Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.09.21. 16:53

Hát ez egy elég igénytelen cikk sajnos. :(
pussybuvar

HozzászólásSzerző: procee » 2019.09.29. 21:04

Na, bizonyos források azt írják, hogy télen a Javi-Boa kettősből valaki távozni fog, hacsak nem lesz sérülés stb...

Tegnap megnéztem a nagy madridi derbit. Az Athletico-ban az a Thomas gyerek az akkora tanár a védekező középpályán, hogy hihetetlen! Rá kellene rárepülni, meglenne oldva a középpályánk problémája!
procee

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.10.10. 10:46

Néztem az Elf meccset.
Nem lennék bánatos ha Havertz és Can Bayern mezben szaladna ki jövőre a pályára.
Tökéletes verfrissites lenne.
airwin8

HozzászólásSzerző: procee » 2019.10.11. 00:00

airwin8 írta:Néztem az Elf meccset.
Nem lennék bánatos ha Havertz és Can Bayern mezben szaladna ki jövőre a pályára.
Tökéletes verfrissites lenne.

Azt én is adnám!
Can-ért már szerintem télen elég lenne egy valamire való ajánlat, ugyanis Sarri a BL keretbe sem nevezte, ki is volt akadva emiatt a német, mivel neki a BL-ben való szereplés prioritás, csak épp az öreg dohányos nem mondta neki előre, hogy a Juvéban ott nem fog játszani... . Nekünk meg pont elkél egy 6-os. :shock: Mivel ingyen érkezett a Juvéhoz, s a viszony sem a legjobb így közte és Sarri között, már lehet olyan 25 misiért odaadnák. Ennyit bármikor elkölthetünk télen.
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.10.11. 12:26

Én Can-nak nagyon nem örülnék, ugyanúgy padozna, sem a Poolba sem hozzánk sem a Juvéba nem tudta huzamosabb ideig beverekedni magát. Semmivel sem jobb mint Javi, ha tényleg kigolyózzuk úgy a spanyolt ahogy jelenleg elbánnak vele. Akkor már olyanért tegyük aki tényleg jobb nála. Persze látva azt hogy Tolisso milyen teljesítménnyel kezdő idén......
szabi90

HozzászólásSzerző: procee » 2019.10.11. 14:20

szabi90 írta:Én Can-nak nagyon nem örülnék, ugyanúgy padozna, sem a Poolba sem hozzánk sem a Juvéba nem tudta huzamosabb ideig beverekedni magát. Semmivel sem jobb mint Javi, ha tényleg kigolyózzuk úgy a spanyolt ahogy jelenleg elbánnak vele. Akkor már olyanért tegyük aki tényleg jobb nála. Persze látva azt hogy Tolisso milyen teljesítménnyel kezdő idén......

Teljesen fals, amit írsz róla.
Nálunk kapott 4 meccset összesen a bajnokságban, ezen kívül 2 kupa és eg szuperkupa meccsen jutott szóhoz. 1 gólt szerzett így is, még nagyon fiatal volt (19 éves ).
Elment tőlünk, a Leverkusenben alapemberré vált. Utána igazolt Liverpoolba, ahol 4 szezonon keresztül volt alapember. Szerződését nem hosszabbította meg, a Juventust választotta inkább, ahol tavaly szintén alapember volt. Tehát, mióta elment tőlünk (akkor 19/20 éves volt), azóta mindenhol alapemberré tudott válni. Sarri az első edző aki nem ad neki nagyon esélyt sem valamilyen oknál fogva...

Nem azt mondom, hogy ő lenne a legjobb megoldás, de simán beválhatna, adja is magát a lehetőség, megfontolandó a dolog szerintem.
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.10.12. 12:17

procee írta:
szabi90 írta:Én Can-nak nagyon nem örülnék, ugyanúgy padozna, sem a Poolba sem hozzánk sem a Juvéba nem tudta huzamosabb ideig beverekedni magát. Semmivel sem jobb mint Javi, ha tényleg kigolyózzuk úgy a spanyolt ahogy jelenleg elbánnak vele. Akkor már olyanért tegyük aki tényleg jobb nála. Persze látva azt hogy Tolisso milyen teljesítménnyel kezdő idén......

Teljesen fals, amit írsz róla.
Nálunk kapott 4 meccset összesen a bajnokságban, ezen kívül 2 kupa és eg szuperkupa meccsen jutott szóhoz. 1 gólt szerzett így is, még nagyon fiatal volt (19 éves ).
Elment tőlünk, a Leverkusenben alapemberré vált. Utána igazolt Liverpoolba, ahol 4 szezonon keresztül volt alapember. Szerződését nem hosszabbította meg, a Juventust választotta inkább, ahol tavaly szintén alapember volt. Tehát, mióta elment tőlünk (akkor 19/20 éves volt), azóta mindenhol alapemberré tudott válni. Sarri az első edző aki nem ad neki nagyon esélyt sem valamilyen oknál fogva...

Nem azt mondom, hogy ő lenne a legjobb megoldás, de simán beválhatna, adja is magát a lehetőség, megfontolandó a dolog szerintem.

Egyet kell értenem, és javítanom magam, valamiért az én fejemben úgy maradt meg hogy ki ki szorult, de 38 meccsból 29-30-on játszott a Poolban is. Így csak azt tudom felhozni, hogy mire tényleg jó lett a Pool távozott, illetve szerintem nem jobb mint Javi és gyorsabbnak sem mondanám.

Egyébként azt jó lenne tudni, mi Kovac elképzelése, szerintetek 6-ost keresünk, vagy egy jól védekező 8-ast?
szabi90

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb