci írta:Hát azért a Juvéba érkezett még egy-két ember. Olyan nevek, nem tudom, mondanak-e valamit, mint: Sturaro, Aaron Ramsey, Rabiot, Hiugain, Da Silva, Pjaca, Romero.

Aha, mondanak. Akkor most tessék elképzelni azt, hogy közülük érkezik ide bármelyik is. Vajon milyen fogadtatásuk lett volna? Azt nem mondja nekem senki, hogy az ilyen Sturaro meg Pjaca féle fazonok hoznák el az üdvösséget. :? Ebből a névsorból egyedül Rabiot-ban lehetett volna fantázia, de a PSG-s balhéja miatt vagy egy évet kihagyott játék nélkül.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.15. 10:37

Racilaci írta:Juj, ez a senki meg ne szólaljon, mert láttuk ám játszani két évvel ezelőtt egy áprilisi napon - stílus nagyon szint alatti érvelés még azoktól is, akik aztán minden menthetetlent próbálnak menteni...

Lehet, hogy tízszer leírtad, hogy a védelembe fektetett minden eurócent megérte az árát - ezt majd meglátjuk. A tény egyelőre az, s ezt is leírtuk már vagy harmincszor, hogy lényegében tökmindegy, ki játszott tavaly a védelemben, s az eddigi két meccsen is, ugyanúgy bekapjuk a gólokat, mégpedig túlnyomó többségében nem a védelem hibájából; ellenben hiába van nálunk a labda 70+ %-ban, a meccsek nagy részén képtelenek vagyunk ezt valódi, megnyugtató fölénnyé alakítani. (Ehhez képest Kovac elégedetlen volt a Cottbus elleni második félidőben a labdabirtoklás arányával, pedig akkor voltak egyedül Bayern-szintű periódusaink a meccsen. Szóval itt koncepcionális félreértésekről van szó.) A középpályán az idén is ugyanúgy száguldanak át rajtunk, mint tavaly tették, s a védekezéshez kevéssé értő középpályásaink ezen a helyzeten csak rontanak a 16-os előterében. A sokszor dicsért Goretzka pl. lerántotta annak a csapatnak a "támadóját", amely egyszer sem találta el a kapunkat, lett belőle egy tizenegyes. Ha James tett volna ilyet, hát még Európából is elüldöztük volna, mert mennyire nem illik bele a játékrendszerünkbe.

És akkor rátérve a játékrendszerünkre: a csapat kompaktságát, az edző rugalmasságát és határozottságát , a klubban uralkodó rendet (mindennek a hiányát) figyelembe véve eminens feladat lett volna, hogy kb. július közepére minden eldőljön, hogy a szezonkezdetre összeálljon A Csapat. Ez nem történt meg finoman szólva sem, ellenben a klub körül most vagy valaha meghatározó szerepben lévők tetszőleges összetételű körének tagjai kivétel nélkül, napi szinten nyilatkoznak arról, hogy "kell még ember". Ennek tükrében szerintem meg lehet vonni ennek az átigazolási szezonnak a mérlegét: a kulcsjátékosok joggal vélelmezhetik úgy, hogy át vannak vágva, hitegetik őket, s hogy azok, akik ezt csinálták velük, vagy szántszándékkal tették, vagy mert hihetetlenül bénák. Nem tudom, melyik a rosszabb.

Ezen és ennek következményein nem fog érdemben változtatni az sem, ha szeptember 1-ig bejelentik Coutinhot, meg még három topjátékost. Mert, igen, az érkezőknek megvan az a hátránya, hogy kiszorítanak régieket. S ez egy róka fogta csuka helyzet: az ittlévők is tudják, hogy nem elegek a BL-körökre, tehát kellenének újak, de az újak meg tőlük vehetik el a helyeket. Ezt van, aki bevállalja, van, aki nem. (Leginkább életkortól függ - mert annak függvényében van igazi értéke a számára egy diadalnak: annak birtokában tovább tud-e valahová még jó pénzért igazolni, vagy csak a mellőzöttség jut neki osztályrészül, az előnyökből keveset lát.) De ezeket a meccseket le kellett volna házon belül játszani július végéig, mert különben csak a sértődés, széthúzás marad. Szóval hiába van szept. 2-ig a piav elvileg nyitva, a fő célunkat biztosan nem értük el.

És számolgathatunk itt napestig, Sanéval se lettünk volna meg. A 200 millió tényleg el lett volna költve, de a csapat nem állt volna össze. Abban bíztak, hogy Sané majd idevonzza (akár csak jövőre) ingyen Wernert, Havertzet, meg akit épp akarnak. Ez nem jött be egyelőre (és kérdés, hogy egy 8 hónap múlva lábra álló Sané idehozatala, meg az azt megelőző, éveken át tartó széthúzás, bénázás betölti-e ezt a mágnesszerepet.) És B tervünk pedig máig nincs.

Egyébként egyetértek: az Ajax nem a hihetetlen sztárjai révén jutott az elődöntőig - ellenben van egy jó edzője, láthatóan variábilis a játéka, rend van a klubnál, s mindenki tudja, mi merre hány méter. Hát nálunk ebből semmi sincs meg jelenleg.

Ilyen helyzetben talán nem épp jó irány a játékosok egyes meccseit, pláne - akár néhány évvel ezelőtti - megmozdulásait kritizálni.

Minden tiszteletem, ezt nagyon jól összefoglaltad!

S én kimerem jelenteni, hogy ha lenne egy tökös edzőnk, aki megüti a szintet, mindenki pozitívabban állna az igazolásainkhoz is, még így elfuseráltan is. Azonban Kovac annyira bizonytalan edző, hogy nem nézem ki belőle (s gondolom innen az emberek 90 százaléka ugyanígy van), hogy egy keretet összegyúr bármilyen alapanyag is legyen, s a legmagasabb szintre tudja hozni ... Itt kezdődnek a problémák...
Én még mindig nem látom, mi is az elképzelése, vagyis ha néha igen, a keret automatizmusain véletlenül sem fedezem fel. Egyszerűen nem látszik a keze nyoma a játékon...
Thiago 6-osként játszatása nálam abszurd. Pep fejét mindenki venni akarta mikor Lahmot húzta be középre, nos az a megoldás fényévekkel jobb volt ennél, csak mondom... ( Tegnap megnéztem az Európai Szuperkupa döntőt. Lampard keze nyoma már most látszik a kereten... Kante pedig úgy játszott földönkívülit a posztján, hogy nem nyakkal vette le a labdát, meg külsőzött, meg játszotta a bazári majmot. Ellenben minden labdát zseniálisan játszott meg előre, s olyan iramváltással, hogy csak na... Thiago inkább belehal a szépségbe, 6-osként ezt nem bírja el egy csapat.)
Beállt védelem ellen ugyanaz a statikus támadásépítés, elképzelés nélkül. Passzolgatunk körbe, de semmi váratlan kapura törés... Így jobb híján megy az ívelgetés, ami amúgy nem is megy...
Müller jobb oldalon játszatása végképp blama... Mivel a támadásépítéseinknek nincsen vagy csak ritkán van üteme (Thiago...) így szinte folyamat feltud állni az ellenfél védelme. Müller ezzel szélen nem tud mit kezdeni. Neki ha nincs terület, olyan mintha ott sem lenne...A területet meg tempoval, taktikával lehet szerezni. Nagy hiányossága ez a mesterünknek. Mármint a taktikai felkészítés.
A védelem összetétele, ami a játékosokat illeti jó. Azonban a védelem szervezettsége ugyanolyan gyenge, mint tavaly. Negyed osztályú csapat játékosai is átszaladnak, zavarba hozzák. Pavard egyéni kvalitásainak köszönhetően nem lett nagy baj, de ez vicc.

Ergo van egy alapfelállásunk, aztán majd megoldjuk egyéni kvalitásból... Ez a Kovac "taktika"? Mert tavaly is ezt láttam, s azóta sem látok többet...
Így jöhet bárki, ha minden posztra lenne világklasszis akkor is rizikós lenne a szezon..
procee

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.08.15. 10:45

pussybuvar írta:
Racilaci írta:Hát azért a Juvéba érkezett még egy-két ember. Olyan nevek, nem tudom, mondanak-e valamit, mint: Sturaro, Aaron Ramsey, Rabiot, Hiugain, Da Silva, Pjaca, Romero.

Aha, mondanak. Akkor most tessék elképzelni azt, hogy közülük érkezik ide bármelyik is. Vajon milyen fogadtatásuk lett volna? Azt nem mondja nekem senki, hogy az ilyen Sturaro meg Pjaca féle fazonok hoznák el az üdvösséget. :? Ebből a névsorból egyedül Rabiot-ban lehetett volna fantázia, de a PSG-s balhéja miatt vagy egy évet kihagyott játék nélkül.

Jaj, Pussy, ne csináld már. Annak örüljünk, hogy Mandzukic bár még nincs nálunk, de még legalább nem lett teljesen kizárva és a piac szeptember 2-ig nyitva, de az, hogy a Juve megszerezte Rabiot-t, Ramseyt, vagy akár csak visszatért hozzájuk Hiugain, az semmi.

Ja, és ne feledjünk még egy-két aprócska különbséget a Juve, meg a Bayern között:
- mindezt abban az évben csinálták, ami követte CR leigazolását - tehát ez nekik nem a nagy bukszanyitogató évük, mint nekünk
- felállították a korábbi sikeredzőjüket és hoztak helyette valakit. Valaki olyat, aki előzőleg a Sassuolót megmentette a kieséstől és bunkerfocival elvitte a kupadöntőig. Ja, nem is, bocs, az EL-kupagyőztes edzőjét hozták haza Angliából.

Biztos mi is fanyalognánk egy Juve-szintű átigazolási szezon végén.
Racilaci

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.15. 11:19

Racilaci írta:de az, hogy a Juve megszerezte Rabiot-t, Ramseyt, vagy akár csak visszatért hozzájuk Hiugain, az semmi.
- felállították a korábbi sikeredzőjüket és hoztak helyette valakit. Valaki olyat, aki előzőleg a Sassuolót megmentette a kieséstől és bunkerfocival elvitte a kupadöntőig. Ja, nem is, bocs, az EL-kupagyőztes edzőjét hozták haza Angliából.

Kezdjük ott, hogy Higuaínt nem most vették meg, hanem még 2016-ban (!), azóta adogatják kölcsön, mert nem vált be. Most is csak a Chelsea-től jött vissza, ahol kölcsönben volt, és nem futott épp dicsőséges szezont.

Rabiot-ról kb. minden más érdemi csapat lemondott, amikor látták, hogy kihagy majd' egy teljes szezont, mert büntiben van. Arról nem is beszélve, hogy előtte sem volt egy olyan játékos, aki egyértelműen előrelépés lett volna egy élcsapatnak. Megvolt benne a potenciál, de semmivel nem volt jobb, mint Coman, Gnabry vagy Goretzka a maga posztján.

Ramsey évekkel ezelőtt volt igencsak ütős spíler, de baromi sérülékeny, most is épp az, nem tudni mikor térhet vissza.
Sarri kapcsán meg azért azt is tegyük hozzá, hogy csúnyán megbukott a Chelsea-vel. Nem az eredmények terén, hanem emberileg, állítólag alig várták, hogy szabaduljanak tőle.

Én kérek elnézést, hogy nem esek hasra ezektől a nevektől.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Boscolahm » 2019.08.15. 13:50

Sziasztok!

Látom megy a szájkarate :)
Az én szemszöszegemből… olyan mintha a klubunk valamiféle örvénybe keveredett volna, rengeteg a zavar (elpuskázott átigazolási szezon, amit próbálnak menteni valahogy, rossz edző, gyenge játékminőség, brutálisan gyenge sportigazgató [de magas golyónyalogatási tehetséggel], vezetőséget kóstolgató játékosok, és félig menekülő félben vagy távozóban lévő vezér, bizonytalan légkör) és hogy ebből mi fog kijönni? Foggggalmam sincs, de nem túl sok jóra számítok. Hummels ezt mind már felmérte (Sammer már mégkorábban) és húzta a csíkot. Na most, Manu menedzsere is megpedzegette a dobbantást, és Alabától is hallottunk már olyan nyilatkozatokat, hogy nem biztos, hogy nálunk fejezi be. És ha jól tudom, még Lewa sem hosszabbítót… És Sanen - fél évnyi körbe udvarlás után - kívül nagyon nem is akart idejönni más extra giga spíler… (Remélem azért Coutinho meglesz… éljen a dominó effektus…)
Persze tudom, többen írják itt, hogy ne temessünk, mert jó a keret, csak éppen, mintha mindenki a távozását fontolgatná, ha nem érkezik minőségi erősítés és ugye ennek hangot is adnak a médiában.
Valaki itt írta a Juvet. Végülis ők csak minden évben igazolnak egy nagy sztárt (Higuain, Ronaldo, De Light, Alves, Pogba, Can, Costa, Dybala stb.). És ők még elég nagy százalékban ingyen is igazolnak. Ők nem egy évben költenek el nagy zsét, hanem fokozatosan, szépen építkeznek. Mi meg sehogy. Spórolunk, spórolunk aztán semmi… mint egy átlagos átigazolási szezon, semmi extra. Utolsó nagy sztár talán aki jött, James, aki sokak szerint nem vált be, de Jupp kezei alatt hatalmasat játszott és bőven elfért a csapatban. Aztán jött Niko és gyorsan kettétörte, Őt is, meg a védelmet is, meg mindent, amihez nyúlt sz*rrá vált… persze tudom, bajnok lett és kupagyőztes, de szerintem mindezt tette nézhetetlen játékkal… A kupában azért nem gyengén kellett izzadnia nem egyszer, de a lényeg, hogy meglett. Lehet idén is meglesz a hazai porond (bár vannak kételyeim), de a BL-re semmi esélyt nem látok, mert csapatszellem nagyjából zérónak tűnik, a taktikáról meg ne is beszéljünk… mert nincs… Hogy mi t*köm lesz itt ebből? És ha leszerepelnénk, mint tavaly, na akkor hozzunk ide valakit ha tudunk és tartsuk meg a játékosainkat…
És a hosszú távú tervek meg a generációváltás? Éppen aki ezt tudná vezényelni a főgóré, az épp most készül dobbantani :)
Alig várom, hogy jöjjön ide Kahn mester… azt nem tudom, hogy milyen munkát fog itt végezni, de ettől szerintem már csak jobb lehet, ami itt az utóbbi években zajlott… Idehozhatná még Philippet vagy Effét maga mellé…
Boscolahm

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.15. 15:55

Közben Christian Falk:
"The club would like to buy the player now and accompany him during the optation and rehabilitation.
Condition:LeroySane19 would be cheaper."

Ami azt jelenti, hogy a klub most akarja leigazolni a játékost, s szeretné elkísérni őt az operáció (szerintem operation akart lenni az optation helyett) és a rehabilitáció során.
Feltétel: Sanénak olcsóbbnak kell lennie.

Kíváncsi vagyok, ehhez a City mit reagál.
Egyébként az már biztos, hogy tegnap Sané valóban Innsbruckban járt, magán géppel, inkognitóban, Dr. Finknél, aki Tolissot és Lucast is operálta.
procee

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.15. 17:15

Ez nagy húzás lenne. Én nem spórolnék amúgy különösebben. Úgy értem, ne az áron menjen el a biznisz. Sanénak azért sokat jelenthet, hogy ilyen szinten törődünk az ügyével. Nemcsak kitartunk mellette, de még az orvosi ügyletekben is segítjük, ahol lehet.
Nyilván ez nekünk is egyfajta befektetés, ami megtérülhet, ettől függetlenül szép hozzáállás. Emiatt is lehet fontos, hogy a szélsőknél csak kölcsönopciókban gondolkodunk, mert ez is egyfajta üzenet, ami azt mutatja, hogy csak Sané sérüléséig keresünk vészmegoldást, de amúgy rá építenénk már középtávon is.
pussybuvar

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb